Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
28. e16fe97baf (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2012. febr. 6. 10:09
:D
27. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 10:08

Felvetésem, hogy csinálj magasból szürke egeret, lényegében vicc volt. Egy szép nő számára vétek ha szürkíti magát. Azt meg én nem mondanám, hogy a szőke nőket könnyűvérűnek vagy könnyűvérűbbnek tartják. Amit elsőre írtam, hogy egy nagyon szép nő mellett a férfaik többsége már bizonytalanul érzi magát továbbra is tartom, már csak azért is mert nem csak én gondolom így. Hogy milyen egyéb, mondjuk viselkedésbeli dolgaid lehetnek, nem tudom. Fiatal vagy, még 23 évesen nincs kialakulva az ember. Ha egyébként rendes, jó lelkű vagy, akkor hiszem azt, hogy előbb-utóbb lesz olyan pasi akinek nem CSAK a szex miatt fogsz kelleni.

Bárcsak én kellenék CSAK a szex miatt a nőknek! Tán ebből keresném a kenyerem. :D

26. júliusi (válaszként erre: 20. - Ujlany)
2012. febr. 6. 09:16
Ez egy nagyon jó mondás,tetszik,és igaz is!:)
25. adbefc7882 (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 08:33

Szerintem sok múlik azon is, hogy milyen pasikkal kezdesz. Nagyon sokan itt hibáznak. Nem biztos, hogy az a jó,a mi kivülről csillog-villog, nagyon fasza :)

Ha belegondolsz, egy kigyúrt pénzes izomagyú macsó nyilván nehezebben viseli a komoly kapcsolatokat, bennük általában erősebb a vadászösztön. De lehet, hogy én tévedek :)


Amúgy élvezd ki a kötetlen kapcsolatok nyújtotta szabadságot!! :)))

24. Grácia (válaszként erre: 23. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 08:18
17től :) gondolom és szexuális jellegű mellette elfér még több szexuális jellegű is..
23. fd32e0aabb (válaszként erre: 19. - 04be84614c)
2012. febr. 6. 08:16

"a 6 éves kapcsolatod mikor volt, ha most 23 éves vagy?!"


Tényleg!!!

És a "többi" mikor volt?

22. agis
2012. febr. 6. 08:16

Haaaaaaaaaaat, en is szoke vagyok. Talan 17 evesen "vartam" az elso egyuttlettel 3 honapot.


Soha nem tartottam fontosnak, hogy mikor tortenik meg az elso aktus. Valahogy megis csak hosszu tavu kapcsolataim voltak (atlag 2 ev).


A hozaallasoddal lehet gond. Szerintem.

21. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 07:46
Örülj neki. Hidd el, elmúlik ez az állapot. Is.
20. ujlany (válaszként erre: 3. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 07:45

hat itt rontod el.

Ha ok azt mondjak, hogy nem akarnak kotottseget, akkor te meg azt mondodm " Orulok, hogy megismertelek, de en nem vagyom kotottsegek nelkuli kapcsolatra, minden jot kivanot neked"


Vlaki irt egy nagyon jo hasonlatot itt a multkor, sajnos nem emlekszem ra szo szerint, de olyasmi volt, hogy egy okos ember nem szall fell barmelyik vonatra amelyik megall melette, hanem megvarja amig jon az amivel o akar utazni.

2012. febr. 6. 07:33

Nem jó helyen "keresgéled" a pasikat. Visszaszámolva egyébként az adatlapodon leírtak alapján: a 6 éves kapcsolatod mikor volt, ha most 23 éves vagy?!

De szerintem is a szőke hajad lehet a ludas...

2012. febr. 6. 07:27
Szerintem 6 évig egy férfi se marad egy nő mellett csak a szex miatt, ennyire azért ők se sekélyesek és érzelmileg se állnak egy zeller szintjén. Szóval nekem soknak tűnik az a 6 év csak szexre.
2012. febr. 6. 06:52

Ha CSAK szép vagy,akkor csak szexre kellhetsz,meg villogni a haverok előtt.

Ha mást is talál benned,akkor másra is kelleni fogsz - ezt általában mondom,nem rád,hiszen nem ismerlek.

Én egyébként azt hiszem,hogy inkább arról van szó,hogy a férfiak többsége már az elején tudni akarja,hogy várható-e szex,és ki is próbálni,hogy az milyen lesz..És ha az van elég,és jó,akkor kezdenek el vágyni arra,hogy legyetek többet együtt.

Kivéve persze,ha már az elejétől sok a közös téma,meg a közös hobbi(én mondjuk másféle párkapcsolatot el sem tudok képzelni magamnak,hogy pl 2 különböző karakter,meg élettempó..),mert akkor nyilvánvalóan ezek is helyet kapnak az alakuló kapcsolatban,még a szex előtt.

Az mit jelent pontosan,hogy 6 év csak szex?? Sehová nem mentetek együtt,nem ismerted a barátait,családját?

16. aeemit (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 06:29
lehet nagyon nagy a szexuális kisugárzásod mint nekem:o)))
15. Noncsi18 (válaszként erre: 13. - Miramira77)
2012. febr. 6. 05:21
Nagyon egyet ertek veled, hogy sok pasi megijed, ha rogton leakarjak oket kotni. En ugy indultam neki a mostani paromnak, hogy max 3 honapot leszunk egyutt, mert ismertem a multjat, soha nem volt meg komoly kapcsolata es nem is akart, de ugy gondoltam, ha az a 3 vagy akarmennyi ido jol telik, akkor mert ne.... erre belemszeretett es o kert meg, hogy koltozzunk ossze, ennek mar 2 eve es azota is egyutt elunk :) Szoval tenyleg nem lehet tudni. :)
14. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 04:48
...ilyenek felé nyitsz, ilyeneket válogatsz magad köré. :)
2012. febr. 6. 04:41

Amire én emlékszem a párkeresésből, az az, hogy lutri :)

Pontosan azért kell várni a szexszel, azért kell végiglépkedni a párkapcsolati fokozatokat, hogy megismerjük a másik embert.

Közben rájöhetsz, hogy nem ilyen lovat akartál, de akkor még változtatható. Sok pasi megijed attól, ha valaki rögtön elkezdi szajkózni a "komoly kapcsolat" ítéletet.

Szerintem ahelyett, hogy rágörcsölnél, inkább élvezd az életet: randizgass, járj össze barátnőkkel, bulizz, aztán ha találsz egy megfelelő pasit, csapj le rá!

12. Noncsi18 (válaszként erre: 8. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 04:20
Ezt se nagyon ertem, 6 ev utan mondta a pasi, hogy csak arra kellettel neki?? Vagy nem voltatok egyutt, csak neha osszejartatok?
11. Noncsi18 (válaszként erre: 10. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 04:19
Szerintem emiatt ne fesd be :) en szoke parti vagyok :) Nekem is szoke a hajam, es 8 eve csak komoly kapcsolataim voltak, fulig szerelmes ferfiakkal. Raadasul en nem tudtam varni a szexel honapokig :D Egyebkent otletem nincs, hogy mert csak arra kellesz nekik, csak a hajszinre reagaltam.
10. Ancsika13 (válaszként erre: 9. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 02:04
Én is erre gondoltam most, hogy lehet be kellene festeni a hajam.A férfiak többsége alapból könnyűvérűnek tartja a szőke nőket... :S
2012. febr. 6. 02:00

Hogy más mit gondol, nem tudom. Megnéztem a képeid. Gyönyörű, szexis nő vagy, én azt hinném, hogy egy ilyen szép nő úgysem marad meg mellettem hosszú távon. És akiért akár hónapokig is lehet kűzdeni! Talán egy szürke egeret kellene csinálni magadból?

Alapvetően önbizalomhiányos vagyok, lehet, hogy én azért látom így. Hm... hm...

2012. febr. 6. 01:46

Volt olyan pasim akivel 5hónapig nem feküdtem le,aztán 6évig csak arra kellettem neki...

Általában másfél-két hónapig nem teszem meg.És úgy gondolom, hogy a mai világban ez igen sok idő.

De az, hogy zsinórban a harmadik pasi közli velem azt, hogy ő nem akar járni csak azt,hát ez már kivágja a biztosítékot...

7. Frontember (válaszként erre: 6. - 252690845f)
2012. febr. 6. 01:40
Én is erre gondoltam....
6. 252690845f (válaszként erre: 5. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 01:36
A "könnyen" mit jelent? Itt elbújhat a lényeg...
5. Ancsika13 (válaszként erre: 4. - Frontember)
2012. febr. 6. 01:32
Pont írtam, hogy nem viselkedem kihívóan és nem is adom magam könnyen.Ha ez lenne akkor nem írtam volna ki a fórumot,mert tudnám magamtól is a választ.
4. Frontember (válaszként erre: 3. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 01:28

Lehet,hogy könnyen adod magadat,és emiatt nem értékelnek......

Ezt nem sértésnek szántam!

3. Ancsika13 (válaszként erre: 2. - Frontember)
2012. febr. 6. 01:26
Ez nem szokott kiderülni, hogy így van e, esélyt sem adnak "komoly kapcsolatnak" közlik, hogy ők nem akarnak kötöttségeket...
2. Frontember (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 01:23
Lehet,hogy ebben vagy a legtehetségesebb......:-))))
2012. febr. 6. 01:22
Miért van az, hogy tőlem egy pasi sem akar semmit,csak szexet?Pedig nem viselkedem kihívóan..
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook