Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi váltja fel a szocpolt? fórum

Mi váltja fel a szocpolt? (beszélgetős fórum)


12. Tandi25 (válaszként erre: 11. - Babapiskotaa)
2009. szept. 14. 13:18

Az kár... A kamattámogatásról nem tudok sokat, ill. az "újról". A "régiről" is csak annyit, h max. 20 évig támogatott az állam és csak HUF alapú hitelt.

De ez tök hülyeség, ki az aki manapság meg tud fizetni egy vadiúj házat??

Tök igazságtalanság, h a használtra nem lehet.

Ez olyan nesze semmi, fogd meg jól... Nem?

Esetleg közhírré teszed, ha lesznek friss infóid? :)

Köszönöm,

Andi

11. babapiskotaa (válaszként erre: 10. - Tandi25)
2009. szept. 13. 19:37
De, vagyis nem. Egy otp-s barátnőmet kérdeztem, szerinte hülyeség. Okkt egy-től jön a kasmattámogatás, állítólag csak új háznál lesz, az sem minden korosztálynak. Pfff. Csak akkor a beszélgetést nem értem amit hallottam, de úgy tűnik, így terjed a pletyka :)
10. Tandi25 (válaszként erre: 4. - Petiandi)
2009. szept. 13. 17:40

SZia! Nem sikerült vmit kiderítened? Érdekelne, mert tavasszal házba akarunk költözni, de használtba.


Ha van híred, írd meg lszi.


Köszi!

9. babapiskotaa (válaszként erre: 8. - Babapiskotaa)
2009. szept. 11. 18:43
Szóval akart lenni :)
8. babapiskotaa (válaszként erre: 4. - Petiandi)
2009. szept. 11. 18:23
Sóval akkor a meglévőkre már nem jár? Csak ha az új rendszer után születik a baba??? Mert ma elcsíptem néhány mondatot és abban arról beszélt valaki , hogy a tesójáék most igényelték.
7. mtt80 (válaszként erre: 4. - Petiandi)
2009. szept. 11. 18:05
Ez csak olyanoknak van, akiknek új ház vásárlására vagy építésére van hitele? Akiknek használt lakásra van hitele, annak nem jár?
6. 9430208419 (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2009. szept. 11. 17:56

Tökéletesen igazad van.

nem lehet előrébb jutni.... vagy egyhelyben toporogsz... vagy.... csak lefelé vezet az út!!

Grrrrrrrrrr.................... :-SSSS

2009. szept. 11. 17:54
és két gyerekre mennyi jár? kb.
2009. szept. 11. 17:52
az új támogatási forma kamat támogatás lesz, a mértéke a hitel tipustol és a gyerekek számátol függ majd. Akinek új ház épitési vagy vásárlási hitele van, és okt.1 után születik még egy gyermek, akkor jár a szocpol (ami régen az volt) és annak összegét bele kell törleszteni a hitelbe. a harmadik gyereknél ha jol tudom 1,7 mft lesz.de hétfőn utána nézek, mert ma kaptuk meg az uj leirásokat, és még nem jutottam el odáig hogy átnézzem.
2009. szept. 11. 17:52
szerintem a nagy 0.amit lehet,azt most mindet elveszik a családosoktól!
2009. szept. 11. 17:51

Szia! :)

huuu!! Ez engem is nagyon érdekelne!! ha tényleg van ilyen lehetőség!

2009. szept. 11. 17:49
Ma azt halottam, hogy bár a szocpol megszűnt, van helyette más.A támogatás ugyanaz,de más a neve. Tud erről valaki valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook