Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi történik, ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését? fórum

Mi történik, ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését? (tudásbázis kérdés)


10. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. okt. 19. 12:31
Pattanások,hajhullás,testsúlycsökkenés.
9. Frommer (válaszként erre: 8. - Beliveinlove)
2011. okt. 18. 17:23

Emberfüggő.


Ismerek olyat, aki elhízott, de olyat is, aki semmit nem változott tőle.


Szerintem kérj előtte egy labort, vagy akár hormonvizsgálatot. Úgy már talán könnyebb lesz eldönteni, melyik felel meg Neked a leginkább.


( szerintem alapból így kéne működnie, nem csak úgy felírni valamit )

2011. okt. 18. 17:10
Jelenleg még nem tudom mire fogok átállni,és szeretnék érdeklődni,hogy ki hogy áll ezzel a libidócsökkenéssel mert a hízás mellett ezt is tapasztalom.Melyik gyógyszer lehet az ami legkevésbé hat erre a dologra...Nagyon zavar:(
7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. okt. 18. 17:07

ez szerintem egyéni hogy utána kinek hogy áll vissza, de ha ugy hagyod abba hogy mensi után nem szeded be a következő havit akkor szerintem utána azért figyeld hogy mikor jön meg a következő meg, szóval tuti nem lesz napra pontos ezt te is sejted:D

meg simán lehet közti vérzés is, de ez teljesen normális amig be nem áll ujra.


emiatt viszont fontos hogy védekezz máshogyan is ha nem akarsz babát

2011. okt. 18. 16:58
csak azért kérdeztem mert utána olvastam és volt olyan akinek utána hónapokig nem jött meg,meg össze vissza menstruált utána...de köszi a válaszokat így megnyugodtam :)
2011. okt. 18. 16:54
Semmi.Visszajön a havi normálisan mint előtte...
2011. okt. 18. 16:53
nem is baj,ha kihagysz pár hónapot a kettő között. Csak aztán okosan! :D
3. Frommer (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. okt. 18. 16:52

Semmi.

Ugyanúgy szeded majd a másik fajtát, mint azt, amit eddig.

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. okt. 18. 16:52
semmi
2011. okt. 18. 16:50
Sajnos jelenleg nem tudok elmenni egy darabig nőgyógyászhoz,így nem tudok gyógyszert felíratni.De majd ha megyek is később,akkor is szeretnék áttérni egy másikra mert ettől hirtelen nagyon meghíztam (3 éve szedem) és az utóbbi pár hónapban nagyon sokat híztam. Mi lesz ennek a következménye? Mi fog történni ha leállok egy-két hónapra és áttérek másikra utána?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook