Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha abbahagyom a több éven át szedett fogamzásgátlót, hohgy más védekezési módszerre váltsak, hogyan fog alakulni a menstruációm? fórum

Ha abbahagyom a több éven át szedett fogamzásgátlót, hohgy más védekezési módszerre váltsak, hogyan fog alakulni a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 1. 08:46
Ez emberfüggő.Van akinek 2-3 hóap kell hogy beálljon, másoknak egyből ahogy abba hagyja beáll. Nekem pl. elfogyott az utolsó levél, két napra rá megjött,ugye mivel nem volt több ezért nem keztdem el ujra az uj levéllel és 14 nappal a mensi elsőnapjától nézve már meg is fogant a kisbabám. Szóval van ilyen is,hogy egyből beindul a peteérés.
2008. aug. 1. 08:20

Szia!


Én pont az ellenkezőjét tudom leírni. Saját tapasztalatom is van ezügyben, de mástól is hallottam, hogy hónapokig nem volt pontos a menzi.

3. blerka (válaszként erre: 2. - 9bbb5bd983)
2008. júl. 31. 22:15

Bízom benne,hogy nálam sem lesz másképp!

Csak nem tudom,mikor fog jelentkezni az első,"gyógyszermentes"vérzés.

Köszi a Hsz-t!

2008. júl. 31. 15:50
Csak azt tudom leírni, velem hogy volt. Utána nekem még mindig pontosan 28 napra jött meg. Évekig.
2008. júl. 31. 15:47
Ha abbahagyom a több éven át szedett fogamzásgátlót, hohgy más védekezési módszerre váltsak, hogyan fog alakulni a menstruációm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook