Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi szükséges alkalmi turkáló beindításához? fórum

Mi szükséges alkalmi turkáló beindításához? (tudásbázis kérdés)

6. sztolyka (válaszként erre: 5. - Tmaci)
2010. aug. 26. 14:46
pont ezért kérdezem én is,mert semmi sincs nekem se hozzá.
5. tmaci (válaszként erre: 4. - Sztolyka)
2010. aug. 26. 09:27
Vállalkozó vagy? Számlaképes vagy? Van valami kereskedelmi végzettséged? Nálunk sajna semmi ilyesmi.Engem is ez izgat, ha nem vagyok "lefedve", félek a bukástól. Szerintem a helyi piac (helypénz) önkormányzatfüggő, de gondolom számlát akkor is kell adni (tudni).
4. sztolyka (válaszként erre: 3. - Salabakter)
2010. aug. 25. 16:47

ahhoz hogy ki vigyek használt ruhákat a helyi piacra,azért kell fizetni vagy kell hozzá valami engedély?

én gyesen vagyok.

3. salabakter (válaszként erre: 2. - Tmaci)
2010. aug. 24. 17:40

Nem tudom,felétek beválna?Mert felénk nem.Itt úgy csinálják,hogy minden pénteken kiviszik a hetipiacra,és a földön kiborítva árulják a használt ruhát.Ahhoz nem is kell vállalkozói:)

Ez az alkalmi turi.Meg a Kolping Házban,de ő már vagy 20 éve csinálja,és nagyon drága.

2010. aug. 24. 14:32
Mint ötlet fogalmazódott meg bennünk. Férjem közalkalmazott, én is (jelenleg gyeden). Másodállásban lenne valamelyikünk vállalkozó. Végzettségünk pedagógiai. Az alkalmit úgy értjük, hogy pl. havonta egy bérelt helyiségben.
2010. aug. 24. 14:29
Mi szükséges alkalmi turkáló beindításához?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook