Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi számít "pozitív" ovu tesztnek? fórum

Mi számít "pozitív" ovu tesztnek? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 26. 08:49

Köszönöm a válaszokat! :)

Rossmanos tesztet próbáltam és a két csík ugyan olyan színű! :)

Az igazság az, hogy ajándékba kaptuk és tegnap este ellőttem egyet kíváncsiságból és nagyon meglepődtem!

(nagyon rendszertelen a havim)

6. mézgapaula (válaszként erre: 4. - D71ef05a8e)
2012. aug. 25. 21:22

Nekem a Rossmannos folyton pozitív volt, akármikor is csináltam:-) Ráadásul mindkét csík nagyon halványan (de egyformán) jött ki rajta. Több másikkal is így jártam sajna, hogy mindig pozitívat mutatott.

Nekem ami bevált, az a One Step teszt (ezt lehet olcsón a neten is beszerezni), illetve a Suresign nevű, ezek mindig megbízhatóan működtek.

5. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - 7777f008d5)
2012. aug. 25. 20:57
Milyen tesztet használsz?
2012. aug. 25. 20:57

Elvileg az, ha olyan erős a tesztcsík, mint a kontrollcsík, vagy még erősebb. Ha halványabb, akkor nem igazi pozitv a teszt.


Azért azt is hozzáteszem, hogy tesztje válogatja. Ugyanazon a napon, ugyanabból a mintából nekem a Rossmannban kapható saját márkás teszt pozitív volt, egy Internetről rendelt olcsóbb tesztcsík pedig csal halvány. Mint utóbb kiderült, a Rossmannosnak volt "igaza":) Én amúgy is csak ajánlani tudom a saját márkás mindenféle tesztjeiket, jobbak sok drága flancosnál.

2012. aug. 25. 20:55
Én már 7 hete nem produkálok ilyet :(
2012. aug. 25. 20:55
Amikor a teszt csik ugyan olyan erős, mint a kontroll csík :)
2012. aug. 25. 20:52
Mi számít "pozitív" ovu tesztnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook