Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hihetek a tesztnek? fórum

Hihetek a tesztnek? (beszélgetős fórum)


12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - NomNom)
2021. febr. 25. 13:27
Köszönöm szépen, akkor most már bízok az eredményben :) ennyi nap után csak mutatná ha pozitív lenne, hisz ( 02.03.) óta nemvoltunk együtt
11. NomNom (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 25. 13:12
Igen az egy csík jelzi azt, hogy jól csináltad és működik a.tesz.;) Tehát nem áztattad el.
2021. febr. 25. 13:00
Ma is csináltam egyet ,mensi előtt vagyok 1 nappal ( jó tudom nemtudtam megvárni de kattognék) így akkor már bízok abban hogy esetleg már a holnap folyamán megfog jönni. Olyan nincs h nagyon eláztattam és azért hamis lenne? A lényeg hogy 1 csík mindenképp megjelenjen, nem? Mostmár 2 negatív teszt igazol meg jó sok ember szóval szerintem mostmár tényleg igaz az eredmény :) ( 22 nap eltelt az aktus óta ) Negatív lett ez is
2021. febr. 22. 19:08

Igen, elhiszem de eddig szinte mindig így volt.

Nemtudomm tudok e várni péntekig.. lehet 1-2 nappal előtte megnézem megint,addigra már csaknem mutatna hamisat.

8. VendrinerPiroska (válaszként erre: 5. - Ba7da9cfc0)
2021. febr. 22. 18:25

Létezik rendkívüli peteérés is. Nem mindig a papírforma érvényesül.

Várj még néhány napot. Aztán próbáld meg újra.

2021. febr. 22. 16:29
Akkor nem csináltam túl korán? vagy ha a napjáig "nembírom" nézzem meg előtte mondjuk 2 nappal?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ba7da9cfc0)
2021. febr. 22. 12:35

Hát igen általában ilyen 30-31 napos max 32 ahogy írtad.

Igen, az lesz ha nem jönne meg de remélem hogy megfog :)

2021. febr. 22. 12:26

Mensihez képest korán csináltad a tesztet. De kérdés mikor szokott péd lenni. Ha jól gondolom 32 napos a cikusod, tehát elvileg neked kb 18 nap környékén van a peteérésed. Ha a 9.napon voltatok együtt, akkor szinte lehetetléen, hogy terhes legyél.

Mellfájdalom lehet változó a hónapok folyamán. Nekem van, hogy ne mis féj, van, hogy már a pé után rögtön, van, hogy csak a mensi előtt pár nappal.

Ha nem jön meg, csinálj még egy tesztet.

2021. febr. 22. 11:01

Nem, 3.-a óta nemvoltunk együtt egyáltalán.

Volt hogy beképzelhettem tüneteket , a mellem is fura jobban fáj meg máshogy mint mensi környékén szokott, de lehet ez most egy erősebb pms mint eddig.

Meg szedek egy gyógyszert is és az valamennyire a hormonokra is hathat ( arcbőr) ,és hát ebbe a hónapba kezdte kifejteni a hatását jobban, szóval lehet hogy ezért erősebb ez a fájdalom néha, meg inkább csak az egyik mellben jelentkezik.

3. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 10:57
Ha az aktus ota eltelt 18 nap, es azota nem voltatok egyutt vedekezes nelkul es az early predictor negativ, 100%, hogy nem vagy terhes, a legerzekenyebb teszt.
2021. febr. 22. 10:51
*Szóval eltelt az aktus óta 18 nap.
2021. febr. 22. 10:50

Tegnap csináltam egy tesztet ( Predictor Early)) 5 nappal voltam tegnap a mensi előtt és a papír azt írta hogy kb 96% os pontosságot ad. ( 9. ciklusnapon volt az aktus ) ( 02.03.) Szóval azóta eltelt Negatív lett. Szerintetek hihetek neki akkor? Mér félek hogy mivan ha túl korán csináltam, vagy esetleg gond volt hogy nem reggeli vizelet volt,hanem délutáni. Rosszul rápisilni csak nem tudok :D rögtön kijött az 1 csík ugye ami mellé jöhetne a 2.

Olyan nemlehet hogy túlságosan elázott ,esetleg hamis az eredmény? Mert olvasgattam itt hogy volt olyan akinek korai volt és később mutatta ki a 2 csíkot. Gondoltam rá ha nem jön meg aznap akkor vennék meg 1 tesztet de remélem nem volt hamis.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook