Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lenne a megoldás? Egyirányusítás? Fekvőrendőr? Sebességkorlátozó tábla? fórum

Mi lenne a megoldás? Egyirányusítás? Fekvőrendőr? Sebességkorlátozó tábla? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 4. 15:55

Akkor már jobb lenne úgy menni az önkormányzathoz, hogy van pár aláírásom?

Én csináljak egy ilyen papírt, azt elfogadják vajon, vagy van valami formanyomtatvány?

persze gondolom, hogy meg kell kérdezni

szerintem is az egyirányusítás lenne a legmegfelelőbb

egyáltalán érdemes ilyenbe bele kezdeni? lenne eredmény, vagy elhajtanak? Nem kezdeményezett még ilyet senki?

2013. ápr. 4. 15:50
Szerintem első körben az önkrományzathoz. De érdemes lehet mondjuk gyűjteni néhány aláírást a szomszédoktól, akik hasonlóan látják a helyzetet, az már talán többet nyom a latban. Szerintem amúgy ha ilyen szűk az utca, akkor az egyirányusítás lenne a legjobb megoldás.
2013. ápr. 4. 15:22
A helyzet a következő. Az utcán nagyon keskeny, 2 autó csak úgy tud elmeni egymás mellett ha mind a ketten lemennek az aszfaltról. Az út egyik szélén fák vannak, a másik szélén mély árok. Nyáron rengeteg baleset történik az utcában, de még a házunk előtt is. Az utolsó pont egy órája történt. 2 autó nagy sebességgel ütközött össze. Aggódom mert van egy 15 hónapos fiam, jó lenne kimenni sétálni vele, de lassan jön a "baleset szezon" és nem merek:( Kihez fordulhatnék segítségért? önkormányzat? 50m-re óvoda van, másik rányba 70 mre általános iskola, rengeteg gyerek jár erre.
2013. ápr. 4. 15:19
írom a problémámat 1 perc
2013. ápr. 4. 15:19
Mi lenne a megoldás? Egyirányusítás? fekvőrendőr? sebességkorlátozó tábla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook