Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek, tapasztalatotok a "non-stop" szülőkkel kapcsolatban? fórum

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a "non-stop" szülőkkel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2007. aug. 7. 23:39
Sztem,nem a szoptatástól lesz vki non-stop szülő,hanem a különc nevelési stílustól amiről eddig szó esett,s amit az ominózus müsorban láttunk.
16. anngi
2007. aug. 7. 21:17
az en fiam 4 es fel eves koraig szopott de ugyan ugy jart ovodaba mint mas gyerek igaz egy eves koraig csak anya tejen elt mert nem kellet neki mas utana kimarat a delutani szopi jottek az enivalok fokozatosan es vegul csak este es reggel sajat maga hagyta abba egyik naprol a masikra 19 eves es normalis eletet el nem anyuka kisfia nem is volt soha pedig egyetlen gyermekunk de en is es a ferjem is szabadsagott hagytunk neki es eddig nem csalodtunk benne 8 eves koratol allandoan kulfoldre jar szinte egesz nyaron oda van turnezik van sok baratja van baratnoje azert mert szopott nincs hatranya sot hal istenek soha nem volt beteg lehet hogy nem azert de lehet hogy igen szerintem mindegy hogy szopik vagy nem a neveltetes az ami latszik szerintem egy gyereken
15. anngi (válaszként erre: 8. - 8da8a563b7)
2007. aug. 7. 21:06

ez hulyeseg

az anya tej 2 eves korban is ved ,pontassan tegnap elott beszelt czeizel endre errol meddig kel szoptatni egy gyerek minnel tobbet szopik annal egezsegeseb de azt ajaljak hogy ha van tej elegendo akkor hat honapig csak anya tejet egyen ezt czeizel monta a teveben,utana a kulombozo bebi eteleket

14. tengericsillag (válaszként erre: 12. - Gerna)
2007. aug. 7. 20:57
Hogy fognak megbirkózni a való életben a billeszkedéssel.alkalmazkodással,csalódással,s egyéb jó és rossz élményekkel,ha már egy egyszerű óvódától,iskolától megkimélik a gyereket.Aztán majd 20évesen nem mer felszállni egy buszra anyuci nélkül.Anyuci meg belebetegszik ha fiát látja csókolózni.Ilyenek szokták érzelmileg sakkban tartani szemük fényét,akivel éreztetik is :"feláldoztam érted mindent te meg nem csinálod amit én mondok."Volt rá példa hogy az ilyen anyai zsarnokságnak a 20-on éves férfi öngyilkosággal vetett véget.
13. rosewood (válaszként erre: 11. - Tengericsillag)
2007. aug. 7. 17:35
ööö, ez perverz SZERINTEM
12. gerna (válaszként erre: 11. - Tengericsillag)
2007. aug. 7. 17:16

Akkor te láttad!:) Nekem a legjobban az tetszett, hogy az amúgy ált. iskolai tanár apuka azzal indokolta, hogy a gyerekek nem járnak iskolába, hogy: nem tudni, kinek a kezébe kerülnek...

Fő a bizalom :)

2007. aug. 7. 14:51

én régebben láttam ezt a műsort,ebben volt mikor az apuka azzal dicskedett,hogy ő is szokott "szopizni"?

Aztán majd jön az anyós meg az após na és a postás rákapnak az izére....Pfúj!

Sztem a szoptatás magánügy,kinem álhattam mikor vad idegenek kérdezgették:Na és tudsz szoptatni?S közben nem a szemembe néztek hanem 40cmrel lejjebb.

2007. aug. 7. 14:34

A kis csecsemő szopik közben meg aládugják a poharat hogy abba pisiljen.Hát ez undoritó!Aztán büszkék hogy 2 éves korra szobatiszta a gyerek.A "pelenkásgyerek" is az lesz ennyi idős korában nem ?

Hát én nem nyomulnék a pár hónapos gyerekem után a bilivel,csak hogy ne keljen pelust vennem.

9. Donina (válaszként erre: 8. - 8da8a563b7)
2007. aug. 7. 14:26
Szerintem itt nem a védelemről szól. Én a lányomat 5 , a nagyfiamat 9 , a kicsit 20 hónapig szoptattam. Az elsőnél nem volt, a másodiknál ő hagyta abba - pedig volt- a kicsinél kórházba kerültem és azért akkor hagyta abba. Amúgy is leszoktattam volna 2 éves koráig.
2007. aug. 7. 13:38
baromság. az anya tej, csak 6 hónapos korig véd.
2007. aug. 7. 13:11
Az ilyen szülőknek sztem megfelelési kényszerük van. Csak azt nem tudom, hogy kivel szemben, mert mindenki elitéli őket. Ha meg magukkal szemben, akkor gratula nekik. Nálunk is van egy család, aki nem ad húst a gyerekeinek, ezért az oviban is, az étkezés előtt elhozza a gyerekeket. Én nem értem őket.
2007. aug. 7. 12:48
Nem értek egyet vele. a folyamatos szoptatás gyermekkorig nem egészséges. A gyerekenek is van személyisége!!!
5. gerna (válaszként erre: 3. - 175c71a378)
2007. aug. 7. 10:57

Van ám, én magam is találkoztam ilyesmivel, tegnap meg a Viasat-on volt erről szó (Emberi történetek)


Nálunk a "zöldek" szoktak érdekes dolgokat művelni: nem használnak pelenkát, a gyerek mezítláb jár minden évszakban...

4. 4c35511f0b (válaszként erre: 3. - 175c71a378)
2007. aug. 7. 10:55
Persze,,,van is miatta per, mert pl az oltás kötelező (lenne).
2007. aug. 7. 10:50
ilyen van?
2007. aug. 7. 10:41

FElelőtlenek.

Tömören:)

2007. aug. 7. 10:36
...akik óvodás- vagy iskoláskorukig szoptatják gyermekeiket, nem engedik beadni a kötelező védőoltásokat, gyermekeiket iskola helyett otthon, sajátmaguk tanítják stb.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook