Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek az Arti típusú pihenőszékről és az elektromos hintáról? fórum

Mi a véleményetek az Arti típusú pihenőszékről és az elektromos hintáról? (tudásbázis kérdés)


7. Fishyke (válaszként erre: 5. - Borsika)
2012. aug. 29. 08:11

Igen, pedig Chipolino volt, az ember azt hinné, jó márkát vesz, akkor bírni is fogja...

16 ezer csak? Szerintem nézd meg élőben, ha strapabírónak tűnik, miért ne? Én úgy látom, a babacuccoknál is sokszor a márkát fizeti meg az ember, és nem feltétlenül jobb a drágább.

2012. aug. 28. 22:53
Én azt javaslom nézz használtat, pl. Fisher Price, Chicco,Peg Perego márkájút, van aki hozzánk hasonlóan nem is használta.Pont most néztem egy peregot 1x használták.
5. Borsika (válaszként erre: 4. - Fishyke)
2012. aug. 28. 21:46
Jézusom:D elszakadt??!! Ez durva...én azért akartam utánna nézni, mert ezek az elektromos hinták, 36ezer körül vannak, jó, mondjuk már 28-ért lehet kapni, de nekem nagyon gyanús, hogy ez az Arti márkájú, miért csak 16ezerbe kerül.....
2012. aug. 28. 19:51

Konkrétan a márkát nem ismerem, viszont mi nagyon megjártuk egy másik fajta rezgős-zenélős pihenőszékkel. Mindenhol úgy található a neten, hogy 9 kilóig jó, majd amikor a 2 hós fiam alatt elszakadt, megnéztük a papírját, és rajta van, hogy 6 kilóig használható...Éppen hogy elértük akkor a 6 kilót...Egyik ismerősömék a kicsit drágábbat vették ugyanebből a márkából, amit neten mindenhol 11 kilóig írnak és a papírján 9 kiló van...Szóval nagyon meg kell nézni, milyen az anyaga és mennyit bír (és mi van a papírján...)!

Most elektromos hintát használunk, nem tettünk bele elemet, ha mocorog a gyerkőc, hintázik. Eddig még bírja...ez állítólag 9 kilóig jó, majd kiderül...:D

2012. aug. 28. 19:35
Nekünk elektromos hintánk volt kölcsönbe. Nekünk nagyon jó volt. Ha a következő babánál nem kapunk kölcsön, én tuti veszek neki egyet.
2012. aug. 28. 19:17

Szia Borsika!


Most látom, hogy a repülős fórumon találkoztunk már.

Gratulálok a babákhoz, nagyon cuki kisfiúk.


Gondolom azért szeretnél pihenőszéket és hintát, hogy a babákat letudd kötni.

Nálunk nem vált be. 2 db.kettőfajta alkalmatosság lett beszerezve, hogy ne legyen monoton. Zenélő, ringató, enyhén rázogató, egyik oldalra, másik előre-hátra mozgó volt. Nem tetszett a fiúknak, a "sima" autóshordozónak a ringatásra aludtak el.

Remélem, Ti jobban kitudjátok használni őket :)

Nagyon jó egészséget, és sok-sok átaludt éjszakát kívánok Nektek!!!

2012. aug. 28. 18:54
Arti tipusu pihenőszék, és elektromos hinta?vélemények, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook