Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a németországi idősgondozásról? fórum

Mi a véleményetek a németországi idősgondozásról? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 16. 20:19

Több idősre is vigyáztam: agylágyulás, Parkinson, súlyos érelmeszesedés, stb. Mondjuk 4-6 hétig éjjel-nappal együtt lenni, szinte el se mozdulni mellőle... embert próbáló. A maguk módján egyébként aranyosak tudnak lenni és szerethetők.

Az sem árt, ha előre igyekszel felkészülni az adott betegség ismereteiből, illetve gerontológiából is. Ha el tudsz vonatkoztatni, akkor fog menni.

Egy próbát megér. Ha mégse, akkor is mondhatod magadnak, hogy adtál esélyt a lehetőségnek.

2012. aug. 16. 20:18

Hát nem sok idősgondozó jár ide! :)

Nekem meg fogalmam sincs róla!

Magyarországon biztos nem keresed agyonra magad vele, ezt én is tapasztalom! :)

Ha hallok valamit, szólok!

2012. aug. 16. 20:16
Anyósom március óta van. Magyar cég által, be van jelentve, a fizetése jó és semmire nem kell költenie ha nem akar. Lakása, kajája van. A néninél lakik. Jah és igazából nem is gondozás, mert csak azért kell oda, hogy a néni ne legyen egyedül 82 évesen, de egyébként totál ellátja magát.
2012. aug. 16. 20:02
Nem tudok dönteni,bevállaljam e...pénzügyileg kecsegtető,pozitiv negativ véleményeket egyaránt hallok.Valakinek esetleg van élménye ezzel kapcsolatban?Elöre is köszi!
2012. aug. 16. 19:59
Mi a véleményetek a németországi idősgondozásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook