Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed / ismered a Dr. kelen sunsolar szolikrémeket? fórum

Mi a véleményed / ismered a Dr. kelen sunsolar szolikrémeket? (tudásbázis kérdés)


5. miel77 (válaszként erre: 4. - Hani)
2012. márc. 28. 08:23

Én eddig csak az alakformáló krémeit használtam, de szerettem azokat is. Ezért gondoltam, hogy jók lehetnek a szolitermékek is. Az önbarnítót nem használtam még, csak másfélét de vagy foltos lettem, vagy sárgás :) szóval inkább szoli :D


Én a sunsolar 0.3-at néztem ki elsőre, de láttam van sunsolar slim is :D na ez mi lehet? Közben fogyunk, 2 in 1 :))) csak nem tudom nem.e éget szoli közben....

4. Hani
2012. márc. 27. 18:57

Szia!


Én használtam már a Bronz-ot meg a bőröregedés gátló (asszem antiage?) Nekem nagyon bejött,szépen barnultam tőle (nem tudom,h a krém miatt, vagy a gép miatt, de sokkal szebb lett a bőröm, mint amikor nem használtam krémet), nem lettem foltos. Nekem az illata is tetszett. A többi fajtát nem ismerem.Gondolkodom,h az önbarnítójukat is kipróbáljam, bár kicsit félek tőle.. Azt használta vki?

2012. márc. 27. 12:44

Akinek van tapasztalata vele lécci írja meg :))

Előre is kösszi :)

2012. márc. 27. 12:43

Elég jó árban kaphatóak a szolikban található krémekhez képest, használja valaki ezeket? Tényleg jobban barnulsz tőle, és foltmentesen?

7 féle szolikrémje van, melyik a legjobb?

2012. márc. 27. 12:42
Mi a véleményed / ismered a Dr. kelen sunsolar szolikrémeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook