Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak? fórum

Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
19. ae12cc5be5 (válaszként erre: 18. - D541350465)
2008. ápr. 1. 17:19

Szia!


Nagyon leegyszerüsítettem ám, nem egészen 2 évig tartott, és így kb. 12 év után már nem akarom őt bántani, de voltak durva dolgai (ebből a féltékenységből adódóan, pedig abszolút nem provokáltam, sőt!), szegénykém kicsit elmebeteg volt, de csak 1-szer emelt rám kezet, az is neki fájt utána jobban.

18. d541350465 (válaszként erre: 17. - Ae12cc5be5)
2008. ápr. 1. 11:21
Érdekes amit leírsz...pont oylan mint a mienk párommal csak igaz mi még "csak" ott tartunk hogy együtt vagyunk és Ő is retteg attól h nekem majd más kell....az h párom mennyire hűséges egyenlőre még bízom benne h az....de ettől eltekintve mintha csak a minket írtál vna le...érdekes votl elolvasni:)
2008. ápr. 1. 10:03

Nekem is volt egy kiköpött [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]George Clooney[{[{[/A]}]}]m, én voltam 20, ő 34. Állandóan attól rettegett, hogy meg fogom csalni, mert fiatal vagyok, hogy majd előbb-utóbb fiatalabb pasira vágyom, amiről szó sem volt, imádtam, és eszméletlen sármos volt.

Szóval ennek ellenére ő csalt össze-viassza, állítólag korban hozzá illőt keresett, de nagyon nehezen engedett el, birtoklási mániával is küszködött.

Ettől még nem gondolom, hogy minden ilyen kapcsolatban retteg az idősebb fél a korkülönbségtől. Hallottam már több, 20-30 évet megélt gyönyörű házasságról nagy korkülönbséggel.

2008. márc. 29. 18:57

Nekem volt 17 èvvel idosebb baràtom. Nem a korkulonbsèg miatt lett vège. Tobbre vàgytam, mint o. Neki màr volt 2 nagy fia ès egy exfelesège, tehàt o szòrakozni akart, èn meg valami komolyra, mivel nem egyeztek az elvàràsaink az èlettol vège lett a kapcsolatnak - bèkèben.

Hogy apakomplexus lenne? Nem hiszem. Dogosebb volt, mint bàrmelyik màsik. Csak ùgy ragadtak rà a nok, elèg volt kicsit korulnèznie ès màr minden szem rà szegezodott. Amolyan igazi olasz pasi.

2008. márc. 26. 12:27
apakomplexus
14. emrus
2008. márc. 26. 09:14
Én nem tudnám komolyan venni.
2008. márc. 26. 09:08

Nekünk is volt a családban 20 év korkülönbséggel házasság, és nemrég házasodott össze két ember a baráti körömből, ők is 20 év korkülönbséggel. Boldogok most is, ill. a felmenőim is nagyon szerették egymást. Ami probléma adódhatott, az nem a korkülönbségből adódott.

Ja, és 25 év korkülönbséggel is láttam már nagyon boldog párt, 35 év házasság után is...


Szerintem azért azon a férfin is múlik, apának vagy társnak tudja-e érezni egy 20 évvel fiatalabb nő. Van, aki már öregúr egy bizonyos korban, és van, aki ugyanannyi idősen fiatalos, és beleillik a nála jóval fiatalabbak körébe, és nem azért, mert le van maradva a fejlődésben.

12. era06 (válaszként erre: 8. - D82bde2dbd)
2008. márc. 25. 19:02
A családban előfordúlt még nagyobb korkülömbség is. Boldogan éltek. Ők megértik egymást ez a lényeg. Tiltakozni ellene nem érdemes, gondolom ezért hozták ezt a szörnyű "itéletet"
11. ildio56 (válaszként erre: 4. - 175c71a378)
2008. márc. 25. 18:23
Vannak - e összetüzések a házasságotokban. A szülük ellenezték - e az együtlétet? Okozott e valami szégyenlem -e gondot?
10. herengtimea (válaszként erre: 8. - D82bde2dbd)
2008. márc. 25. 08:58
Hát,sajnállak.Ezek a számok nagyon megdobbentettek!Azért az sem mindegy,hogy az a korkulonbség milyen korszakra esik,mert egy 20 éves egy 40 évessel,meg egy 40 éves egy 60 évessel teljesen más.
2008. márc. 25. 07:56
Ha jól megvannak miért ne!
2008. márc. 25. 07:46

Hát igen........

Sajnos én magam nagyon "kegyetlen" módodn élem meg az egyetlen lányom e témában érintett velem szemben hozott döntését! Ez nem volt más, mint a - most már 7 éve tartó - "új" élettársának a kedve szerinti döntése........nevezetesen "úgy döndöttünk Gáborral, hogy nem tartjuk veled a kapcsolatot"!! Itt, Bp.-en élnek úgy mint én is, de mindezt egy ötoldalas borzasztó levélben közölte velem (valószinű négyszemközt nem ment volna a dolog...), amibe én szó szerint belebetegedtem!! Unokám 14 éve múlt, s természetesen őt sem láthatom, de még telefonon sem érintkezhetünk!!?????

Az én kislányom 38 éves most, az "Úr" 66 !!!!!

Azt hiszem, ezzel elmondtam erről a véleményemet!!

Egy szomorú anya/nagymama.

2008. márc. 20. 21:21

Attól függ...

Szerintem teljesen más, ha egy 20 éves csaj van egy 40éves pasival, mintha egy 45 éves NŐ egy 65 éves FÉRFIVAl...

Mindenki azt csinál persze, amit akar, magamról azonban nem tudom elképzelni;

olyan érzésem lenne, mintha "apámmal" lennék:)

2008. márc. 20. 21:11

Nem vagyok ennek a nagy korkulonbségnek a pártoloja,persze mindenki csak azt fujja a kor nem számít.Ennyi erovel akkor az apámmal is élhetnék.Hu most lehet szerzek haragosokat,de én így gondolom.Másviszont pedig vannak idoszakok a noknél és a férfiaknál is amikor más korosztálynál keresik a boldogságot,de ezekre is megvannak a válaszok.Ha a leányzo keresi id.férfiak társaságát:

=lehetnek apahiányra utalo jelek

=a maga korosztályában még nem olyan érettek a pasík

=az id.férfiak már tudják mi kell a nonek,gyengédebbek,figyelmesebbek,tapasztaltabbak

=de létezik olyasmi is,hogy a férfi megalapozott háttérrel rendelkezik így biztonságot nyujt(valakinek csak ez számít(

2008. márc. 20. 20:45
Szerintem hosszú távú kapcsolat nagyon ritkán alakul ki ilyen nagy korkülönbséggel. Én nem tudok elképzelni magam mellett egy 20 évvel idősebb férfit, de hát mindenkinek más az ízlése, és jó kapcsolat is lehet belőle.
2008. márc. 20. 20:11
én 28 férjem 44 :)
2008. márc. 20. 20:01
Én 24 férjem 36 :-)
2008. márc. 20. 19:55
Attol függ ki hány éves. Én pl. 22 a férjem 32 ez is 10 év de nincs semmi gond.:-)
2008. márc. 20. 19:52
Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook