Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítélendő-e, ha a nő idősebb /minimum 10 évvel/ a férfinál? fórum

Elítélendő-e, ha a nő idősebb /minimum 10 évvel/ a férfinál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2019. júl. 17. 14:26
Miért lenne???
2017. szept. 27. 07:20
Ja, és nem, nem elítélendő ha a nő idősebb.
2017. szept. 26. 21:18

Neee :DD


Megfulladok itt a gép előtt a nevetéstől :)

283. gribedli*** (válaszként erre: 280. - 04424e865e)
2017. szept. 26. 21:10
Akkor Csubakka mit szóljon?!:D
282. gyöngy:) (válaszként erre: 280. - 04424e865e)
2017. szept. 26. 20:45
Bezzeg ha Adonisz lennél, nem lenne gond a szellőzéssel!
281. sanyinak (válaszként erre: 280. - 04424e865e)
2017. szept. 26. 15:26

Esetleg ha az autómosóba úgy hajtanál be a kabrióddal, hogy nem csukod be a tetőt?

Persze ha van kabriód, akkor lehet, már nem is érzik a szagot a csajok... (vajon ezt a menetszél teszi, vagy a pénz szaga nyomja el az odourt...?)

280. 04424e865e (válaszként erre: 279. - B598e4912b)
2017. szept. 26. 15:10
Ne viccelj! Abban a hacukában, amit állandóan magamon hordok semmi szellőzés nincs.
279. b598e4912b (válaszként erre: 278. - 04424e865e)
2017. szept. 26. 15:09
milyen lerobbant dzsedáj vagy te :(
278. 04424e865e (válaszként erre: 273. - Tildus65)
2017. szept. 26. 15:05
Én elmúltam 40 és nemcsak sörszagom van. A lábam is büdös és néhány hajlatomban a gomba is megtelepedett már.
277. sanyinak (válaszként erre: 273. - Tildus65)
2017. szept. 26. 15:02

No azért messze nincs akkora különbség az elhízott férfiak és nők között!

[link]


A fiatal fiú miért akar jobban megfelelni az idősebb nőnek mint egy idősebb pasas?

2017. szept. 26. 14:35
Nem. Miért?
275. unom (válaszként erre: 273. - Tildus65)
2016. nov. 13. 15:22

"alap , hogy anya félre kacsintgat !"

Alap, ha gerinctelen, persze. De ez nem a korkülönbségtől függ, hanem becsület dolga.

2016. nov. 13. 15:21
nem
2016. nov. 13. 15:19

Sziasztok ! Rengeteg véleményt olvastam itt , hát jókat nevettem ! Gondoljatok már bele kicsit, társadalmilag az az elfogadott ugye, hogy a pasi legyen idősebb....na szóval...eleinte még jó, de aztán amikor anya 35 évesen kivirul igazi nővé érik, apa meg 40 évesen egy ratyi ,alap , hogy anya félre kacsintgat ! Met ugye manapság tisztelt uraim egyáltalán nem adtok magatokra, elhíztok, szőrösek, sörszagúak, követelőzőek , egyszóval kiskirályok lesztek hatalmas elvárásokkal . Ellenben , ha a férfi a fiatalabb, a nőt alapban fiatalon tartja , szexualitásuk kábé 10 év korkülönbséggel jut azonos szintre ...."apa" eközben csak keresgeti a himbilimbit a sörhas alatt :( A fiatal fiú igen is meg akar felelni a NŐ-nek, nincsenek felesleges körök .

Szóval igen is ideális a fiatalabb férfi és idősebb nőkapcsolata. Pont annyira működhet , mint a csökevényes társadalmilag elfogadott idősebb férfi , fiatalabb nő kapcsolata vagy éppen pont olyan rossz is lehet ! Mindenki élje úgy az életét ahogy akarja ...

272. licsi (válaszként erre: 270. - 1bf89bddf4)
2013. nov. 13. 22:41
Kíváncsi lennék, hasonló-e a véleményed az olyan 50-es férfiakról, akik 20 éves lányok után rohangálnak. :)
271. Le Bono
2013. nov. 13. 20:43
Szerintem 2013-ban abszolut nem elitélendő (az se), ha egy nő sokkal idôsebb egy pàrkapcsolataban. Ki kell lépni a vallàsi béklyobol, a "màsok" elôitéleteibôl...
2013. szept. 23. 10:25

Ha egy nő negyvenes éveiben jár, netán ötvenes és a férfi mondjuk 20-as, vagy 30-as, akkor bennem mindig felmerül a kétely, hogy a fiatal pasas csak játékszernek kell.


Tisztelet a kivételnek, de egy kiégett, több váláson túl lévő nő, különösen, ha gazdag is, mit láthat egy fiatalabb férfiben, sőt, nemritkán egy fiúban? Hajdani fiatalságának és kívánatos mivoltának megtestesülését? Egy dróton rángatható majmot, ha behálózta? Ebben az esetben azt vagyok kénytelen mondani, hogy egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője, kivéve, ha a pasas dzsigoló, de induljunk ki abból, hogy nem az.


20-as éveiben lévő férfi és egy 30-as nő kapcsolata még jól is elsülhet.


A baj az az idősödő gazdag szépasszonyokkal, hogy semmivel sem lehet lenyűgözni őket. Már sokmindent láttak és tapasztaltak az életben, az egyetlen dolog, ami még bámulatra késztetheti őket, a fiatalság. Egyszer beszélgettem egy ilyen nővel, aki majd ötven volt, a barátja meg 29. Elmondta, hogy semmit sem érez, mert a kölcsönös tisztelet és korrektség jegyében, ez kiemelendő, született a kapcsolatuk. Persze gondolom ebben semmi szerepet nem játszott a szexualitás és hogy a hölgy párszor már felvaratta az arcát és több szilikon volt benne, mint amit életemben TV képernyőn láttam. S hogy ez extrém eset lenne? Nem az. Mindenki vágyik a fiatalságra, hajdan letűnt szépségére, csak nem mindegy, hogy valaki búszkén viseli-e a ráncait és megbékéla korával, vagy nevetségessé teszi magát.

2013. szept. 23. 06:27
ma mar semi sem elitelendo.
268. Donyta (válaszként erre: 113. - Donyta)
2013. szept. 15. 01:00

* Szia!

* Ne haragudj, hogy ismeretlenül zavarlak...

* Nagyon nagy dilemmában vagyok, amit senkivel nem tudok megbeszélni.... keresgettem a neten, így akadtam erre a fórumra: "Elítélendő-e, ha a nő idősebb /minimum 10 évvel/ a férfinál?" www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=3438&p4=0

* Itt írtad, hogy a férjed 10 évvel fiatalabb...

* Én is ebben a helyzetben vagyok. A srác 21 éves, míg én 33. Normálisnak tűnik, komolynak - persze az idő majd úgy is eldönti.

* De még az elején vagyunk. Engem zavar, mert fiatalnak tartom még. Őt nem zavarja a korom, sőt győzköd, hogy én se foglalkozzak vele.

* Neked mi a tapasztalatod?

* A kérdésem, hogy meréri-e belevágni?

* Ha fent vagy még a fórumon, lészi segíts nekem tanácsokkal. Mert sajnos nem tudom kivel megbeszélni, és nagyon örlődök már :(

* Válaszodat előre is köszönöm.


Szia Bella!

Sajnos sokáig nem voltam itt fent a Hoxan-n és csak most olvastam amit írtál! Ezt neked kell eldöntened, mer nem ismerem a párod. Nekem nem volt semmi gondom a korkülönbséggel, viszont annál több más ügyben! Ameddig nem zavarja egyikőtöket sem, addig nincs semmi gond. Mások véleményével meg sose foglalkozz! Szerintem, ez a kettőtök dolga, ne hagyd, hogy bárki bele szóljon, vagy befolyásoljon! Ha szeretitek egymást, nincs az a korkülönbség, ami nagy lenne!


Én 30 voltam, amikor a párom 20. Rá két évre lett egy fiunk, aki ma már 21 éves. Nem volt semmi féle kapuzárási pánik, mivel a mai napig fiatalos külsővel rendelkezem. Sőt, a párom azóta idősebbnek néz ki jóval a koránál! Én fittebb vagyok most is nála..


Sok sikert, és ne őrlődj! Bármi történhet... De az a jövő! Te meg a most-ban élsz! Éld ameddig lehet, mert megbánod amit kihagysz!

Puszi: Magdi


( A fiamnak is volt idősebb csaj kapcsolata, de mivel ő még akkor túl fiatal volt.. és a lány csak kihasználni akarta a helyzetet, nem jött össze! De ez megint egy más probléma volt. Nem a korkülönbség volt ez az ok... Ja, és akkor a fiam 16 volt a lány 20 múlt... Én el is fogadtam, de csalódás lett a vége. (élősködni jött, vége van! ) Azóta 21 éves lett a fiam, és normális kapcsolatban élnek itt velem egy cuki kislánnyal, akit én is szeretek! Ők imádják egymást, és a jövőt tervezik.

Én meg jól megvagyok vele akármiben jöhet hozzám! Hála égnek, szeret is átjönni beszélgetni velem, ha kérem, segít akár a konyhában vagy bármiben is!.

2011. dec. 22. 11:53

Nem hiszem, hogy elítélendő lenne, de minden féle képen az idősebbik félen múlik a dolgok kimenetelének nagy része.

Ha nem kezd el olyan baromságokon filózni, hogy mi lesz ha fiatalabbat választ, vagy mi lesz ha majd öregszem akkor lehet hosszútávra tervezni.

A mai fiatal lányok meg szexen kívül tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek másra úgysem jók.

Egy idősebb nő már tudja, hogy mit-akar, lehet vele tervezni, és nem kel félni, hogy lelép valaki mással, mert az mennyire "buli". Bár már tapasztaltam az ellenkezőjét. :D

Szerintem már mindenki elég idős ahhoz, hogy eldöntse magában azt, hogy mit akar, vár, szeretne az élettől, másiktól. Ha biztos saját magában és az érzéseiben akkor felesleges ilyen dolgokon gondolkoznia mert működni fog.

Az meg, hogy ki mit szól hozzá? Ez olyan nevetséges. Döntse el, hogy magának vagy a környezetének akar megfelelni. Az az egy dolog biztos, hogy az olyan nőket akiket a környezetük befolyásolni tud a férfiak nem szeretik, legalább is én így tapasztaltam, és sosem lesz egészséges párkapcsolatuk.

2011. dec. 22. 11:12
nem elitelendo,de varhato,hogy a pasi elobb-utobb fiatalabb not keres,eltem nalam joval fiatalabb pasikkal bar nem ok hanem en hagytam el oket,de az a par ev amit veluk toltottem eletem legszebb evei voltak.1 boldog ev sokkal tobbet er vkivel akit szeretsz,mint 1 ev tok maganyban.ne felj,elvezd az eletet es vagjal bele,s ne torodj ki mit gondol,senkinek sincs amugysem garancia a boldogsagra megha egyidosek vagy a pasi idosebb sem,szeresd ot es elvezd az eletet.
265. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 259. - 6d11673864)
2011. dec. 21. 21:14

Nem akarok vészmadárkodni, de nem fog működni. A csaj már egy érett nő, a fiú meg egy fiatal srác, aki, ha van esze, bulizik, szórakozik. A nő pedig előbb-utóbb családot szeretne valószínűleg.


Én max. szexuális kapcsolatot tudok elképzelni köztük.

2011. dec. 21. 18:30
Általában az e korban lévő férfiakat vonzza a te korosztályod...tudom,mert nekem is volt egy-két hasonló korú jelentkező.Ez a rajongás a nőnek szól...ami működhet egy ideig..aztán szerintem általában bukta.Vannak kivételek is persze,a barátnőm férje 10 évvel fiatalabb tőle és 10 éve vannak együtt.
263. 274c9996b8 (válaszként erre: 259. - 6d11673864)
2011. dec. 21. 17:58

Miert ne muködhetne ?

Ha , szeretik egymast !

262. e16fe97baf (válaszként erre: 259. - 6d11673864)
2011. dec. 21. 15:10
miért ne!
261. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 259. - 6d11673864)
2011. dec. 21. 11:43

nem a kinézésről van szó..

valószínű nagyon eltérő a gondolkodás,mert a nő mögött valószínű több kapcsolat és élettapasztalat van(a srác erre féltékeny lehet..),a srác meg még az elején jár..neki most következik a 'kiélem magam' korszak(ez általában igaz lehet erre a korosztályra,,persze vanank kivételesen komoly 22évesek,de ők meg tán pont komoly kapcsolatot,és családot-gyereket akarnak minél előbb..

ha jól kijöttök,élvezd,de ne szövögess nagy terveket,csak leghamarabb 1 év múlva,ha addig MINDEN jó vele..

2011. dec. 21. 11:13
Csak egy darabig.
2011. dec. 21. 11:08
Mi a véleményetek? 31 éves nő és 22 éves férfi kapcsolatáról? A nő nem néz ki 30- nak és még pár évig nem akar gyereket. Működhet a dolog?
258. ReeeceFice (válaszként erre: 257. - MissMedea)
2011. szept. 12. 19:11
Ez most nem komoly ugye? Egy meglett nő mit akar, akarhat egy "kisfiútól" ?
2011. febr. 13. 23:16
Szerintetek mi a helyzet akkor, ha a fiú 14 és a lány 27? Lehet ez szerelem?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook