Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak? fórum

Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
49. fbd0ceb525 (válaszként erre: 48. - Tixtina)
2008. júl. 5. 11:43
Így van, Ti vagytok a kivétel. De nem ez a jellemző.
2008. júl. 5. 09:34

Jó,akkor mi vagyunk a kivételek.

Nekem a párom 30 évvel idősebb nálam,és nagyon jól megvagyunk már 7 éve.

Két szép gyermekünk született.Szeretetben,békességben,teljes egyetértésben élünk.

Nem a komplexusokat,meg az anyagiakat kell mindig a háttérben keresni.

Régebben voltak fiatalabb partnereim is.

A mostani párommal passzolunk,azért kötöttük össze az életünket.

Aztán teszek arra magasról,hogy ki,mit suttog a hátunk mögött.

Mennyivel jobb az,ha velem közel egykorúval bútorozom össze,aki nem törődik a családjával,alkoholizál-esetleg megpattan.

Sok hasonló eset van a környezetemben.

2008. júl. 4. 22:19
No comment. Szinte minden idősödő pasi azt hiszi magáról, hogy neki legalább 20 évvel fiatalabb nő jár. A normálisabbak el tudják ezt fojtani, az ostobák elhiszik, hogy rájuk várt a kicsi lány. /persze kivételek erősítik a szabályt/ De azért zömében bakot lőnek az öregek.
2008. júl. 4. 15:28
szerintem nem jó föleg husszu távon mert elet nehez es kiszámithatlan föleg ha házasság lenne belölle. Vege válás.
45. Újév
2008. jún. 24. 15:41

Nekem a közvetlen környezetemben volt ilyen egy 19 éves lányba zúgott bele egy 38 éves pasi. Soha nem gondoltam volna kettőjükről, el sem akartam hinni, csak amikor a saját szememmel láttam... Szegény fickó elég szánalmas:(.

pedig én is az idősebb férfiakat szeretem, a korosztályomat gyermetegnek tartom, de ekkora különbség, ráadásul ilyen korban, nekem durva.

Persze a lány talált egy korban hozzáillő fiút, boldogok és szeretik egymást, a pasi meg a falat kaparja, és nem tudja kiheverni... Sajnálom szegényt, de nem értem: Mit gondolt mit adhat egy lányakorabeli lánynak????

2008. jún. 24. 15:20
Ven hulye , szerintem.
2008. jún. 24. 15:18
Ha ők ketten szeretik egymást és boldogok egymással nincs jelentősége a korkülönbségnek. Több ismerősöm is van akik között ilyen korkülönbség van .. a barátnőm és a párja között is, amikor megismerkedtek a csajszi volt 20 a pasi 40 .. nagyon boldogok együtt és azóta már kisfiuk is született.
42. supin
2008. jún. 24. 14:46
Gondolj bele ,pár év mulva egy ráncos pasi mellé kell feküdnöd! Huh!!
2008. jún. 24. 14:46
Attól függ, hogy hány éves a lány?
40. ts
2008. jún. 24. 14:43
Sosem vonzottak az ennyivel idősebb pasasok. Meglátásom szerint egy kapcsolat csúcspontja egy közös gyermek. Neki pedig az a legfontosabb, hogy mindkét szülő minél tovább kísérhesse az életét...
2008. jún. 24. 14:41
nem a legideálisabb mondjuk így.
38. supin (válaszként erre: 6. - Herengtimea)
2008. jún. 24. 13:36
Szó szerint ezt írtam volna!!De kíemelve elsőként az anyagi háttérrrel kezdeném.!
2008. jún. 24. 13:32
Nálunk ez "divat" a családban. Az egyik unakahugom, két éve ment hozzá egy nála 23 évvel idősebb pasihoz, jól megvannak. Tavaly dec.23-án született meg a kislányuk. A másik unokahugomnak most udvarol egy nála 24 évvel idősebb fazon. Durva mert a csaj 19, a férfi meg igen csak 40 felett. Mint a saját apja. Én nem hiszem, hogy bele tudnék szeretni egy ennyivel idősebb fazonba. De mindenki maga tudja, mint unokahugom példájából látszik akár működhet is.
36. maya80
2008. jún. 24. 10:52
A kislányom édesapja majdnem huszonöt évvel idősebb nálam...
35. zezsua
2008. máj. 4. 18:53
Semmi gond ha szeretik egymást,több ilyet vagy hasonlót tudok és remekül elvannak.Nekem is szokatlan felállás,de ...
2008. ápr. 14. 19:57
Hát ha jól meg vannak.Akkor szerintem semmi rossz nem lesz belőle.Nekem az unokahúgom is egy 20 évvel idősebb férfival él.Nagyon jól megvannak.
33. o.andi
2008. ápr. 14. 19:39
Szerintem ha tettszik neki nincs gond,de késöbb nem igazán jó a nagy korkülönbség.
2008. ápr. 14. 18:31

Szerintem ez a korkulonbseg nagyon nagy. Evekkel ezelott nekem is probalt udvarolni egy huszonparevvel idosebb fazon, de folyton az apam jutott rola eszembe, szornyu. Aztan ha ossze is jott volna a dolog, lenne most egy 50valahany eves ferjem? Na ne.

Masok kozti korkulonbseg nem zavar.

2008. ápr. 14. 18:03

Szerintem semmi kivetnivaló nincs benne.

Az a baj,hogy olyan társadalomban élünk,ahol minden szokatlant rossz szemmel néznek az emberek.

Inkább éljek együtt egy velem egykorúval,rossz házasságban,vagy egy jóval idősebb partnerrel,szeretetben,megbecsülésben?El lehet dönteni,kinek mi a fontosabb.

30. ae12cc5be5 (válaszként erre: 29. - Fe6fe7671f)
2008. ápr. 14. 12:42

Benne voltam, szerelmes voltam, mint a nagyágyú, -nem csak mondom,- meg tudtam volna érte halni (első és utolsó, igazi nagy, nagy nagy!). Számított az anyu, és a párom véleménye is, de egyiket sem hagytam volna a másikért. Erre mondják, anya csak egy van. Szerencsém van, az én anyukám nagyon reálisan látja a dolgokat, azt mondta, neki mindegy ki az, csak ne legyen családos ember, és szeressük egymást. Sőt, amikor azt mondtam neki, hogy sosem tudnék előrébb helyezni nála egy pasit, vele max. egyenlő szinten lehet, még ő szúrt le, hogy nem így normális. Szóval szerencsés vagyok, imádom őt!

De értem mit írsz, mert te az anyud miatt egész más szemszögből nézed. Egyébként ha elfordulnék az anyámtól (pl. a helyedben), én azért félnék, hogy békülés után sem lenne már olyan, amilyen egykor volt.

29. fe6fe7671f (válaszként erre: 27. - Ae12cc5be5)
2008. ápr. 12. 08:39

Taranee! Ha Te szerelmes vagy, mint a nagyágyú, megkapsz mindent attól a férfitől, aminél többre soha nem is vágytál, imádja a gyerekedet - anyukád meg folyamatosan a korkülönbségről papol, és mindenfélének elmondja azt, akiről tudod, hogy ő az életed értelme? Valószínűleg én is megszakítottam volna minden kapcsolatot Anyámmal. (Mivel ismerem, tudom, hogy néhány hónap után, ha kidurrogta magát, akkor úgyis az lesz, amit én szeretnék, és ő meghajlik az akaratom előtt.)

Ezért írtam, mert az én Anyám ilyen. Elég makacs, hajthatatlan, de átgondolja, és idővel minden rendben lesz.

Remélem náluk is ugyanez a helyzet - csak átmeneti a mostani állapot.

2008. ápr. 12. 08:20
hm:))))
27. ae12cc5be5 (válaszként erre: 25. - Fe6fe7671f)
2008. ápr. 12. 07:59

Ez azért ettől függetlenül nagyon durva!

Attól persze függ, milyen egy anya, de ha becsülettel felnevelt, nincs az a pasi, aki az édesanyám ellen fordíthatna, még akkor sem, ha az anyám bizonyos dolgokat ellenez. Megpróbálnám megbeszélni vele, de semmiképp sem tiltanám el az unokámat, és tilthatna el engem a pasim. (persze a pontos történéseket nem tudhatjuk)

2008. ápr. 10. 17:07

Szerintem teljesen oké a dolog. Persze én hazabeszélek, mert a párom 18 évvel idősebb nálam.

Apukám, húgom simán elfogadta. Anyukám kicsit nehezebben, de belenyugodott és ma már családtagként tekint Rá.

25. fe6fe7671f (válaszként erre: 8. - D82bde2dbd)
2008. ápr. 10. 16:17
Valószínűleg azért nem tartják veled a kapcsolatot, mert annyira ellenezted. Pedig,ha a lányod azzal az emberrel boldog, akkor egy anya nem tehet mást, csak ELFOGADJA lánya döntését. Ő úgy gondolta, hogy neki ez a legjobb. Senki sem kényszerítette, nagykorú okos, értelmes nő. Tudta, hogy mit csinál. Hogy veled ezt tette, az biztos a Te hozzáállásodon múlott.
2008. ápr. 10. 16:13

Utálom, amikor valaki apakomplexust emleget. Egy FELNŐTT nőről és egy FELNŐTT férfiról beszélünk. Az, hogy az egyik előbb született, attól még lehet fiatalosabb, mint a tásával egykorúak.

Ilyen esetben szerintem a szellemi azonosság a döntő. Ha egyforma a gondolkodásuk bizonyos dolgokról, akkor egy idő után tuti, hogy a szerelem is kialakul.

Semmi köze a kornak egy jól működő kapcsolatban.

2008. ápr. 10. 15:28
Szerintem sem a korkülönbség számít. Vannak lányok/nők, akik sokkal érettebbek a kortárs fiúknál/férfiaknál. Ők nyugodtan belemehetnek egy efféle kapcsolatba, mert ennek tartóssága szerintem kizárólag lelki beállítódás kérdése.
2008. ápr. 10. 11:04
Az én párom is 18 évvel idősebb. Egyáltalán nem is érzem a korkülönbséget, sok tekintetben én komolyabb vagyok. Inkább én anyáskodom. Ő egyáltalán nem atyáskodik felettem.
2008. ápr. 2. 07:43
Ha jól megvannak,miért ne:)))
20. d541350465 (válaszként erre: 19. - Ae12cc5be5)
2008. ápr. 2. 07:23

szia,azt gondoltam h nem ilyen egyszerű volt...ahogy ezt a féltékenységet is leírtad mintha párom viselkedése lenne...+

na mondjuk ütn nem ütött meg.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook