Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak? fórum

Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
79. tixtina (válaszként erre: 78. - 14775640c4)
2008. aug. 12. 16:51

Igen,szerintem is.

Mikor fiatalabb sráccal jártam,akkor jobban megszóltak.Étteremből kinéztek a pincérek.

Haverok megjegyzései a szórakozóhelyen-"mi van,elhoztad az öcsikét is?"

Baromira fel tudok pöccenni ezeken.

Meg,hogy biztos a pénz miatt van vele.

Nahát,ettől-szemmel gyilkolni tudnék.

Kinek,mi köze van mások pénzügyeihez.Foglalkozzon saját anyagi helyzetével,és életformájával.

Örüljön inkább a saját boldogságának,mint másokat szapuljon.

78. 14775640c4 (válaszként erre: 77. - Tixtina)
2008. aug. 12. 16:43
szerintem eleve buta dolog véleményezni konkrétan. mindenki azt tesz amit akar. ha egy 19 éves 95 évessel akar élni akkor sincs senkinek semmi köze hozzá.jó ez fura példa de akkor is van benne valami.
2008. aug. 12. 16:41
Nem tudom,ki-hogy van vele,de az emberi butaságot nem tudom tolerálni.......!No komment.
76. 14775640c4 (válaszként erre: 71. - Supin)
2008. aug. 12. 16:41

na, előitélet:((

és mégis miért gondolod hogy így van?

75. tixtina (válaszként erre: 71. - Supin)
2008. aug. 12. 16:36

Fogalmazzunk másképp.Az "öregecske"megszedi magát velem.Ez már nem juthat eszedbe?hm:)

Miért kell mindig a pénzre gondolni.

Mikor megismertem a páromat nem állt valami fényesen.Dolgozik,4 egyeteme van,meg a nyugdíja.

Abból tartjuk fenn magunkat,mivel én gyeden vagyok.

Az én házamban élünk,amit a szüleimtől örököltem. Szakadt 20 éves autónkat,most cseréltük újabbra.

Nem értem,miért kell a zsebben turkálni.

74. tixtina (válaszként erre: 72. - Supin)
2008. aug. 12. 16:30

Bekrepált két gépem pár hónap alatt.

Most a laptopra nem tudok még felrakni képet,mert a telepítőlemezt kölcsönadtam valakinek,és nem kaptam vissza.Az iwiwen viszont fenn vagyunk-ott ki lehet keresni.

73. ildio56 (válaszként erre: 31. - Tixtina)
2008. aug. 12. 16:06

A kapcsolat már nem áll fenn, csak kíváncsi voltam mi a véleményetek.

Köszönöm az általad megfogalmazott választ.

Nem rólam szólt a történet.

72. supin (válaszként erre: 60. - Tixtina)
2008. aug. 12. 16:01
Csak nehogy a szomszédot tedd fel...
71. supin (válaszként erre: 62. - Sándor51)
2008. aug. 12. 15:59
Ugyan már. Gondolj bele. Van esze,jól megszedi magát aztán az "öregecske" férjet fenéken billenti....
70. tixtina (válaszként erre: 68. - Ae12cc5be5)
2008. aug. 12. 15:54

Úgy van.Az egyik barátnőm a napokban sírta el a bánatát.A párocskája lelépett otthonról,mikor egy éves sem volt a kisfiuk.A csávó hallani sem akar a gyerekről,gyerektartást sem fizet.

70 ezer forintból gazdálkodnak ketten.

Most van folyamatban a gyerektartási perük.

Még nem lehet megsaccolni,hogy egyáltalán lát-e pénzt a pacáktól.Aki ütötte-verte,amíg együtt voltak,ráadásul sokat is ivott.

Persze vannak rendes fiúk is,elismerem.

Nekem is volt 7évvelfiatalabb barátom,akivel nagyon jól kijöttem.Kissé éretlen volt ugyan. 20éves volt,én meg 27.

69. 14775640c4 (válaszként erre: 68. - Ae12cc5be5)
2008. aug. 12. 15:11

hát igen. én sem értek egyes embereket. mi a fészkes fene közük van mások dolgához?személy szerint én sem élnék sokkal idősebb pacákkal, de attól még másnak ez bejön. érdekesek az emberek,ha idősebb a fószer az a baj, hogy túl öreg ha fiatalatbb akkor meg azért nem okés.

most akkor?nehogy már a társadalmi megitélés döntse el hogy választunk párt.

68. ae12cc5be5 (válaszként erre: 48. - Tixtina)
2008. aug. 12. 14:07

Annyira egyetértek veled!

Nem hiszem, hogy a kor számít.

Nekem volt barátom, aki 12 év korkülönbséggel ugyanúgy átvert, mint az a barátom, aki 1 évvel volt idősebb nálam. Ennek ellenére az idősebb pasit szerettem jobban, de nem hiszem, hogy azért, mert idősebb volt, egyszerűen harmonikusabb, komolyabb volt az a kapcsolat.

Én pl. nem valószínű, hogy együtt tudnék élni egy nálam 30 évvel idősebb pasival, de csak mert mindig az apám jutna eszembe. De ha valaki igen, hát szerintem nincs semmi hátránya ennek a kapcsolatnak. Ha azt gondoljátok, nem látja majd az unokáit, hallottam már olyan drogos apukáról, aki a 8 hónapos kisfia mellett halt meg a drog miatt. Olyanról meg ezerszer hallunk, hogy teherbe ejtette, majd otthagyta a nőt, mert fiatalnak érezte még magát, még élni akart, csak későn jutott eszébe stb. Na, ő sem valószínű, hogy látja az unokáját, mert nem lesz rá kíváncsi.

Nem értem a negatív ítéleteket!

67. tixtina (válaszként erre: 62. - Sándor51)
2008. aug. 11. 14:02

Nem,nem gondoltam bele-mi lesz 20 év múlva,és nem is akarok belegondolni.

A mának élek,élünk.

Így a kamionos felesége is retteghetne,hogy mi lesz,hazajön-e épségben egy nagyobb útról a férj.

Vagy a bányász családja,hogy megéri-e a másnapot.

Árny oldalak jöhetnek,a fiatalabb mellett is.

Rákaphat a drogra,italra-csajozhat,stb.

Ez más családoknál is bekövetkezhet.

2008. aug. 10. 10:56
Semmi gond,ha nem nős a pali! Családos ember tabu, legalábbis nekem.
65. 14775640c4 (válaszként erre: 64. - Petrikek)
2008. aug. 10. 10:24

ez igy van. hülyeség arra gondolni mi lesz 20 év múlva. ha már valaki igy áll hozzá, akkor inkább hagyja.

és bevallom abban sincs semmi garancia hogy ha fiatalabb a paárom akkor nem kell egyedül felnevelnem a gyereket. dehogynem, a mai világban ugyanugy egyedül maradhat az ember ha fiataélabb a társa akkor is, mert elválhat.meghalni meg meghalnak 40 évesen is, ugyhogy ez sem mérvadó, hanem inkább a szeretet számit.

64. petrikek (válaszként erre: 62. - Sándor51)
2008. aug. 9. 06:02

Azt egyikünk sem tudhatja, hogy mi lesz 20-30 év múlva. Ha az egészségi oldalára gondolsz, akkor mondhatjuk: vannak teljesen egészséges 80 éves emberek és tök roncs 50 évesek is. Így ez nem mérvadó. Ha a generációs probléma előbukkanásáról beszélünk, akkor: az sokkal hamarabb ki fog derülni a kapcsolatban, nem valószínű, hogy 20-30 év kell hozzá.

Köztünk 18 év van. Röviden szólva: én felnőttem Vele, a kedvesem pedig fiatal marad velem.

Nem gondolunk arra, hogy mi lesz 20-30 év múlva.

63. 9778ca1817 (válaszként erre: 62. - Sándor51)
2008. aug. 9. 01:21

Ne "kiabálj". Kapcsold ki a "caps look" vagy mi manó billentyűt, és meglátod sokkal egyszerűbb lesz az életed. (Még csak árnyoldala sem lesz :) )

Te belegondoltál már abba, hogy mindenkinek saját, külön bejáratú joga van arra, hogy eldöntse mit tesz a saját életével??

62. sándor51 (válaszként erre: 48. - Tixtina)
2008. aug. 9. 00:02
LEHET HOGY JÓLMEGVAGYTOK MOST DE BELEGONDOLTÁL ABBA MLLESZ 20-30ÉV MMULVA. TEFIATAL NÖ LESZL ES Ö VAN ELETNEK ÁRNY OLDALAIS ANI MOST NEMJÖN ELÖ DE KESÖB EVEK MULTJÁVAL IGEN MILESZ AKKOR. DELEGONDOLTÁL
61. tixtina (válaszként erre: 56. - Csillubaba)
2008. júl. 6. 17:11

Még az is megeshet,hogy pár év múlva lecserélem egy fiatalabbra.:)))

Csak poén volt.

60. tixtina (válaszként erre: 56. - Csillubaba)
2008. júl. 6. 17:10
jó,majd rakok fel képet.
59. csillubaba (válaszként erre: 58. - Orsi23)
2008. júl. 6. 16:40
A 2 nő esetében már nem is 20 évről van szó, hanem 27 és 30 év korkülönbségről!!!!
58. orsi23
2008. júl. 6. 16:21

Anyukám 25 volt,nevelőapám 50 mikor megismerkedtek.Ennek 19 éve.Számoljatok utána.Ma már nem annyira buli ez a házasság,generációs problémákkal küzdenek.De a mai napig szeretik egymást annak ellenére,hogy mindennaposak a veszekedések.Tipikus se veled,se nélküled kapcsolat.

Hozzáteszem a férjem és köztem 11 év van,én ezt nem érzem,de okulva a szüleimből én számoltam vele mi lesz 20 év múlva és azt gondolom 10 év korkülönbség még belefér,de 20-at már nem mernék bevállalni.

57. adri25
2008. júl. 6. 16:21
Nekem van ilyen ismerősöm. Nem ítélem el a dolgot,ők nagyon boldogok együtt.
56. csillubaba (válaszként erre: 55. - Tixtina)
2008. júl. 6. 16:06

Még az is könnyebebn elfogadható a számomra,ha a nő 8 évvel idősebb. De ez a 30 év....3 évtized...

Látom a férjedről nincs is fent kép. Pedig megnéztem volna...

55. tixtina (válaszként erre: 52. - Csillubaba)
2008. júl. 6. 12:37

Erre csak azt tudom válaszolni,hogy a barátnőm 28 éves,és 1 éves volt a kisfia,mikor lelépett a párja.Csak úgy egyik napról a másikra-fogta magát,elcuccolt otthonról.

Azóta egyedül neveli a gyermekét,napi 800 forintból kell gazdálkodnia.

A pasi hallani nem akar a gyermekről,még tartásdíjat sem fizet.

Ha a férjem él mondjuk még 10 évet,akkor a gyermekeimnek boldog évei lesznek.

Ha netalán meghalna,akkor egyedül fel tudom nevelni őket.Képes vagyok rá.Sőt,még a jövőjükről is gondoskodom,taníttatásukról,stb.

Komplexus ide vagy oda-mindenki azt gondol,amit akar.

Régebben,egy 8 évvel fiatalabb sráccal éltem,mert jól éreztem magam vele.Arra mit mondtok?Anya komplexus?Ugyan már.Nevetséges.

Ez abszolut korlátolt gondolkodásmód.

54. csillubaba (válaszként erre: 53. - Bea0824)
2008. júl. 6. 11:08

Igazad van, olyan is lehet, de azért azt Te sem gondolhatod komolyan, hogy az a gyakoribb?


Az a fontos, hogy szeressétek egymást, az más dolog, hogy én ezt elképzelni sem tudnám.

53. bea0824 (válaszként erre: 52. - Csillubaba)
2008. júl. 6. 11:04
Abba te bele gondoltál, mi van ha a veled egy idős férjed meghal? Akkor te neked is egyedül kell felnevelned a gyerekeidet, és nektek sem lesznek együtt eltöltött nyugdíjas éveitek. szerintem aki nincs ilyen helyizetben az ne magyarázza bele az apakomplexust dolgot. Először nézzen utánna mit is jelent. Ami nekem tuti nincsen!! Egyszerűen szeretem a férjem úgy ahogyan van. De nem úgy mint az apámat.
2008. júl. 6. 10:51

27 és 30 év korkülönbség?

Az már nagyon sok. Ti mennyi idősek vagytok?

Az nem érdekel benneteket, hogy majd egyedül kell a végén felnevelnetek a gyerekeket, vagy hogy nem élvezitek együtt a nyugdíjas éveket, sőt...

Lehet ebben egy kis apakomplexus is, nem?

Én el sem tudnám képzelni. Még egy apámnál is idősebb férjem legyen....(apám 22 volt amikor én születtem). Abszurd...Most még jó, azt el is hiszem, de mi lesz 8-10 év múlva?

51. tixtina (válaszként erre: 50. - Bea0824)
2008. júl. 6. 09:24

Úgy van.

Nekem is nagyon fiatalos,energikus,sportos a férjem.

Sok fiatal a környezetünkben már rég "elhagyta"magát.Ellustult,elkényelmesedett.

Erre mondják,hogy nem a kor számít,hanem -ki,mennyinek érzi magát.

Ismerek olyan 30 évest,akire bátran illik:nyugdíjasnak született.

50. bea0824 (válaszként erre: 48. - Tixtina)
2008. júl. 5. 20:54
Akkor mi is a kivételek közé tartozunk a férjemmel, 27 évvel idősebb , 10 éve élünk együtt, nekem is voltak velem egykorú barátaim, nem lehet össze hasonlitani a kettőt. Aki meg nem érti ezt meg kérem ne fújkodjon, szerintem mindenkinek joga van azzal élni akivel szeretne. Lehet hogy nem hiszik el de ezek a férfiak akiknek fiatalabb a feleségük ill. a barátnőjük egyszerűen nem öregszenek olyan gyorsan mint a kortársaik. Fogadjuk el hogy nem vagyunk egy formák. Ja és tiltani se érdemes a dolgot, mert csak annál inkább is ragaszkodni fog hozzá a fiatal lány, tapasztalat.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook