Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a teendő olyankor, ha egy vállalkozásnak annyira nem megy, hogy nem tudja már fizetni az állam felé a kötelezettségeket? fórum

Mi a teendő olyankor, ha egy vállalkozásnak annyira nem megy, hogy nem tudja már fizetni az állam felé a kötelezettségeket? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 5. 14:11
Ha könyvelő képesítése van, akkor fog segíteni. De butaság csak tétlenül állni, mert akkor is ketyeg a fizetnivaló és azt mindenképp behajtják...
2011. júl. 5. 11:55
Nem nekem kellene, egy ismerősömnek, van könyvelője, de még nem beszélt vele.
2011. júl. 5. 11:52

Nincs könyvelőd?

Ha nincs, akkor meg keress fel valakit, aki könyvelőféle és ő pontosabbat fog tudni mondani. Hogy merre indulj és mikre számít.

2011. júl. 5. 11:51
Bezony! Mindenképp meg kell szüntetni a céget. Az állam nem felejti a be nem fizetett járulékokat meg társait. Majd kapsz levelet az összesítésről. :) Hogy van rá 15 napod, hogy befizesd.
5. Titic (válaszként erre: 3. - Napalm)
2011. júl. 5. 11:50
Valaki azt mondta, hogyha megszüntetik, akkor az APEH átfogó ellenőrzést is fog tartani, tényleg így van? Meg egy csomó pénzt kell fizetni. Én nem értek hozzá sajna, ezt úgy hallottam.
4. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Titic)
2011. júl. 5. 11:49
Öncsőd, önfelszámolási eljárást kérj a saját cég ellen. Sokkal jobban toleránsak, ha igy teszel.Mintha más indit ellened..
3. napalm (válaszként erre: 1. - Titic)
2011. júl. 5. 11:46
Ki kell nyögni a megszüntetés költségét mindenképpen.
2011. júl. 5. 11:46
Bevétel, kiadás sincs. Teljesen nem megy a vállalkozás, már fél éve nem volt mozgás sem.
2011. júl. 5. 11:45
Mi a teendő olyankor, ha egy vállalkozásnak annyira nem megy, hogy nem tudja már fizetni az állam felé a kötelezettségeket? Három hónapja már nem fizeti a költségeket, mert nem tudja miből. Megszüntetni sem tudja, mert azért is fizetni kell. Mi a teendő ilyenkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook