Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Főállás mellett egyéni vállalkozó szeretnék lenni, milyen fizetési kötelezettségeim lesznek? fórum

Főállás mellett egyéni vállalkozó szeretnék lenni, milyen fizetési kötelezettségeim lesznek? (tudásbázis kérdés)


6. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Ciccavirag)
2012. febr. 1. 13:02

Mellékállásban vállalkozni a legjobb.Ha van lehetőséged,vágj bele,mert csak a tényleges bevételed után kell adózni,ha eléri azt a szintet.Ha nem...:)))

De ha befáradnál az önkormányzathoz,ahol ezt meg szeretnéd igényelni,ott másról is kapsz felvilágosítást,többek közt arról,hogy egyáltalán megkaphatod-e arra a tevékenységre,amire szeretnéd kérni...:P

Ez sajnos nem Amerika.Óriási baj.:(

2012. jan. 24. 16:49
Köszönöm:) hátha majd előbb utóbb válaszol itt más is de megpróbálok máshol is utánakérdezni
2012. jan. 24. 16:41
azt sajna nem tudom pontosan mert én sem értek hozzá de gondolom a bevételed nem tudom én hány százalékát kell befizetni, éves adó bevallás. Kérdezz meg egy könyvelöt ö tudja a választ. Furi hogy egy sem válaszolt neked pedig biztos van itt egypár
2012. jan. 24. 15:01
És akkor mi marad még? Én sajna annyira nem értek ehhez:(
2012. jan. 24. 15:00
járulékot biztos nem kell magad után mivel az már fizetve van egyszer.
2012. jan. 24. 14:58

Van egy főállásom amellett szeretném kiváltani a vállalkozóit.

Ilyenkor milyen adókat kell fizetni és az konkrétan mennyi?

Tud ebben valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook