Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a különbség a sima Xanax és a Xanax SR között? fórum

Mi a különbség a sima Xanax és a Xanax SR között? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
85. anyas (válaszként erre: 80. - Zsuccy)
2010. ápr. 9. 12:43
Szia!Ne vegyél be xanaxot rá szoksz!!!!Helyette én Béres Redormin tablettát vettem,este már nagyon jót aludtam,reggel kipihenten ébredtem!Vannak más homeopátiás gyógyszerek is ami nem okoz függőséget és jó.Én nem hittem benne de sok félét használok már!
2010. ápr. 9. 10:18
Igen, rá lehet szokni. Főként a benzora.Az elhagyása nagy feladat.
83. 4fabd36e36 (válaszként erre: 80. - Zsuccy)
2010. ápr. 9. 09:55
Szia,én ugyanezt szedem és így.Szerintem nem lehet rászokni.Eleinte én is féltem a szedésüktől,de beláttam,hogy mivel pánikbetek vagyok,csak ezekkel tudok normális életet élni,ráadásul most emellett babát is tervezek.
2010. márc. 26. 16:56

ez ígyigaz,, dee gy biztos én sem tudtma mit csináljak,,, megemelték a coaxilomat.. és lehet hogy hülye vagyok hogy emeltem.., Mert este tegnap sme voltamlábon...úgyhgoy nem tudom..

pajzsmirigy a fő ok az tuti,,, legalábbis remélem..

2010. márc. 21. 19:42

Zsuccy, azt döntsd el legelőször is, hogy hiszel-e a szakembernek, avagy sem.

Ha hiszel, szedd be úgy a gyógyszereket ahogy javasolta, ha nem hiszel neki, akkor várj nyárig, vagy keress fel valaki mást.

Nem annyira szerencsés e témában közvélemény-kutatást tartani, ugyanis ahányan vagyunk, annyiféle tapasztalatról tudunk beszámolni, és az lesz a vége, hogy csak még jobban elbizonytalanodsz.

80. Zsuccy
2010. márc. 21. 13:05

Sziasztok!

Nekem hónap óta rémálmaim (nem minden nap) és szorongásos tüneteim vannak...elmentem a dokihoz mert jönnek a vizsgák és kipihentnek kéne lennem,megállapította h pánikzavarom van és erre írt napi 2 xanaxot(0,5-ös és SR)és cipralexet(esetleg van aki szedett már ilyet?).De utánaolvastam és félek h rászokom nem tudom kéne e szedni úgy gtam h csak estére szednék egy xanaxot meg cipralexet.Sztetek rászoknék így is?Meg a másik hogy tudom mitől alakultak ki a tüneteim és valószínűleg az okok nyáron elmúlnak.Tanácstalan vagyok mit tegyek...:(

2010. márc. 16. 07:49
igen, egyiket sem...
78. fbb53e1d99 (válaszként erre: 77. - Mangiare)
2010. márc. 13. 11:29
Mit ne szedjél? A Coaxilt?
2010. márc. 13. 11:23
igen, azt hiszem ma jobban kicsit lábon is vagyok, és sikerült egy kicsit aludnom is,, bár ma is 3/4 4 a kelési időm. Viszont úgy alszok szerencsére mint akit agyon ütöttek.(csak kevés) Én sem szeretném már szedni a xanaxot,, de most visszaállítottam, lehet hogy baromságot csináltam, nem a coaxot kellett volna lecsökkenteni. Ja , persze a másikat is elkezdtem. De ugyi mindenki azt mondja hogy ne szedjem. Szerinted?
76. fbb53e1d99 (válaszként erre: 74. - Mangiare)
2010. márc. 12. 16:50

Én nem tartom furcsának, h énekelsz..ez egy pozitív jel..csak nyugodtan, ami az eszedbe jut..ez is azt mutatja, hogy oldódik a szorongásod!


Igen a rivo is olyan,mint a xanax..elhagytam..maradt a kedélyjavító, de az nagyon jó:):)

2010. márc. 12. 16:29
a rivotril sem gyenge,, annál is úgy van mint a xanaxnál hogy el lehet hagyni később, és marad a kedély javító ugyi?
2010. márc. 12. 16:27

nagyon gyorsak vagyunkkérem,, örülök neked! Te is egy kis kapaszkodót nyújtasz, mertmár azt mondtma nem bírom tovább, pedig nagyon pörgős, talpraesett csajszi voltam..sajnos..


te figyu én nem tudom... de volt olyan reggel, hogy már kezdett kissé idegesíteni. Van egy7hónapos kisfiam,és nagyonrégi gyerek dalok jutottak pl eszembe. Na aztán leeht ez az elnyomás, mert régen énekeltem, aztán apárom azt mondta inkább írdle:-)))) pedig jó hangom van:_)))

73. fbb53e1d99 (válaszként erre: 72. - Mangiare)
2010. márc. 12. 16:20

Szerintem egyáltalán nem hatásalan..hogy zsíros a májad a gyógyszerektől? Hát ehhez nem tudok hozzászólni, mert nálam minden rendben van..rivorilt szedtem, de az már nem kell...


Mondd már meg, mért énekelsz?:):):)

2010. márc. 12. 16:14

nekem is annyi volt, csak lecsökkentettem, hát kár volt valószínű.és 1hónapja már érzed, igaz 2-3hétről volt szó míg beáll.Hát komolyan mondom, engem magamban énekeltet. No itt jön az, hogy csak nem hatástalan azért, ahogy a Szendi írta.

De én azt vettem észre mióta elutaltak a dokihoz még szorongóbb lettem, főként mikor mondták hogy kicsit zsíros a mája,, hát a gyógyszerektől.

És mellé szedsz még vmit? Azt elfeeljtettemm kérdezni.

71. fbb53e1d99 (válaszként erre: 70. - Mangiare)
2010. márc. 12. 12:32

kb. egy hónaja szedek 2x1-et.Azt vettem észre, hogy nagyon nagy életkedvet csinál, amellett aktivizál, pozitív gondolkodásra késztet. Tehát nem látom sötéten a világoot:)Én még nem énekeltem tőle:):)


Szendi egy idióta..soha semmilyen elméletet nem tudott bizonyítani. Kiollózza külföldi cikkekből az írásait, s az észt nagyon tudja osztani. Emelett Lenkeivel kézenfogva propagálja a vitaminjait, ellenben a gyógyszeripart elítéli.

Nem tartom ferr embernek..matemetikusból lett közgazdász,gőze nincs a gyógyszerekről. És soha nem volt pánikbeteg, depressziós, vagy szoc.fóbos..

Engem egyáltalán nem győztek meg az írásai..

Nyilván lehet benne hinni, mert mindenki abban kapaszkodik, amiben tud, de a gyógszerszedést túlspirázza:)

2010. márc. 12. 08:50
gondoltam, és mióta szeded? csak az a bajhogy én nemigazán akarom szedni, olvasva szendi gábor írásait... de muszájlesz,,igen, a dokim azt mondta ez eg ynagyon jó gyógyszer, engem néha már kissé idegesített hogy magamban énekelek tőle. De makicsit jobb úgy érzem, úgyhogy visszaállok, leehtséges csak jobb mint a xanax, aztán elhagyhatom egyszer...
69. fbb53e1d99 (válaszként erre: 68. - Mangiare)
2010. márc. 12. 08:45
Csak azért, mert én is azt szedek...nekem nagyon bevált, igazán jól érzem magam..
68. mangiare (válaszként erre: 66. - Fbb53e1d99)
2010. márc. 12. 08:43
MIért kérdezed?
2010. márc. 12. 08:43

szia!!

igen, de lcsökentettem, igazából ez a 3gygóyszer volt,mert nem aakrtam szedni.. de szinte nincs talaj a lábam alatt.. és msot visszaállítottam reggel 1re. Leeht mégis csak igaza van a psziché dokinak hogy a pm nem szól bele...komolyan mondom... már semmit sme tudok, kinek higyjek. Hát most próba újra, coaxil vissza, meg xanax, aztán xanax csökkentve.

66. fbb53e1d99 (válaszként erre: 65. - Mangiare)
2010. márc. 12. 08:38

Szia!


Coaxilt szedsz?

65. mangiare (válaszként erre: 62. - Lio78)
2010. márc. 12. 08:27

az jó ha még alszol tőle...

Macsak visszavettem a coaxilomat, hát mintha kicsit jobb lenne.. na meg a 0,5öt.. de azt hiszem keresek egy kineziológust, meg megkérdezek egy endokrint is. ja aztis lecsökkentettem 25el,mert 0,72lett a tshm,, az islehet attól voltam rosszul a heti gyógyszer emelésektől..

64. Lio78
2010. márc. 12. 08:24
Mind mást mond és mind állítja hogy neki van igaza. Ez a szép az egészben XD
2010. márc. 12. 05:20
én meg most ismét nem alszok 3/43tól, de valószínű a tiroxin miatt.. áááelegem van már minden orvos mást mond
62. Lio78
2010. márc. 11. 22:06
na ez a poén hogy tavaly június óta folyamatosan szédülök, de a Xanaxot csak november óta szedem. Ilyen szempontból tök mindegy. Csak így éjjel nem a rohamaimra ébredek hanem alszok, de reggel alig bírok kimászni az ágyból.
2010. márc. 11. 18:55
na de előtte is szédültem...
2010. márc. 11. 18:55
hát ajaja, nekem is ismét nincs taalj a lábam alatt... már fogalmam sincs mit tegyek,, én sem akarom szedni ezt a francot, lehet köze van hogy lecsökkentettem.....
59. Lio78 (válaszként erre: 52. - Mangiare)
2010. márc. 9. 12:29

Az én szédülésem inkább folymatos bizonytalanságérzés és néha rohamszerűen azt érzem hogy összeesek és nem bír meg a lábam. A fejemben pedig folyamatos nyomást érzek főleg a homlokomnál és a halántékomnál.

Most próbált a neurológus egy gyógyszert ami az agy keringését javítaná, de 1 hét után rosszul lettem éjjel. És hát a rosszulléteket meg nem kell a tisztelt olvasóknak részleteznem. Na meg persze másnap munkahely :D

58. 099c0bed40 (válaszként erre: 57. - Écsanya)
2010. márc. 8. 09:12

Ha úgy érzed hogy használ, és nem kell emelni az adagot, akkor nincs baj.

Sok mindent lehet olvasni ezzel kapcsolatban a neten, ha van kedved nézz utána---bár többnyire egymásnak ellentmondó vélemények vannak még szakmai berkekben is.

57. écsanya (válaszként erre: 56. - 099c0bed40)
2010. márc. 8. 08:43
Köszönöm válaszod, én sem tudom, hogy mit tegyek, egy hónapja szedem
56. 099c0bed40 (válaszként erre: 55. - Écsanya)
2010. márc. 7. 08:03

Legtöbbünknek orvos írta fel, nekem is.

Ismeretlenül és laikusként lehetetlen tanácsot adni arra nézve, hogy mit tegyél.

Ha magamból indulok ki, én tuti nem szedném, ennek viszont ellentmond az a tény, hogy sokan szedik olyanok is, akik iksz év után sem szoktak hozzá.

Nem tudni, Te melyik típusba tartozol.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook