Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a hosszú, tartós kapcsolat titka? fórum

Mi a hosszú, tartós kapcsolat titka? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Baster
2008. nov. 24. 13:02
Sok sok turelem,odafigyelès!Meg kell orizni -legalàbb otthon- a noiessègedet!!!Mosn ,jòl fozni,hogy a pàrod szivessen tèrjen haza hozzàd!Mert ha nem szivessen megy haza ott màr bajok vannak................
12. sariya (válaszként erre: 9. - Dancingqueen)
2008. nov. 24. 13:01
Pedig erre hajlamos vok,és tom,hogy ez nem jó.
11. sariya (válaszként erre: 6. - Pemete)
2008. nov. 24. 13:00
Csak akkor van bibi,mikor a párom simán bealszik mielőtt megbeszélnénk a dolgokat.MOtyog 3 szót,én meg mérgelődjek még órákig..
10. Ada12 (válaszként erre: 8. - Jpne)
2008. nov. 24. 12:58
sajnálom a babát :(
2008. nov. 24. 12:56
teret kell engedni a másiknak(és magadnak) és nem szabad feladni a párod előtti életed(barátok,sport,hobbi,stb)
8. jpne
2008. nov. 24. 12:55

A párom 19, én 20 voltam mikor pár havi ismeretség után kiderült, hogy babát várunk és összeköltöztünk. Ennek 11 éve és 8 hónapja. Összeházasodtunk, van két gyermekünk egy lány és egy fiú. A harmadik babánkat sajnos pár hete elvesztettük a pocakomból.

Egyetlen szempont szerint élünk, amellett hogy betartjuk a "hagyományos" házastársi ígéreteket (pl:nem csaljuk meg egymást): hagyjuk a másikat úgy élni, hogy idős korában ne mondhassa azt, hogy "de szerettem volna megtenni/kipróbálni ezt vagy azt, de miattad nem lehetett/nem engedted!"

Mindkettőnknek egy élete van, amit egyszer él meg. pl: ezért mehet el akkor horgászni, amikor csak szeretne. Csak szóljon előtte. Sosem akartam megváltoztatni és nincs semmi olyan hibája, amit ne fogadnék el. Ha pl nem a horgászat, hanem a kocsma lenne a hobbija, akkor nem is lennék Vele. Mert ha valami nem tetszik benne vagy a viselkedésében, akkor az miattam nem fog megváltozni. A hibáival kell elfogadni és a hosszú együttélés titka, hogy a Te elképzelésedbe, életedbe az Ő hibái beleférnek-e. Ha akár egyetlen egy is nem, akkor nem lesz hosszú a kapcsolat.

7. csókica (válaszként erre: 2. - 05650f67aa)
2008. nov. 24. 12:50
csatlakozom a beirásodhoz,csak azt irnám még ,hogy természetesen minden megbeszélni otthon,ha valami prombléma mégis felmerül,ne dugjuk a fejünket a homokba,hogy csak egyik fél örüljön vagy esetleg valamin bánkódjon,/ez lehet pl munkahelyi dolog,gyermekneveléssel kapcsolatos,vagy éppen hobbival/
2008. nov. 24. 12:49

Szeritnem a kommunikáció a legfontosabb, mert lehetünk akármennyire szerelmesek, ha nem tudjuk megbeszélni a dolgokat.

Én pl sosem fekszem le úgy aludni, hogy egy vita után ne békültünk volna ki. Sosem szabad haraggal lefeküdni. Nálam ez bevált:)

2008. nov. 24. 12:48
Nehéz ezt leírni, mert vhogy olyan természetes. Mi 10 éve vagyunk együtt és soha nem volt szó arról, h valaha is külön legyünk. Szerintem (bár ez igen elcsépelt) ha megtalálod a hozzád illőt, akkor Neked is természetes lesz :)) Remélem egyszer így is alakul
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Sariya)
2008. nov. 24. 12:45

Jövő hónapban leszünk 33 éves házasok. nemtudom.


Azt hiszem talán a feltétlen szeretet és a másik iránti tisztelet, a gondok átbeszélése és soha nem titkolózunk egymás előtt.

Nincs is mit. :)

Ha egy jó nőt megnéz, természetesnek tartom. Vakságot nem fogadott, de én sem :)))


Azt hiszem ennyi. A többiek biztosan tudnak okosabbat és jobbat mondani, nekem ennyi sikerült.

3. 60e8720bcf (válaszként erre: 1. - Sariya)
2008. nov. 24. 12:44

Szia!

Mi 13 éve lesz hogy együtt vagyunk febr 10-én. Ez is hosszú idő:). Ráadául 9 éve együtt is dolgozunk! Mi mindent megbeszélünk. A legapróbb dolgokat is jót, rosszat, mindent. Szerintem ez nagyon fontos, így nem alakul ki nagyobb konfliktus, hiszen mindenről tudunk mind a ketten. Meg persze a szeretet az nagyon kell:)!

2008. nov. 24. 12:43
sztem a megertes, elfogadas, tisztelet es kitartas a titka. es persze a szeretet, szerelem. :)
2008. nov. 24. 12:41
Olvasom,hogy sokan tizen és huszon sőt még annál is több éve együtt vannak a párjukkal.De hogy a manóba csinálják/csináljátok?:DD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook