Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a hosszú kapcsolat titka?Beszélgessünk!! fórum

Mi a hosszú kapcsolat titka?Beszélgessünk!! (beszélgetős fórum)


1 2
56. 81e5170311 (válaszként erre: 55. - Lizocska82)
2009. nov. 8. 10:27
Gratulalok a gyonyoru gyermkeidhez es nagyon szep osszeillo par vagytok!A kg-ok biztosan elobb-utobb lefognak menni,ne aggodj!
55. lizocska82 (válaszként erre: 45. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 7. 14:13
Mi lassan 5 éve vagyunk együtt, két éve vagyunk házasok. A szerelmünk még mindig "lángol", pedig már van 3 gyerkőcünk is. Én is szépen elhíztam..most fogyózom lassan két hónapja, de a túlsúly soha nem okozott nálunk problémát. Mindig azt mondta (és látszott is hogy komolyan gondolja), hogy így szeret ahogy vagyok. Igazából most sem miatta fogyózom,hanem magam miatt, mert nekem nem jó ez az állapot. Viszont soha nem bánt úgy velem (nyúlt hozzám...stb.), mint egy kövér nőhöz. Igazából ha az ő szemében nézem magam akkor úgy nézek ki , mint amit szeretném ha a tükör is mutatna.
2009. nov. 7. 13:21

Szép napot mindenkinek!

Az én kapcsolatom boldog és kiegyensúlyozott. A férjemmel 9 év együttjárás után házasodtunk össze, idén leszünk 14 éves házasok.Voltak nehézségek a kapcsolatunkban de szerencsére ezeket mindig meg tudtuk oldani.Van kettő gyermekünk: a kislányunk 11 éves a kisfiúnk 6 éves.

2009. nov. 6. 21:07

Sziasztok!


Én több mint 3 éve vagyok együtt a párommal.Szintén első szerelem.

Már meg volt az eljegyzésünk is ahogy az anyagi helyzetünk engedi össze is házasodunk.

Mi is szoktunk veszekedni de szabály,hogy sose feküdjünk le úgy,hogy haragszunk egymásra és útnak sem indítom úgy.Egyébként nagyon harmonikus a kapcsolatunk.

Távkapcsolatnak indult de fél évig bírtuk csak aztán Szlovákiába költöztem hozzá és már saját lakásunk is van :-)

Odafigyelek,hogy egy héten többször is főzzek neki valami különlegeset amit szeret és azt szépen tálaljam is.Ő is mindig gondol rám.

Megteszünk egymásért bármit.

52. 14c10e093b (válaszként erre: 47. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 20:38
Csak magad miatt fogyj le, azért, hogy elégedett legyél, és ne legyenek önértékelési problémáid. A pasi egyszer a nyavalygást fogja megunni. Én ugyanígy vagyok, de már kezdek róla leszokni, hogy magamat szidom. Ha a pasi azt mondja, h szép vagy, akkor azt el kell hinni:) De lehetünk még szebbek is:P
51. 14c10e093b (válaszként erre: 31. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 20:34

Igen, nagyon vártam az esküvőt, de nem voltam ideges, mert a nagy szervezésben nem volt rá idő, csak az utolsó héten kezdtem kicsit feszülni, de végül minden úgy sikerült, ahogy elterveztük:D Csak az álomsúlyomat nem sikerült elérnem, ami miatt kicsit csalódott voltam.

2008 februárban költöztünk össze, hát akkoriban nagyon nehéz volt, a másik szokásait nehezen szoktuk meg, sokat veszekedtünk akkoriban hülye apróságokon, de tényleg olyan szarságokon, hogy az már nevetséges:D Azóta minden rendben, csak az első 1-2 hónap volt nehéz.

50. genia (válaszként erre: 48. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 19:40
Neked is!!
49. genia (válaszként erre: 47. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 19:40
Ez igy igaz ha magaddal joba vagy minden rendben han em azt mas is megerzi.De azt ne mondogasd neki hogy lessz mas csaj stb, lefogysz es gyonyoru leszel te, es senki mas ,hisz szeret teged.UGYHOGY, HARA FOGYI ,NEM ADJUK FEL!!!!!
2009. nov. 6. 19:40

Lassan megyek édeshez!!!

Szép estét mindenkinek!!

2009. nov. 6. 19:35
Na igen...nálunk van ebből probléma, persze nem a párom miatt..én generálom.....mivel nem felelek meg magamnak, ezért van hogy mondogatom neki, hogy biztos megtetszik más neki, meg hogy lesz egyszer vmi csini csaj az életében és elhagy..ezért is szeretnék lefogyni,mert tudom, hogyaz önértékelési problémáim ebből adódnak:(
46. genia (válaszként erre: 45. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 19:31
Igen a 90 naposat csinalom,meg nem tudom mennyire hasznal de ezt relativ konnyen be lehet tartani.Semmi gondot nem okoz a tulsuly ,nem annyira sok[159 cm vagyok,es homokora tipus jol elvan osztva,]az egodnal viszont gondot okoz ,meg a ruhaidnal amik nem jonnek rad vagy szoritanak!!!
2009. nov. 6. 19:20

hmm...pedig jelenleg 87-88kg vagyok..katasztrófa!!!

Mi lesz még ha szülök..ezért addig muszály csininek lennem!!!

olvastam hogy 90naposat csinálsz!!

Mit érzel használ?

Egyébként aranyos vagy, de a csinitől távol állok!!:)


Ja és neked meg bárkinek okoz esteleg a párkapcsolatában a túlsúly gondot?Bármilyet?

44. genia (válaszként erre: 43. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 19:16
Az adatlapodon nagyon csini vagy!Nem is vagy duci!
2009. nov. 6. 19:13
szoval 70ről..huha...hát én sokkal több vagyok...sajnos..oo.de szeretnék 70kg lenni:(
42. genia (válaszként erre: 41. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 19:10
Nehezen ,70 rol indultam szept 22 en egy ho alatt 3kg ment le,csak 22 allok merlegre akkor lessz meg a 60 nap ,hat meglatjuk mennyi ment meg le.
2009. nov. 6. 19:07
Most olvasom az adatlapodon hogy diétázol...hm..ismerős..én is....hogy haladsz?
40. genia (válaszként erre: 39. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 19:02
Van egy 16 eves fiunk.
2009. nov. 6. 19:00

De jo!!!

Remélem mi belőlünk se hal ki..vagy hogy is fogalmazzak!!Bár ezért tenni kell azért , és azt érzem jo uton vagyunk mind a ketten szeretnénk tenni!!!

Van gyerkőcötök?

38. bec1f7f165 (válaszként erre: 32. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 18:59

Mi távkapcsolattal kezdtük. A szüleinkkel lakunk, főleg nálunk. Eltér a ritmusunk, a férjem sokszor nem is találkozik a szüleimmel, mert későn jön, és mire felkel már mindenki dolgozik.


Nemrég itthon volt pár hetet, akkor náluk tanyáztunk. Azt hittem, az anyja örül neki, mert a férjem szokta mondani, hogy legyünk néha kicsit ott, hadd örüljön az anyja. Meg hívni szokott minket, hogy megyünk-e.

Nem rég mondta a férjem, hogy a 2 hét leteltével (amiből 5 napot máshol töltöttünk) mondta neki az anyósom, hogy most már mehetne dolgozni, mert szeretne kicsit egyedül lenni.


Az állam leesett. El sem tudnám képzelni, hogy az én szüleim ilyet mondjanak nekem. Mindegy, úgysem szeretek igazán ott lenni.

37. genia (válaszként erre: 36. - 79a1b3ecd1)
2009. nov. 6. 18:55
Van biza, a mienk ilyen 18 ev utanis.
36. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 27. - Russodebby)
2009. nov. 6. 18:52

Igen..miis vitatkozunk néha napján..bár volt időszak mikor sűrűbben!!

Én vagyok a civakodosabb...próbálom tolerálni magam:)



Van még olyan kapcsolat ahol még ég a tűz, a szerelem?Mert mi decemberben leszünk 4évesek és még ugyanazt a szerelmet , vágxyat érzem mint az elején, hacsak nem többet!:)

35. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 26. - Elvir)
2009. nov. 6. 18:51
Nagyon sajnálom!!:(
34. bec1f7f165 (válaszként erre: 28. - Szoszilvi81)
2009. nov. 6. 18:49

A veszek egy pudlit, és pincsit nyírok belőle nem jó. Ebből csak szakítás vagy elkorcsosulás jöhet ki.


Néha sajnálom azokat az embereket, akik ebben élnek. De ez náluk belső kényszer. Nem értettem még meg, hogy mitől és hogyan alakul ez ki az emberekben.


Vagy egy barátom, akinél a felmosóronggyal is jobban bánik a nője. Olyan durva a csaj, hogy néha már én rászólok , mert már én is kellemetlenül érzem magam a szituációtól. És hol együtt, hol nem de vannak kb. 4 éve. De egybekelni tutira soha nem fognak.

33. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 24. - 81e5170311)
2009. nov. 6. 18:47

Szoval mindkettőtöknek az első volt a másik..ez olyan romantikus...:)

Nekem a párom az első férfi az életemben,neki volt előttem ilyenpici kapcsolata, de a hosszu az én voltam:)Vagyis még vagyok!!!

32. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 23. - Dencsikné)
2009. nov. 6. 18:45
No igen a távolság..az bizony sohasem könnyű...mi is sokszor csak péntektől vasárnapig vagyunk együtt és azt se teljesegészébén...ezt lassan 3és fél éve csináljuk..lasssan,mostmár mindketten szeretnénk összeköltözni..bár ez nagyon kemény dio..édeském éppen munkátkeres....Mindenkitől kérdezem, hogy ki hogyan kezdte el az életét a párjával?Mármint az összeköltözést?:)
31. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 20. - 14c10e093b)
2009. nov. 6. 18:43
Nem voltál hosszu..jo volt olvasni..gondolom nagyon vártd az esküvőt?biztosan nagyon csodálatos és meghatározó émény volt ez az életedben!
30. genia
2009. nov. 6. 18:31
Sziasztok,18 eves hazasok vagyunk,csak par honapig jartunk,szerelem volt elsolatasra.Nalunk is vannak vitak de sohasem fekszunk le haraggal,mindeg mindent kibeszelunk megbeszelunk,ervelunk ha kell de mindeg kozosnevezore jutunk mindaketten eros egyeniseg vagyunk es igazi lelkitarsak es meg most is 18 ev tavlataba imadjuk egymast!
2009. nov. 6. 18:25
Mi 7 éve vagyunk együtt,szerintem engem már a férjem nem úgy szeret,mint régen.Kihúnyt a láng...
28. szoszilvi81 (válaszként erre: 19. - Bec1f7f165)
2009. nov. 6. 18:08

Természetesen mindenkinek alkalmazkodnia kell, és a másik kedvéért változni hajlandóak vagyunk, viszont egy ember nem bújhat ki a bőréből. Vannak olyan emberek akik teljesen át akarják változtatni a másikat, és azt pedig nem szabad.

Énis sokat változtam a párom kedvéért, és ő is az én kedvemért ;)

2009. nov. 6. 17:55
Sziasztok! Mi 7és fél éve vagyunk együtt a párommal két év után költöztünk össze. Vannak veszekedések,ajtó csapkodások,de ilyenkor legalább kiadjuk magunkból a dühöt. Mindenben számíthatunk egymásra, jóban-rosszban is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook