Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a helyes a gyerekre nézve? fórum

Mi a helyes a gyerekre nézve? (beszélgetős fórum)


1 2 3
71. Csipkerózsika (válaszként erre: 70. - Forrest2010)
2015. ápr. 29. 16:40

Most már ő is tudja. Csak hát megsértődik, mert dühös még saját magára.

Egyszer engem is behúztak így a csőbe - mármint harmadiknak - csak ott az asszonyka lett terhes - akivel állítólag már "alig élt" a kapcsolat. Évekbe telt, mire összeszedtem magam és megbocsátottam magamnak, hogy így hagytam átvágni magam a palánkon...

70. forrest2010 (válaszként erre: 66. - Angelika250)
2015. ápr. 29. 13:35
Ne haragudj ! nem bántásképpen írtam ! dehát tényleg foglalt volt a pasi / és hidd el , mind ezt mondja , ha egy kis potyát akar ! /
69. 4c1a787e8f (válaszként erre: 63. - Angelika250)
2015. ápr. 29. 12:14

Remélem képes leszel tartani a vonalat, nagyon nehéz lesz, de ha már ez a helyzet, csak így lehet nyugodt lélekkel kijönni belőle.

Sok erőt, a gyerek meg nagy ajándék lesz, az nem kérdés, és nem is volt az.

68. 4c1a787e8f (válaszként erre: 61. - Kriszta773)
2015. ápr. 29. 12:12

Csak kérdés az, hogy a másik család megtudná-e??


Mert azért ne csináljunk úgy, mintha a dilemma nagy része nem ekörül forogna-é..

2015. ápr. 29. 11:45

Jól döntöttél!


Biztos fogsz találni egy olyan pasit,aki majd valóban téged szeret és akar,és felvállal mindenki előtt!



Ne bántsd forrest-et,igaza van...nem veled élt,hanem családjával....

66. Angelika250 (válaszként erre: 65. - Forrest2010)
2015. ápr. 29. 11:39
Partvonalról könnyű be kiabálni és az ilyen hozza szolasokat tartsd meg magadnak!
65. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Angelika250)
2015. ápr. 29. 06:01
Elhagyott ? hiszen nem is volt , nem is élt veled !!!!!
64. fincsi5 (válaszként erre: 63. - Angelika250)
2015. ápr. 28. 21:47

Jó döntés, én is ezt tettem volna.:)


Kapok érte, de akkor is egyetértek!

2015. ápr. 28. 21:19
Ja igen a döntésem. Mar elküldtem melegebb éghajlatra, de ha ujra megkeres ezt ismételten megfogom tenni. Nincs szükségem ra, anyagilag főleg. Bármelyik ujam harapom meg fájni fog, igy két rossz közül a kisebbeket választom. Bízom benne találok egy normális apát, társat, de ha mégsem a titkozasnal a semmi is jobb. Fel nevelem tisztességben és szeretetben. Mégegyszer koszonom a válaszokat!
62. fincsi5 (válaszként erre: 61. - Kriszta773)
2015. ápr. 28. 21:12

Nincs jó megoldás, mert már elvált volna, ha vele akar új családot.

Ha pedig marad a családjánál, csak a pénzt látja az anya, gyerek.

Bár, ki tudja...láttam én már sokat.

Csak más intellektussal.

61. kriszta773 (válaszként erre: 60. - Fincsi5)
2015. ápr. 28. 20:20
én megértem, hogy dühös, persze hülyeséget csinált, de a pasi is rendesen hülyítette, ahogy leírta. a pasi mindenképpen patkány, mert magára hagy egy terhes nőt, másik oldalról meg házasságosdit játszva felcsinált egy másik nőt. én nem erőltetném azt sem, hogy apaként ugráljon gyakran a gyerek körül, de azt sem, hogy eltűnjön a gyerek életéből, ha apja akar lenni
60. fincsi5 (válaszként erre: 58. - Kriszta773)
2015. ápr. 28. 20:15
Na igen: ha van........:))
59. kleeri (válaszként erre: 1. - Angelika250)
2015. ápr. 28. 20:13

szerintem neked és a gyereknek se lennejó, hanem vállal fel és titokban járna látogatni


nehéz, de felejtsd el ezt a férfit,


azt hogy miért vállaltál így gyereket nem kérdezem,biztos meg van az okod rá, de én nem tettem volna

58. kriszta773 (válaszként erre: 57. - Fincsi5)
2015. ápr. 28. 20:09

hát az az ő dolga :) a harag nem jó tanácsadó, ha van esze, később be fogja látni ezt


ha a pasi annyira jó volt, hogy lamúrozott és hempergett vele, sőt a gyerekét is megtartja, akkor ne legyen eszköz a bosszúra

2015. ápr. 28. 19:56

De tudjátok, hogy döntött?

Mert csak köszönte és azt mondta; döntött.

56. kriszta773 (válaszként erre: 53. - Angelika250)
2015. ápr. 28. 19:44
én a helyedben mennék ügyvédhez, behajtanám a gyerektartást, engedném a láthatást. te most dühös vagy a pasira, mert úgy érzed, becsapott, de másoknál, akik közösen vállalnak, együtt élnek, ott is előfordulnak később kacifántos dolgok, válás, becsapás, hisztéria. attól még ne a gyerek szívja meg. miben lenne az ő számára ez más, mintha együtt élnétek, egy év múlva a pali félrelépne és válni akarna? akkor is úgy gondolnád, a gyereket eltiltod örökre?
55. Derya (válaszként erre: 15. - Angelika250)
2015. ápr. 28. 18:57

a gyereknek joga van az apjahoz is.


en bizony birosagra mennek az apasag megallapitasa miatt es bizony kernem a tartasdijat.


a birosagon o (ha jol tudom) lemondhta a gyermekerol teljesen, akkor nem kotelezheto a gyerekkel kapcsolatban semmire sem.


a ferfirol most a velemenyemet megtartom magamnak.

54. tavasz007 (válaszként erre: 48. - Panna anyuja)
2015. ápr. 28. 17:07
egy tökös nő télleg így csinálja :))
2015. ápr. 28. 15:16
Koszonom szépen a hozza szokásokat. Azt hiszem ezt mar magamba eldöntöttem :) szép napot mindenkinek.
2015. ápr. 28. 15:10
Különben írtam a másik fórumodba is. Én is egyedül maradtam annak idején a kislányommal. Az a két év kettesben a gyerekemmel volt a legboldogabb időszak az életemben. Nem kellett hozzá apa. Aztán jött egy apa jelölt. Nagy szerelem volt. De már azt is bánom hogy beengedtem az életünkbe. Férfi nélkül is lehet jó az élet. Néha jobb is.
2015. ápr. 28. 15:09

Jobban tennéd, ha elmennél jó messzire, mert ha kibukik a dolog, nem tudhatod, a feleség mikor, hol aláz meg úgy, hogy legszívesebben elsüllyednél szégyenedben. S még az sem biztos, hogy a gyereket kihagyják a dologból.

Nem szép, de van ilyen.

Jobb lelépni, ha akarja, azt a 20-30 000 et különben is postán küldi.

50. globus (válaszként erre: 49. - Unom)
2015. ápr. 28. 15:05
;)
49. unom (válaszként erre: 47. - Globus)
2015. ápr. 28. 15:03
Tetszik, hogy véletlenül teherbe ejti. Tudom, idézőjel, de elképzeltem: álló farokkal beleesik a nőbe, és véletlenül ejakulációja lesz :D
2015. ápr. 28. 15:02

Hát. Szerintem meg igazad van.


- Vállalja, nevére veszi és fizet x összeg gyerektartást akkor jöhet megnézheti.

- Ha meg nem vállalja, akkor ne is látogassa.


Amúgy ha meg nem tudod egyedül felnevelni és nem hajlandó anyagilag legalább támogatni ezek után, még azt is megteheted, hogy te pereled be őt. Mert amit ő tett az egyáltalán nem fair egyik nővel szemben sem. A helyedben megfenyegetném, ha nem fizet gyerektarást, bepereled.

47. globus (válaszként erre: 15. - Angelika250)
2015. ápr. 28. 14:52
Nagyon jól látod a lényeget, itt van az eb elhantolva. Adott egy nős pasi, aki véletlenül (?) felcsinál valakit házasságon kívül. Pánikba esik, elmenekül, de utána eszébe jut, hogy a gyerek megszületése után még jó lesz kicsit "felmelegíteni a káposztát". Maga a gyereknevelés mehetne egyedül, nincs ezzel gond, de arra készülnöd kell, hogy esélyeid új partnerre arányosan csökkennek, valamint gyerek idővel kérdezősködni fog az édesapja felől. Most még friss vele az élmény, érthetően elfogult lehetsz, de tárgyilagosan nézve sz.r van a palacsintában...
46. 7cf30dda83 (válaszként erre: 33. - 6b006fc769)
2015. ápr. 28. 13:58
Ezt javasolnam en is.Van pelda a kozvetlen kornyezetemben,hogy egy gyerekkel anyuka ferjhez ment es peldat lehet venni roluk ahogy elnek.
45. Cippora (válaszként erre: 44. - Trapiti)
2015. ápr. 28. 13:20
Teljesen egyetértek.
44. trapiti (válaszként erre: 42. - Cippora)
2015. ápr. 28. 13:11

Amikor azt mondják, apa és anya is kell egy gyereknek, akkor szerintem mindenki az "ideális" családra gondol, de sajnos tényleg létezik az az apa, és az az anya aki jobb lenne ha ne lenne...

Alapvetően amire egy gyereknek szüksége van, az minimum egy felnőtt aki stabil családi hátteret biztosít a számára. Nyilván az élete során kell hogy találkozzon női ill. férfi mintákkal, de ezek a teljes, hagyományos családban élő gyerekek számára sem feltétlenül csak a szülők köréből kerülnek ki ld. tágabb család, rokonok, barátok stb.

Persze tök jó ha úgy jön össze hogy egy anya és egy apa együtt képes felnevelni a gyereket, de egy csomó más helyzet van amiből nagyon jól is ki lehet jönni. És az is igaz, hogy az anya+apa felállás sem garancia semmire. A szülőn, szülőkön múlik hogy a kialakult formát hogyan töltik meg tartalommal.

43. anya4005 (válaszként erre: 1. - Angelika250)
2015. ápr. 28. 13:10

Ha nincs szükséged az anyagi támogatására,szerintem ne engedd a gyerek közelébe! Nem azért,hogy megfoszd a gyereket az apjától,vagy,hogy így bosszúld meg,hogy nem téged választott,hanem a gyerek miatt! Milyen lenne,ha a gyerek,mikor felnő,élete nagy eseményére készülne (lehet ez egy focimeccs,vagy énekverseny),meghivná az apját,aki nem érne rá,mert a másik alomból a másik gyerekének épp szülinapi zsúrja van! Na,ezt nem tudom,hogyan lehetne elmagyarázni a gyerekednek,és ami még keményebb: hogyan dolgozná fel,hogy ő csak akkor a gyereke az apjának,ha az éppen ráér?!

A helyedben adnék esélyt magamnak és a gyerekemnek,hogy boldog élete legyen,nem pedig átjáróházat csinálnék belőle.

42. Cippora (válaszként erre: 40. - Trapiti)
2015. ápr. 28. 12:48

Én is megszakítanám vele a kapcsolatot,hiszen úgyis ezt akarja.Nem kényszeríteném rá a gyereket,abból úgyse sülne ki semmi jó.

Szerintem ez tisztább is lenne,és könnyebben elfogadná a gyerek is,mint azt hogy van is apám,meg nincs is.

Sokan jönnek azzal,hogy egy gyereknek apa is meg anya is kell,de én ezzel nem értek egyet.Olyan apa biztos nem kell aki nem akarja felvállalni.


Mondjuk a gyereknek biztos kellemetlen lesz szembesülnie azzal,hogy hogyan meg milyen kapcsolatba fogant...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook