Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a baj velem? fórum

Mi a baj velem? (beszélgetős fórum)

15. Gine
2011. márc. 27. 18:39
Sztem megvan,hogy mi a baj vele!Ennyien írnak neki,és nem is reagál,ő néz levegőnek mindenkit,aztán csodálkozik,hogy uezt kapja.Ebből nagyon ez jön le!
14. syria (válaszként erre: 7. - Szaffy1)
2011. márc. 23. 08:56
Látod, itt is mennyien foglalkozunk veled. :)
2011. márc. 22. 21:19
Én is egy másik fórumról keveredtem ide egyéb okok miatt,pedig azt nagyon szerettem,de nagyon mérges voltam ott a moderátorokra,lassan már semmit nem lehetett írni,mert törölték a válaszokat.Furcsa volt először egy kicsit ez a hely,de kezdem megszokni.Az biztos,hogy ha kérdezel valamit,nagyon gyorsan jönnek rá a válaszok,sok a segítőkész ember.Nekem az a fontos hogy leírjam a véleményem mondjuk egy kérdésre,aztán hogy hogy lehet barátokat találni azt nem tudom,de mondjuk nem is ez az elsődleges célom,inkább csak időtöltés.A jeleket például itt nagyon szeretem,örülök nagyon ha kapok egyet egy ismeretlentől:)
2011. márc. 17. 14:50

Sziasztok!


Igen...nehéz beilleszkedni!!De szerencsére én kifogtam egy nagyon jó kis csapatot..akikkel nagyon mély barátság alakult ki...várunk szeretettel mindenkit fórumainkon!:)))

11. Totyka (válaszként erre: 1. - Szaffy1)
2011. márc. 16. 23:37
szia, nyugi, én is így vagyok ezzel. Próbálkozok próbálkozok, azt sokszor semmi. :(
10. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Szaffy1)
2011. márc. 16. 22:02

Szia!


Nyugi! Nekem sem reagálnak minden hozzászólásomra, csak ami olyan érdekesebb, vagy akinek hasonló sztorija volt, az ír rá.

Az életben például mostanában mindegy mit mondok, nem számít, az nem olyan érdekes, nem fontos a barátaimnak! A saját barátaim leszarják, hát nagyon jól esik! Tesómnak szoktam elmondani a bajaimat, vagy akármit, mert ő meghallgat és reagál is.

Azt tanácsolom, ne fogd fel ilyen tragikusan! Ha nem kapsz választ, mész tovább. :) Lesz olyan, ahol annyi reakciót kapsz majd, hogy nem győzöd írni a választ.

9. 02db590b2c (válaszként erre: 7. - Szaffy1)
2011. márc. 16. 22:01

Szia!


Latom csak par napja regisztraltal ide.Szerintem nincs veled semmi baj,legalabbis nem ugy tunik,hogy lenne.Ne aggodj,be fog ez indulni!


En van,hogy 2 hetig nem szolok senkihez se,csak olvasgatok,van hogy elkap a gepszij es irok minden engem erdeklo forumra.

Keress olyan temaju forumot ami erdekel,latogasd gyakran es biztos talalsz magadhoz hasonlo gondolkodasuakat,akikkel baratkozhatsz,vagy csak jokat dumaltok!

Ne szomorodj el,menni fog ez!

8. msaca (válaszként erre: 7. - Szaffy1)
2011. márc. 16. 21:51
Hmm. Szerintem így barátkozni sokkal nehezebb,körülményesebb mint személyesen. És tengeteg időt, energiát emészt fel. Ne ez legyen a kiindulópont!
7. Szaffy1 (válaszként erre: 3. - Msaca)
2011. márc. 16. 21:40

Itt nem csak erről a protálról van szó. Máshonnan jöttem ide. Ott két éven keresztül próbáltam egy aktív fórum tagja lenni. Egy fórunmak, ahol mind együtt izgultunk a babáért, együtt igzultunk a szülésért, együtt beszéltük meg a babával járó problémákat. Napi szinten szóltam mindenkihez, miközben hozzám szinte senki.


És itt is azt tapasztalom. Próbálok aktív fórumozó lenni, de valahogy mindenütt levegőnek néznek.


Nem vagyok megzuhanva, csak próbáltam itt is barátokat szerezni, úgy látszik nem sikerült.

2011. márc. 16. 21:10

Szia Szaffy1!

Én nem nagyon szoktam hozzászólni a "dolgokhoz", de olvasom a fórumokat rendszeresen és még nem találkoztam olyannal, hogy ne válaszolt volna Valaki.

Vannak itt olyan emberek, akikben meg van az empátia a segítőkészség és a tapasztalat.

Hidd el itt jó helyen jársz!!!:)

2011. márc. 16. 21:10

Szomorú iylet olvasni, talán nem jól képviseled magad. Érted mire gondolok..ha túl sok emberrel foglalkozol egyszerre mindenkinek írsz senkit nem hagysz ki, akkor senkire se jut igazán ugy időd h barátság lehessen belőle szerintem.


sokszor az a baj, hogy az emberek nem tudják h mutassák ki azt ami bennük rejlik, pl rengeteg félénk emberben annyi minden van ha jobban megismeri az ember...még is sokan elmennek mellettk mert h félénk "szürke eger"


szerintem ne csüggedj, ezeken a dolgokon lehet változtatni :)

2011. márc. 16. 21:09
Ismerős a helyzet. Van, hogy az embert levegőnek nézik. Viszont lehet, hogy Te vagy túl érzékeny az ilyesmire, Te érzed úgy, hogy mellőznek, míg mások nem gondolják, hogy jobban kihagynak Téged, mint bárki mást. Kitartást kívánok Neked a továbbiakhoz és ha gondolod, írj privit, én szívesen beszélgetek Veled. :)
3. msaca (válaszként erre: 1. - Szaffy1)
2011. márc. 16. 21:08

Ne legyen üldözési mániád! Ez egy hatalmas portál, és csak az tűnik ki a tömegből, aki szélsőséges véleményeket ír. Mert azon lehet lovagolni.

szerintem semmi baj nincs veled!

Nem is értem mitől vagy megzuhanva!

2. Gine (válaszként erre: 1. - Szaffy1)
2011. márc. 16. 21:08

Szia!


Én beleolvastam a hozzászólásaidba,de semmi olyat nem találtam,ami miatt ne akarnának Veled barátkozni.Nem lehet,hogy ezt Te látod csak így?

2011. márc. 16. 21:02

Nem egy közösségi portálon regiztem az elmúlt három év során.


Igyekeztem aktív lenni. Válaszolgattam, ide-oda, de valahogy mindenütt levegőnek néztek.


Volt olyan aktív babaklubb, ahol minden reggel írtam nekik, igyekeztem senkit nem kihagyni, de a nap, hét végére mégis én voltam az, akihez senki sem szólt.


Nem vagyok nyomulós, nem vagyok tapadós, barátkozni akarok, de itt, és máshol is senki nem akar a barátom lenni. Nem bántok senkit, nem osztom az észt, csak beszélgetni akarok.


Ugyanez van az életben is, egy szürke egér vagyok. Nem számít, hogy millió szeretet, segítő szándék van bennem, valahogy senki nem akar észrevenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook