Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méregtelenítés olajöblögetéssel fórum

Méregtelenítés olajöblögetéssel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2010. ápr. 13. 20:42

Hidegen sajtolt napraforgó olajjal kell csinálni,és garantáltan használ.Engem hónapokon keresztül erős fejfájások gyötörtek,nem használt semmi,már azt hittem daganatom van.Aztán az egyik barátnöm nondta hogy próbáljam ki.4 héten keresztül minden nap megcsináltam,volt mikor 2x is.

A fejfájások azóta sem jöttek vissza és ennek már több éve!

2007. okt. 29. 19:40
Sziasztok! Én kipróbáltam olíva olajjal, hát csak öklendeztem. undorító volt az íze. De most,hogy írtátok kipróbálom rendes síma olajjal.
23. Lina..
2007. okt. 29. 19:16
Kipróbálom mindenképp :_)
22. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 21. - 'szti)
2007. febr. 16. 23:15
Ez jo, megnyugtato hogy nem a sok meregtol olyan ronda. Igazabol ami mindennel kinzom magam, ez mar igazan elfer a tobbi mellett , ha hat, ha nem hat :))
21. 'szti (válaszként erre: 17. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 15. 13:32

hogy használ-e, arról sejtelmem sincs, ártani biztos nem árt

az állaga-színe azért változik meg, mert a nyálban lévő (elő)emésztő enzimek elkezdik bontani

20. Ancika (válaszként erre: 14. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 15. 13:20

Igen, én is a kávét keresem először :-)

kipróbálom!

19. arwenn
2007. febr. 14. 06:54

Sziasztok. Én is szoktam csinálni, márha eszembe jut, én hiszek benne.

Egyszer csináltam olíva olajjal, gondoltam az jobb.

Nem ajánlom senkinek. Az olívaolaj szörnyű, csípős, öklendeztem vagy tíz percig.

Maradok a napraforgónál, az sima ízű, nem irritál. :))

18. enikö (válaszként erre: 17. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 13. 17:08
ok!megértettelek':))
17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 15. - Enikö)
2007. febr. 13. 16:37
Letisztitja a szaj belso reszeit, a nyalkahartyat. Hogy mennyire a meregtelenites resze, azt nem tudom, nem vagyok orvos. Ha az olajat csak magaban felrazod, nem valtozik az allaga. A szajban forgatva igen, es a szine is. Nem gondolom, hogy enelkul nem lehet elni, de azt sem hogy karos lenne. Megszoktam, be van keszitve az olajos flakon a furdoszobamba. Mas meg az ecetben hisz, azt issza, azzal meg a szervezetet savasitja el. Ez is csak egy dolog, amit vagy csinal valaki, vagy nem, ez legalabb biztos nem art. Szerintem egy probalt meger mindenkinek, hogy mit lat mikor kikopi, aztan elgondolkodhat, vajon az ott mi??? :)
16. enikö
2007. febr. 13. 15:43
ebben....
15. enikö
2007. febr. 13. 15:41
tényleg hisztek ti ebbe?
14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Ancika)
2007. febr. 13. 15:39
Mindegy mivel csinalod, en mindig azt hasznalom, ami eppen itthon van. Nem erzek nagy kulonbseget, max. annyit, hogy a naraforgo kevesbe zavaro izre, mint az oliva. Kannallal bekapni, kicsit forgatni, nem kell a torokig levinni, a lenyeg hogy a pofazacskokat, fogakat es a nyelvet erje, aztan kopni es johet a fogmosas, a fogkrem leszedi a maradek olajat. Ajanlom keszitsd az olajos flakont az agy kozelebe, szem elott legyen, hogy eszedbe jusson, mert rendszeresen el lehet felejteni. Ki ebred azzal, hogy hol van az etolaj?? :)))
13. Ancika (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 13. 14:39
Napraforgóolajjal csinálod? Én is kipróbálom.
2007. febr. 13. 00:40
En mar nagyon regota csinalom ezt, de en nem kaves meg teas kanalakkal, hanem jokora evokanallal. Nem kell 20 percig csinalni, csak amig erzi az ember, hogy mar eleg, atforgatta tisztessegesen a szaja minden zugan, megharapdalni parszor, nem kell addig csinalni, hogy felforduljon tole a gyomor. Reggeli fogmosas elott egyszeru beiktatni, utana a fogmosas ugy is kiuzi a szajbol az olaj izet. Feher es suru lesz tenyleg, nem veletlenul. Egyebkent a vilagon a legjobb oldoszer a nyal, a gond csak az, hogy a nyallal lenyeljuk a mergeket, masreszt ejszaka nem olyan a nyalelvalasztas, mint nappal, az olaj hasonloan oldja, es kikopjuk. Felebredes utan celszeru, aztan fogmosi, es utana lehet reggelizni. Etkezes utan mar teljesen mindegy.
2006. aug. 17. 12:00
Kijött belőlem minden.Lehet,hogy nem ettől,hanem...,ez már más fórumhoz tartozik.
2006. aug. 17. 11:45
hát itt van a számban,nem is olyan rossz.Legalább jót tesz az arc izmoknak is.
2006. aug. 17. 11:43

Engem is kiváncsivá tettetek:))

Várom a véleményeket...lehet én is ráveszem magam;)

2006. aug. 17. 11:40

Jövő héttől kipróbálom én is,most elutazunk 4 napra.

Rágondoltam,és most émelyeg a gyomrom.

Vagy most kipróbálom...megyek.

2006. aug. 15. 22:08
Kipróbáltam, nagyon féltem, hogy kimegy belölem, de ki lehetet birni, csak az, hogy 20 percig kell forgatni a szájban soknak tartom.
6. Hoxa
2006. aug. 15. 18:27
Holnap kipróbálom. :)
2006. aug. 15. 18:26

Kiprobaltam!

Igaz a leiras,elvekonyodik a szadba az olaj es tejfeher lesz!

Remelem a mergecskeket is elviszi igy:))

Probaljatok ki nem szornyu elmeny en meg elveztem is valamennyire a jatekot az olajal a szamban:))

4. Hoxa
2006. aug. 15. 17:20

Kiváncsian várom. :) Mesélj!


A teáskanál a nagyobbik, a mokkáskanál a kisebbik.

2006. aug. 15. 06:37

Jaj ezt reggel kiprobalom:))

Majd beszamolok milyen volt!

2006. aug. 14. 21:35

Jól értem, hogy egy teáskanál napraforgó olajjal kell öblögetni minden reggel 5-10 percig?

A teáskanál a kisebbik?


Próbálta már valaki?

2006. júl. 17. 16:32
Ehhez a gyakorlathoz csupán néhány nyugodt perc, és maximum egy teáskanál hidegen sajtolt olaj (pl. napraforgó) szükséges. A gyakorlat végeztével testünk megszabadul egy nagy adag méreganyagtól.


Minden reggel, közvetlenül fölkelés vegyünk a szájüregünkbe maximum egy evőkanál, minimum egy kávéskanál hidegen sajtolt növényi olajat. Ezután csukott szánkban szívjuk-öblögetjük, mindaddig, amíg az eleinte "vastagnak érzett olaj elvékonyodik" (kb. 5-10 perc). Ekkor kiköpjük a szánkból az anyagot, amely a sárgás olajszínből fehérré változott. A fehér színt a szájból kiszívott méreganyagok okozzák. "Milyen jó megszabadulni tőle."

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook