Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mentális egészség központ indításának gondolata fórum

Mentális egészség központ indításának gondolata (beszélgetős fórum)


19. globus (válaszként erre: 9. - Horex)
2023. ápr. 22. 10:19
Ha nincs végzettsége, azt nem kuruzslásnak hívják?
18. fincsi5 (válaszként erre: 6. - *karolin*)
2023. ápr. 22. 10:14
Nem a sajátjában, éppen a pacienshez ment. S néhány lakónak feltűnt, hogy "idegen" jár be a lépcsőházba.
17. kelep3 (válaszként erre: 16. - 69fcad429e)
2023. ápr. 17. 15:25

Ez így van. A pszichológiában nincs minőségbiztosítás, mert mindig van valami felmentés: pont az a terápia nem működött, pont az a pszichológus és páciens "nem passzol össze", a páciens nem akar változni stb...

Én a dolog üzleti oldalát figyeltem.

16. 69fcad429e (válaszként erre: 13. - Kelep3)
2023. ápr. 17. 14:26
Lehet akármilyen professzionális megjelenésű, patyolattiszta a hely ha kóklerek dolgoznak ott. Sajnos tapasztalatból mondom.
15. 69fcad429e (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2023. ápr. 17. 14:24
Jól tetted, én cifrábbat is mondtam volna az ilyen jelentgető "hősnek" 🤬
14. horex (válaszként erre: 10. - Puncsos)
2023. ápr. 17. 13:49

Ma már videohívás is lehet

Nem nagyon hiszek a pszichologiában. Hogy lehet sok/?/ kliens gondja bajábol életéböl rendesen felkészülni, még ha jegyzetet is vezet?

13. kelep3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 13:33

Ilyen központot úgy szoktak nyitni, hogy

A, van egy csomó befektetni való pénzed, bérelsz vagy építtetsz egy megfelelő helyet és keresel bérlőket, marketingeled a helyet, hogy jöjjenek páciensek. A te hasznod az a bérleti díjból jönne.

B, te magad is szakmabeli vagy, összeállsz kollégákkal, és együtt kibéreltek egy helyet ahol rendelést tartotok különböző részterületeket lefedve. Itt a hozzáadott érték az lehet hogy egy (szép) helyen professzionális megjelenést sugározva többféle terápia is elérhető, ezáltal nagyobb ügyfélkört lehet egyenként is kialakítani.

12. horex (válaszként erre: 11. - Puncsos)
2023. ápr. 17. 13:32
Ááá, ahhoz prüd a stílusa :) állitólag jól keres, nem tudom
11. Puncsos (válaszként erre: 9. - Horex)
2023. ápr. 17. 13:28
Lehet szextelefont üzemeltet az ismerősöd, csak nem akarja bevallani. Végül is az is a lélekre hat. :) Jól keres vele?
10. Puncsos (válaszként erre: 9. - Horex)
2023. ápr. 17. 13:24

Nézz mélyen a szemembe (na, ez ami nincs)

Tedd a pénzed a farzsebembe. :D


Lassan telefonos alapon fog működni minden eü szolgáltatás. Ki is hal az emberiség, de nem is baj legalabb több tér meg levegő jut az állatoknak.

9. horex (válaszként erre: 8. - Globus)
2023. ápr. 17. 13:12

Főállású munkahely és más hatóság engedélyével vállalhat


A mentális eü-i központ jó gondolat, mert műhibát nem húzhatnak rá mint más orvosra

Amúgy eü-i végzettség sem kell

Nem közeli ismerősöm valamiféle tanfolyamot végzett horribilis pénzért. Az alapszakmája teljesen más, műszaki

Most telefonos coach, otthonról fotelböl rendel, időpont kérésre, megbeszélésre

Nem vagyunk olyan viszonyban hogy mélyebben is érdeklődjek hogy és mint. Tény hogy van affinitása a lélekhez

Szerintem a coach nem más mint pszichologus , csak jobb a kicsengése, még ha nincs is egyetemi végzettsége

8. globus (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2023. ápr. 17. 09:34
Szabályos működési engedéllyel, szakmai végzettséggel praktizáló eü. dolgozó semmilyen másodállást nem vállalhat hivatalosan, ez a tanulság. Csak feketén... mindenki más partizánkodhat, hát evvan.
7. *karolin* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 16:18
Igény mindenképp lenne rá, nagyon sok ember rászorulna. Más kérdés, hogy egy egyre szélesebb réteg meg sem tudja fizetni.
6. *karolin* (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2023. ápr. 16. 16:17
Nem hiszem, hogy a saját lakásában gondolta.
5. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 15:20
És idősebbek nem is mehetnek?
4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. ápr. 16. 14:55
Nálunk is csinálta az egyik doki asszisztense, persze feljelentették a lakók, hogy idegen járkál be a lépcsőházba!! Mondtam; ha hozzád jönne a mentő, 2x fordítom a kulcsot, hogy minél később érjenek hozzád! Annyi hülye ember van.:((
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 13:45
Sok sikert! Remélem egyéb ötlet is van, mint hogy itt érdeklődsz.
2023. ápr. 16. 13:41
Sok sikert! Ismerősöm csak fizetős, kényelmi otthoni vérvételre próbált engedélyt szerezni diplomásként, nem tudott átverekedni a bürokrácia útvesztőjén.
2023. ápr. 16. 13:34

Tervezem a közeljövőben egy mentális egészségközpont indítását, ahol coachok, pszichológusok segítik majd a fiatalok mentális problémáinak enyhítését.

Akinek már volt hasonló típusú vállalkozás indítással tapasztalata, kérem, hogy ossza meg velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook