Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menstruációs szegénység kifejezés! fórum

Menstruációs szegénység kifejezés! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
100. ab61752c45 (válaszként erre: 94. - AppIe)
2019. máj. 5. 08:18
nálunk az önkormányzatnál lehetett fogamzásgátlóra pénzt kérni.egy nő oda járt,nem is lett buta,ha tanulhatott volna.egy másik még a tizediket is meg akarta szülni,de hogy férnek a kétszobás házban,mit persze az önkormányzat adott nekik lila gőzön sincs.vannak az öregekkel együtt 14-én.hacsak nem többen,mert a gyerekek már elég nagyok.
99. f0b99b27d1 (válaszként erre: 97. - F0b99b27d1)
2019. máj. 5. 03:20
gyereket*
2019. máj. 5. 03:18
Ezert jo a mehszajsapka. Nem bogyo, nem gumi, konnyu felhelyezni, es olcsobb, mint havi szinten a bogyo, vagy gumi.
97. f0b99b27d1 (válaszként erre: 95. - AppIe)
2019. máj. 5. 03:15
Nem embertelen a velemenyem, de aki nem tud eltartani egy gyeteket, az vagy vedekezzen megfeleloen, vagy ne dugjon. Sok gyerek van igy is menhelyen..
96. AppIe (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2019. máj. 5. 02:40

Tobb dolog miatt a "gyogyszer" nem javaslott es keptelen vagyok idore szedni barmilyen pirulat, szoval ertelmetlen lenne. Meg most megint egyedul. Duplan ertelmetlen, ugyis kell a gumi.

Volt spiralom haromszor 6 even belul. Hordhatasi ido alatt boooven. Nyalkahartyagyulladas es elmozdulas miatt leszedve.

3 fele spermicidet probaltam, csipes, par...napos eges, valamitol meg az arcom is kiuteses lett ahol hozzaertem utana.


Vannak ferfiak, akik gumiban nem tudnak szexelni.

Egy paszolo embert talalni nehezebb, mint egy kukurcot. Akkor mi legyen?


33 evesen mit dobjak el? Tegyek lakatot, mert nincs szerencsem?


LoSZT! ŰHa megis besikerul, elvetetem.

95. AppIe (válaszként erre: 32. - F0b99b27d1)
2019. máj. 5. 02:27

A )mely)nyomorban, egesz eletedben nem szexelni... tok realis. Hogy is eltuk tul a haborukat? Es kulonben is az elet hol nem volt szar WiFi nelkul? XD

Tok hulyeseg amit irsz. Embertelen. Ilyen soha nem volt.

94. AppIe (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2019. máj. 5. 02:24

A terhesseg megszakitas penzben merve eleg olcso munkanelkulikent, es terites mentesseget is lehet kerni emlekeim szerint otthon.

Ez nem vedekezes a terhesseg ellen, de a nyomor fokozasa ellen bizon yaz.

93. AppIe
2019. máj. 5. 02:18

Amugy kapjon par pontot elottem aki amelyszegenysegbol jott, mert nekem tobb lehetosegem volt, es en max. felvetelizek a kovetkezo evben. Kapja meg, mert ha egy killep mar megerte. Kapja meg, mert peldaul szolgal, es kapja meg, mert o azon lesz, hogy mas is igy tegyen.

De ne kapjon mar pontot senki nemzetisegert, amit csak bemondok, ha tetszik!

92. AppIe
2019. máj. 5. 02:15

Nekem csak a rajz felveteli szamitott, semmi vitt pont nem volt erettsegi utan. Elotte amig "talan mashova beadom" statuszban voltam, vicceltem a szuleimmel, hogy arra a kis idore elvalhatnatok igazan. Es miert ne mondhatnam magam ciganynak? Ha az lennek se lennek mas, max. nem egnek ennyit a napon.

Ezek a pontok tok gazok. Ma kinek szamit, hogy "papirozott" a kapcsolat vagy sem, es ki honnan jott? Csak addig a nagy egyenloseg, amig en nem bantok erte senkit, de a szamomra teljes egyenjogusagert en minusszal indulok?

Pl. azonos pontszam mellett a ciganyt veszik fel elottem, mert en "csak" magyar vagyok. Hol egyenloseg ez?

91. AppIe (válaszként erre: 10. - Buksi74)
2019. máj. 5. 02:04

Ez annyira szomoru! Es az elso ami eszembve jutottt, hogy ezek a lanyok nem azert fognak kimaradni eloszor a sulibol, mert megjott nekik.

Nekem 25-26-os osztalyletszambolt 3-4 volt a nevelos, mert kozel laktak. Es onnan eletet kezdeni baromi nehez. De a kitoresre az elso lepes.


Voltak ismeroseim, barataim olyan kereszteny meg allami intezmenyi szervezeti intezmenyekben is, akik a kikerultekkel foglalkoztak, szallasoltak oket... Haljektalanosok.

A legtobb ilyesmi "sikeres" szoc.munkas maga is onnan indult. Csak ha jo benne semmit sem keres amellett, hogy szivet-lelket beleadja. Es ha a semmirol jutott valamire, azok nem feltetelen allnak meg majd ezen a szinten. Megtanulnak egy nyelvet, es huss!


Baromi szomoru, hogy en itt olvastam a hoxan, hogy ruhakat vittek be es megnezes nelkul nem vettek at a helyi intezmenyekben. Orulok, hogy fel nem foghatom. Tul sok volt a szemetleado vagy lustak, csak az ora teljen el? Engem evek multan megismert olyan, akit en nem (kicsi varosban), de aztan cserelodott a szemelyzet es akkor is megkoszontek mindent.

Az emberi ket oldala dolognbak az is lehet a fonakja, hogy annyi cuccot vittek be, hogy nem fert, vagy annyi szemetet, hogy feladtak. Ilyenkor azert csak probalok ket felrol gondolkodni.

Vannak nem odaiilo arcok, de tobbsegeben szerintem emberkozpontuak es segitokeszek, akik ilyen teren dolgoznak.

90. Bözsi néni (válaszként erre: 82. - Buksi74)
2019. máj. 4. 19:49

Hát bizony. Az arra érdemeseknek soha nem jár semmi.


Az érdemtelenek meg alanyi jogon kapják, sőt, elvárják!


Sajnálom, hogy ilyen nehéz életed volt, de le a kalappal, hogy segítesz.


Lehet, hogy ha más célcsoport lett volna, sikerélmény is lett volna. Pl. gyerekét egyedül nevelő, dolgozó anyuka ha min. bért kap+ emelt családi, már nem kap az égvilágon semmilyen segítséget sehonnan.

2019. máj. 4. 19:22
Ja, nem, félrenéztem.Bocsi. :DD
2019. máj. 4. 19:22
89 kommentől maradt 29. Az szép.
87. Lávli (válaszként erre: 84. - Buksi74)
2019. máj. 4. 18:56

Nem hiszem, hogy bántottál volna bárkit is.

A szakmabeliek is kiégnek, hiába tanítják nekik az énvédő mechanizmusokat.

Az ember egyszer csak ott tart, hogy nincs sikerélménye.

86. magdimnika74 (válaszként erre: 82. - Buksi74)
2019. máj. 4. 18:54

Ó istenem,ezt szomorúan olvastam .

Mindenkinek megvan a maga keresztje ☹️

2019. máj. 4. 18:54
😂
84. Buksi74 (válaszként erre: 82. - Buksi74)
2019. máj. 4. 18:53
Pont ezen kínkeservesen időszak alatt fogadtam meg ,hogy ha Isten megadja és megtart én segítek akinek csak szüksége van és tudok segíteni. Így is cselekedtem. Mégis ilyen “negativ hozzá állású” lettem ..sajnos mint írtam eddig alább azokat tapasztaltam. Mégegyszer elnézést emiatt mindenkitől akit bántottam a leírtakkal
83. Guruljka (válaszként erre: 82. - Buksi74)
2019. máj. 4. 18:52
Ééédes Buksikám... °_°
2019. máj. 4. 18:46

Nekem 8 kislányként halt meg anyukám rá 2 évre az apukám akkor volt 5 éves az öcsém csak anyai nagymamánk volt, 3 napos volt a kisfiam mikor 170 el motorral meghalt párom!!!! Soha semmi segélyre nem voltam jogosult (talán ezen idő alatt vagy 2x próbáltam igényelni) tudod mi volt az elutasítás oka? Mai napig megvan erről a papír ! Az hogy nem vagyok szociális rászoruló mert iskolai végzetségem magas. A polgármesterinél azt javasolták iksz éljen be hogy roma származású vagyok,akkor alanyi jogon jár... nem szégyen az..

Soha többet nem kértem senkitől . De dolgozni dolgoztam látástól vakulásig ,meg adóztam mint a katonatiszt.

81. f0b99b27d1 (válaszként erre: 80. - Magdimnika74)
2019. máj. 4. 18:42
Gondoltam, hogy nem rosszból írtad, és igazad is van. :( Hozzáteszem tojnak az anyjukra a fiú gyermekek, a kedves apuka meg a lányaira tojik, és a fiait isteníti csak. A "rendes" apuka a lányait kirakta, mondván menjenek, és éljék az életüket. Azóta csak néha mentek haza látogatóba.
80. magdimnika74 (válaszként erre: 78. - F0b99b27d1)
2019. máj. 4. 18:40
Jó bocs . Nem rosszból írtam , de erre már nincs mit mondani. 🤔☹️
79. Lávli (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2019. máj. 4. 18:39
Hát van olyan is. Vagy pártember gyerekének.
78. f0b99b27d1 (válaszként erre: 75. - Magdimnika74)
2019. máj. 4. 18:35
Csúnya szó egy emberre, de igen. Büszke rá, hogy ennyi gyereke lett.
2019. máj. 4. 18:35
Az a család volt a csúcs eddig, ahol mindegyik gyerek neve J-vel kezdődött. Az utója már elég faramuci neveket kapott.
76. Lávli (válaszként erre: 63. - Buksi74)
2019. máj. 4. 18:34

Épp erről beszélek. Hogy ki dönti el, ki az "érdemes" és ki nem?

Két évtizede elkezdődtek már a törekvések, hogy "oktassunk roma származásúakat, ők majd jó hatással lesznek, tőlük majd elfogadják a jó szót. "

Hát ez vagy sikerül, vagy nem. Mert aki nem ronggyal a bugyijában akar élni, az elfogadja ezt bárkitől és örül a segítségnek.

A beiskolázott romák meg előbb utóbb hátat fordítanak a pályának, mert sehol sincsenek. A közülük valók azért nézik le őket, mert "felkapaszkodtak", a nem közülük valók meg sivalkodnak, hogy jaj segítség, cigány osztálytársaim vannak a szoc.gondozó tanfolyamon.

Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy nem lehet "arra érdemest" keresni. A higiénéhez való jog minden ember joga kellene hogy legyen, ha valaki nem akar élni vele, az az ő dolga.

75. magdimnika74 (válaszként erre: 67. - F0b99b27d1)
2019. máj. 4. 18:33
Drága kenyér! Akkor az anyjuk egy malacos göbe?😮🤔
74. Guruljka (válaszként erre: 70. - F0b99b27d1)
2019. máj. 4. 18:33

Bizony!

Amikor összefutnak végre egy méretes pajtában, elkérdezik a fejleményeket! És tudják, hol tartottak!

73. f0b99b27d1 (válaszként erre: 72. - F0b99b27d1)
2019. máj. 4. 18:33
használhat*
72. f0b99b27d1 (válaszként erre: 69. - Epervirág)
2019. máj. 4. 18:32
Mondanám, hogy aki nem haszbálhat spirált, és gyógyszert sem, az használjon méhszájsapkát, mert pénzt takarít meg vele, és hormonmentes, de akik ennyire nem törődnek a dolgokkal, és nincs pénzük, azok nem fognak 1 kis műtyürre kiadni 20 ezret.
71. Guruljka (válaszként erre: 68. - Fincsi5)
2019. máj. 4. 18:32

Figyu, itt férjhez megy a sorban az ötödik lány.

Nem csak az előző (történetesen lány) testvérei házastársait és az azóta született gyerekeik nevét kell megjegyeznie, hanem a férjek testvéreinek nevét is, lévén hogy falkában járnak. Hogy a sógorgyerekek nevét tudja-e, azt nem tudom, de végtére is a házastársak testvérei is rokonok, ha nem is vér szerintiek.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook