Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs bugyi fórum

Menstruációs bugyi (beszélgetős fórum)


9. OKinga79 (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2023. júl. 27. 09:22
De a mensibugyinak az a lényege,hogy önmagában szívja fel a nedvességet. Szerintem a dm es erre csak nagyon kevés vérzés esetén lehet alkalmas.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - OKinga79)
2023. júl. 27. 08:44

Vagy annak akinek nem ilyen erős a menstruációja. Én még nem próbáltam ilyen bugyit csak sima

betétet használok és ritkán van mellette gond mert nem erős. Első vagy 2. éjjel esetleg elő fordul átázás, de az is csak a vízszintes helyzet miatt. Nappal a normál vagy a közepes betét is bőven elég.

2023. júl. 27. 07:44
Az iménti kommentemhez még annyit, hogy a Dressa bugyi neve: Dorina. Midi 2 darabos.
2023. júl. 27. 07:38
Üdvözöllek mindnyájatokat nagy- nagy szeretettel! Fórumnyitó is kérdezte, többen is, ki milyen mensis bugyit használ?. /nekem már hál' Isten 10 éve nincs rá szükségem 57 vagyok/, de a 15 éves kislányom számára CSAK a Dressa memstruációs bugyit veszem. Két darabos van belőle, a vastagat, midit használja Lilla, a kislányom. Mindig utánvéttel rendelek, MPL hozza 2 nap múlva. Szuper jók a termékeik. Szívből ajánlom! Jó egészséget Nektek, virtuális hatalmas ölelés. 😊😊🥰🥰❤❤
2023. júl. 26. 16:19

Csak a dm es Jessa bugyit használtam. Akkor még nagyon erős volt a mensim, ezért ezt csak plusz védelemnek vettem fel a bugyi + Always 5 betét kombóra,de így is átáztam.

Szerintem az a bugyi csak harmatgyenge napokon lehet elég.

2023. júl. 26. 13:44
Nekem van, és bevált. Erős napokon intim kelyhet használok és ahhoz menstruációs bugyit veszek fel, mert elég nagy a mennyiség, és így bombabiztos. Éjjelre is szeretem, mert nagyobb felületet fed le, mint az éjszakai betét, valamint nem mocorog el. Gyengébb napokon azért jó, mert fekete, és így nem is látszik, hogy mi történik ott, csak elnyeli a dolgokat. Viszont nem bír egy napot, mert ugye az állott cuccnak bukéja lesz. Én a Rossmannban vettem. Van többféle is.
3. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 26. 12:43
Követem:)
2023. júl. 26. 12:24

[link]


Csak ezt ajánlom,minden pénzt megér.

2023. júl. 26. 12:04

Sziasztok. Van aki használ menstruációs bugyit? Vagy használt? Vélemények érdekelnek és aki használja és bevált neki írna márkát is.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook