Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció helyett barnázás... fórum

Menstruáció helyett barnázás... (beszélgetős fórum)


11. Jasmine77 (válaszként erre: 1. - Micike31)
2014. aug. 10. 15:58
Van olyan, akinek minden hónapban az első pár nap barnázás mielőtt megindul a rendes menzesz. Amennyiben 2 teszt is negatív, akkor okozhatja akár bármi más kisebb betegség is, aminek nem veszed észre a tüneteit, pl. kisebb gyulladás a szervezetedben, vagy lelki okok Nekem volt mikor munkahelyet váltottam, hogy 1 hónap ki is maradt.
2014. aug. 10. 15:05

Én mindkét terhességemet megéreztem teszt nélkül is. Kezdve a lefőtt kávé és cigi szagától már rosszul voltam.


Barnázni" pedig több héttel később :( ....az egyiknek vetélés lett a vége, a másikat pedig sikerült megelőzni.

9. Sommersby (válaszként erre: 1. - Micike31)
2014. aug. 10. 15:04
Van, akinek terhességnél egyáltalán nem jön meg a vérzés, még barnázás sem. Másnak meg a menstruáció idején (helyett) barnás folyás vagy pici vérzés van (a legelső elmaradó menstruációnál, de nagyon ritkán előfordul, hogy még több alkalommal vérezget a kismama, van is ilyen rokonom). Nekem is a lányomnál a terhességemnél menstruáció helyett barnázgatás volt, nem sok, meg kis görcsölgetés. Szerintem érdemes még pár napot várnod, és újabb terhességi tesztet (reggeli első vizeletből) azután csinálnod.
2014. aug. 10. 14:55
Jaj.
2014. aug. 10. 14:52
Nekem volt már minden féle variáció. Nem lehet ezt sajnos így megmondani.
6. cd806f661e (válaszként erre: 4. - Micike31)
2014. aug. 10. 14:45
Én barnáztam 2 napig ,pár csepp volt csak,a mensi idején körülbelül.Én is csináltam másnap tesztet ami negatív lett,majd 3 nap múlva még egyet az már pozitív.
2014. aug. 10. 13:11
Én mikor terhes lettem semmi nem volt,barnázás sem.
2014. aug. 10. 13:08
Persze csinálok majd tesztet, egy pár nap múlva ha igy marad csak érdekel ha vki volt hasonló helyzetben volt e terhesség vagy sem
2014. aug. 10. 13:04
Most sokan panaszkodnak,hogy a mai szuperhold is közrejátszik!
2. arrival (válaszként erre: 1. - Micike31)
2014. aug. 10. 13:04
Csinalj megint tetsztet, itt senki nem lat bele a hasadba.
2014. aug. 10. 13:03
Tegnapra nem vártam, csináltam tesztet is mert úgy éreztem terhes vagyok, de negativ lett, aztán este elkezdtem barnázni volt egy két csepp de teljesen minimálisnak nevezhető, másnapra már beszokott indulni a vérzés de eddig semmi...a hőm még mindig fent van, cicim feszül, hasam görcsölget

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook