Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyit adnál szüléskor az orvosnak? fórum

Mennyit adnál szüléskor az orvosnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 1. 08:06
Nem adtam egyik esetben sem és továbbra is ragaszkodom ehhez az elképzelésemhez.
2008. aug. 30. 16:23

Én anno 20 ezret adtam, de vizsgálatkor 1-szer kapott 2000ft-ot, majd mikor megfogadtuk 5000ft-ot és varrat szedésnél is kapott 3000ft-ot.

Sajna nem vagyok gazdag, hisz én is fizubol élek, mástol se kapok pénzt, amiért dolgozom.

Nem igy van?

Ezt mi emberek kapattuk el velük. Ő is megkapja a fizetését!

Ez csak az én véleményem.

2008. aug. 28. 10:52
Én nem adtam semennyit. Nekem nem volt fogadott dokim, nem vagyok éppen abban az anyagi helyzetben, de nem is láttam értelmét. Hiszen ezért fizetem a tébét. Nagyon elégedett voltam az ügyeletes orvossal, de eszembe sem jutott, hogy fizessek. Megköszöntem szépen a munkáját és ennyi. Ő sem várta, hogy pénzt kap.
2. c06c587f53 (válaszként erre: 1. - Bugus)
2008. aug. 26. 07:51

Az elanyagiasodással egyetértek. Nálunk más volt a helyzet. Az én dokim néhány évvel ezelőtt csak ügyelni járt be abba a kórházba,ahol szültem. Tehát neki is voltak költségei. Akkor 50 ezer ft-ot fizettem és kb 54 ezer volt az anyasági támogatás..

Most a dokimnál 150 ezerért lehet szülni. Amikor én kerültem kórházba (más okból kifolyólag) eszembe sem jutott,hogy adjak egy dokinak is pénzt. De ha a gyermekemről van szó,akkor egyértelmű,hogy adok.

2008. aug. 25. 14:02
Személy szerint egy kicsit dühít ez az elanyagiasodott világ, hiszen az orvosok erre esküdtek fel. De eljön a nagy nap, és a kérdés is...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook