Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire megbízhatóak a terhességi gyorstesztek? fórum

Mennyire megbízhatóak a terhességi gyorstesztek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
43. belle
2008. jan. 18. 11:20
Nem a teszt neve a lényeg, hanem, hogy vizeletsugaras legyen. Az tutira kimutatja.
2007. aug. 17. 10:52
"Én NEMszeretnélek" bocsi, így a helyes
41. kristof2003 (válaszként erre: 39. - Vikke)
2007. aug. 17. 10:51

Szia Vikke!


Én szeretnélek lelombozni, de nálam ugyan ez a helyzet és soha nincs baba:( Minden hónapban 2-3 tesztet elhasználok, mert nem rendszeres a mensim és nem tudom, hogy mikor sikerül egyáltalán magától a baba. (Fiam szurikkal sikerült 4 éve). Mostanában ha megjön akkor szintén 35 napos ciklusok vannak, de van hogy hosszabb, ső olyan is 2-3 vagy több hónapig sincs mensim. Igaz jó dokit még nem találtam a problémámra:(

Nagyon szeretnék babát és talán bebeszélem magamnak, hogy terhes vagyok, aztán nincs is ott semmi. Úgy tudom ha beképzeli magának az ember lánya, hogy terhess, sokal intenzívebben jelennek meg nála a tünetek:( A múltkor sajnos ez állt fent nálam is:(

Annyira szeretnék még legalább egy kismanyit:))))


Nyugodj meg és ne gondolj a babára. Hátha akkor meg jön, és lehet újbl próbálkozni. Neked egyébként van peteérésed? A súlyosabbaknál nem biztos, hogy van pé. Nekem sincs, vagy legalábbis nem mindig:(

2007. aug. 12. 22:14
Nekem eddig mind a kettő lányomat kimutatta .
39. vikke
2007. aug. 12. 21:23

Sziasztok!Hátha valaki tud nekem is segíteni... Mi is benne vagyunk a babaprojektben, de tudni kell, hogy én jelentős túlsúllyal rendelkezem. Már egyszer leadtam 30 kilót, de miután 10 hónapon keresztül nem estem teherbe a doki Clostilbegytet kezdett el szedetni velem. Sajna vissza is jött 15 kg. Nos, az első hónapnyi szedés után (mensi 3.napjától napi 2) már ez a 46. nap, hogy nem menstruálok. Már csináltam vagy 4 terhességi tesztet, de mindegyik negatív lett. (az utsót pénteken csináltam, és az is -) Ami az érdekes még az egészben, hogy volt egy este (pár napja szintén), hogy annyira elkezdett fájni jobb oldalon a hasam (legalul), hogy minden lépésnél csillagokat láttam. Most meg a melleim hihetetlenül érzékenyek főleg érintésre, de nálam ez mensi előtt is így volt. Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy az átlagos ciklusom nem 28, hanem 34-36 napos szokott lenni.

Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Szerintetek összejött a bébi már, és ha igen vajon miért nem mutatja ki a teszt? Úgy izgulok... A dokimhoz is kértem már időpontot, de csak 27-ére kaptam, addig meg megőőőrülööök:). Esetleg hátha van egy-két nálam jóval tapasztaltabb ezügyben! Köszi, hogy elolvastatok és köszi a válaszokat!!

38. LoLiNa
2007. aug. 6. 07:25
Szerintem eléggé megbízhatóak. de gondolom akiknek a hormonjaik szeretnek játszadozni, annak nem igazán
2007. jún. 26. 10:13
Nekemis mindíg a jó eredményt mutatta.
2007. máj. 31. 13:34
Nekem minden alkalommal a jo eredmenyt mutatta.
2007. máj. 31. 13:27
Nekem eddig mindig pontosan mutatta ki, hogy negatív vagy pozitív. De mindig ugyanazt a fajtát vettem.
34. Skylis
2007. máj. 3. 07:45

"Nos, terhes vagyok! Vagy inkább van egy kis fekete pöttyöm, amiből egyszer majd teljes jogú magzat lessz.

Hogy miért volt ilyen a tesztem? Sok fülvakargatás után valami olyasmit mormogott a dokim, hogy miattam. :) Sokkal lúgosabb a pH mint egy átlag nőnek. -Ezért sok zöltséget, gyümölcsöt kell ennem, és ezt már tudom kamaszkorom óta, semmi meglepetés nem volt ebben.- Szóval lehet hogy ezért mutat hamis eredményt a teszt!

Mire oda nem kell figyelni?!"

:D

2007. ápr. 26. 13:56
:))
32. 2305690fd3 (válaszként erre: 31. - Skylis)
2007. ápr. 26. 10:29
szia))szerintem nagy esélyed van rá hogy babás vagy))))
31. Skylis
2007. ápr. 26. 10:18

Sziasztok!

Nem tud a következőkre valamit mondani, tiszta ideg vagyok :): nos a mensim késik (máskor órára pontos), több mint egy hete, két tesztet csináltam, mindkettő negatív, mostanában sokat idegeskedtem a munkám miatt, és nagyon szeretnék babát. Ami érdekes: két különböző gyártótól való tesztel néztem, és a control csík szép erősen kijött, aztán a controltól lefele, halvány bíbor felhőbe búrkolózott az egész, nem fehéredett ki, és két (összesen 3! a controllal együtt) nagyon halvány csík ládszódik rajta! Persze az sztk-án is, az új rendszer miatt 2 hét múlva juthatnék be orvoshoz... De fáradékony vagyok, nő a mellem, sokat járok wc-re, szomjanhalok, apró görcsök... lehet hogy pszhiésen vagyok kikészülve, de miért ilyen a teszt?

A vicces, hogy holnapig döntenem kell munkaváltásról, de az új helyre nem vennének fel terhesen. - HA baba van, marad mindenképpen! :D

Már máshol is kérdeztem ezt, de ide jobban illik.

30. mongi
2007. ápr. 17. 08:45
Nekem sokszor mutatatott már ki a teszt pozitív eredményt,mégsem voltam terhes.Szerintem 50-50%!
2007. ápr. 16. 22:05
Nekem mire a teszt jelezte a terhességet, még az 1 vagy a 10 napos is, mindig 5-6 hetes terhes voltam már.
28. Triszo
2007. ápr. 16. 21:45
Szerintem teljesen tuti!!!
27. panka2 (válaszként erre: 26. - Ildi23)
2007. ápr. 13. 21:26
Szia nem!Megvárod még megjön-e a mensid,ha nem,akkor rá kétnapra kb már korai vizelettel egy jo teszt,kimutathatja már :) Addig türelem )
26. Ildi23
2007. ápr. 13. 21:11
Sziasztok! Szerintetek a nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy terhes vagyok-e, ha két hete történt a "dolog"?
25. Nyusszancs82 (válaszként erre: 20. - Csuppika)
2007. márc. 23. 17:31

Szia,

nővérkém így lett anno... :))

2007. márc. 20. 19:04
szerintem elég megbízhatóak
23. supin
2007. márc. 20. 16:33
Nálunk bevált a megbizhatósága 3-szor
2007. jan. 18. 22:50
95-98%
21. mimo (válaszként erre: 20. - Csuppika)
2006. dec. 29. 21:27

Szia csuppika!!!

ne izgulj annyira, elméletileg lehet, de nekem pl, évek alatt sem sikerült teherbe esnem igy!!!!!

Mikor történt ez??Esemény utáni tablettával nem probálkoztál????

2006. dec. 29. 18:38

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni.. hogy, lehet e egy nő terhes attól hogy, hogy ha az aktus elkezdődik..(óvszer nincs:P) de pár másodpercig tart.. max 10-15 másodpercig.. és maximum egy kis síkosító folyt ki.. folyhat vele sperma is ? teherbeeshet a nő ?


köszönöm.

19. mimo
2006. dec. 28. 16:09
Eddig nekem is mindig negativat mutatott...de most volt pozitiv..de ez sem volt reális((((((((((.
2006. dec. 28. 16:05
Én régen használtam elsőre azt mutatta amit kellett. A nevére persze már nem emléxem 10 éve.
17. mimo (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2006. dec. 28. 15:41
Hát engem a multhéten megtréfált nagyon.a 40 napon csináltam..és egyértelmüen pozitiv volt...de nem voltam terhes már délután uh-val nem láttak semmit.és estére megjött a mensim is!!!!!!!Én már csak a uh-nak hiszek!!!!!
2006. dec. 28. 13:07

Nekem eddig meg mindig a valos helyzetet mutatta, pedig nem a legdragabbakat vettem.

Most pl. amikor pozitiv lett, nem birtam varni es aznap csinaltammeg a tesztet, amikor meg kellett volna jonnie. (Napra pontos szokott lenni nalam.) Aztan egyszer csak ott volt az kis nagyon halvany rozsaszines csik. :)) Remeltem, nem csak bebeszelem magamnak, de aztan most is epp itt mocorog a hasamban az "eredmeny". :))

15. DODICA
2006. okt. 28. 21:58
Én sokat kipróbáltam, egyikben se csalódtam. A 100 ft-os ugyanannyira igazat mutatott, mint az 1500 ft-os.
2006. okt. 28. 17:39
A magyar piacon elég sokfélét lehet kapni, és van egy-kettő, ami egyáltalán nem jó. A nőgyógyászok egyik fajtát szokták ajánlani, ami szerintük a legeslegjobb, de a nevét nem írhatom le, csak annyit róla, gogy "G" betűvel kezdődik. :))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook