Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire lehet hinni valakinek neten? fórum

Mennyire lehet hinni valakinek neten? (beszélgetős fórum)

1 2
10. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - 82421560c7)
2012. dec. 7. 15:24

Egyenlőre érdemes leragadni annál,hogy találkozni szeretnétek,és addig nem képzelni semmit.A találkozás után pedig átgondolni,hogy mi is történt,illetve figyelni,hogy változtak-e a témái,személyesebb lett-e, és a beszélgetésetek gyakorisága változott-e..aztán ha egyébként tetszett neked,lehet tovább gondolkodni.

Elhinni elhiheted,hogy megkedvelt,de ez egyikőtöket sem kötelezi semmire.

2012. dec. 7. 15:24

2 éve neten ismertem meg a vőlegényemet,rá egy hétre ismerkedés után találkoztunk és kb rá 3 hétre össze is költöztünk .

Én Debrecen környéki ő szegedi volt,szóval azért volt durván 200 km köztünk.

8. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 1. - 82421560c7)
2012. dec. 7. 15:14
Egy 25 éves ember, ha komolyan kapcsolatot akar, nem egy 16 évessel kezd, és főleg nem a neten. Így látatlanban nehéz véleményt alkotni, mert nem ismerünk téged, sem őt, de szerintem hozzád inkább egy 18-20 éves valaki illene maximum. Persze erre nincs 100%-os forgatókönyv. Soknak tűnik most ez a 9 év. Más életszakaszban van ő, és teljesen másban te. Később, mondjuk 30 körül, vagy még idősebben már nincs ekkora jelentősége a majd' egy évtizednek. Én mindenképpen csak a személyes kapcsolat kialakítása után tenném őt mérlegre. :) Így te sem tudsz róla igazi képet alkotni magadnak.
2012. dec. 7. 15:07

én sokat ismerkedtem már neten... azt gondolom, hogy minden lehetséges... tapasztalatom szerint amíg nincs személyes találkozás, addig semmi sem biztos... személyesen lehet, hogy minden ott folytatódik, ahol a neten tartottatok, de egy perc alatt le is dőlhet minden amit felépítettetek, mert az élő első benyomás felülírhat mindent.. akkor is ha képeken már láttad...

én soha nem húztam egy ismerkedést ennyi ideig, mert tényleg szörnyű, amikor kezdesz beleszertni valakibe, az alapján amilyen képet kialakítasz magadban róla, és élőben aztán egyszercsak nagyot koppansz, mert tök más...

írásban az ember csak azt tudja felmérni, hogy a gondolatok találkoznak, de még a stílust sem igazán, hiszen nincs hangsúly, nincs hangja, nincs mimikája, nincs testbeszéde stb.. nincs tekintete hozzá... nincs illata...


én nem bíznék semmiben, de minél hamarabb találkoznék, hogy kiderüljön, hogy van-e értelme hinni :)

2012. dec. 7. 15:06
embere válogatja, pont úgy, mint "élőben". én Skóciába utaztam ki egy neten megismert férfihoz. életem legszebb 9 napja volt. más kérdés, hogy miért nem lett komoly kapcsolat, de mindenben őszinte volt. azóta is beszélünk, sms-ezünk.
2012. dec. 7. 15:05
16 évesen? Semennyire!
2012. dec. 7. 15:02
semennyire
3. 82421560c7 (válaszként erre: 2. - 130454e42d)
2012. dec. 7. 15:02
Azt hiszem, leginkább nekem is a korkülönbség miatt vannak kétségeim.
2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - 82421560c7)
2012. dec. 7. 15:01

Én a páromat neten ismertem meg, 1 hónap után találkoztunk, 3 éve vagyunk együtt, 300km a távolság.

Nálatok a korkülönbséget sokallom, így ismeretlenül.

2012. dec. 7. 14:59
Akivel beszélgetünk, ismerkedünk néhány hónapja, de csak netről "ismerjük". Konkretizálva: ha tehetjük, beszélünk minden nap. De minimum heti 3 alkalommal. De igazából változó. Van, hogy naponta sok óra hosszát, meg olyan is, hogy pár napig nem. Attól függ, ki hogy ér rá, stb...300valahány km távolság, 9 év korkülönbség. Én 16, ő 25. Sokszor van, hogy csak viccelődünk, elvagyunk egymással. Ellenben gyakran teljesen komoly dolgokról beszélgetünk. 1-2 hete említette, hogy úgy érzi, kezd megszeretni, első perctől kezdve nagyon szimpatikus vagyok számára, és kedvel, tetszem is neki. Az utóbbiakat már mondta is, csak a kezd megszeretni kijelentése volt újdonság számomra. Meg szeretne velem találkozni, azt hiszem én is, csak még ezzel sem vagyok tisztába... Én is erősen szimpatizálok vele, szeretem a "közösen töltött" estéket, ha már egy is kimarad, akkor hiányérzetem van. De nem tudom...Szokásom mindent - amit csak lehet - túldramatizálni, és feleslegesen aggódni dolgok miatt...Lehetséges, hogy tényleg több vagyok számára, mint egy kislány, akivel elvan....? Az is a gond, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy valaki valóban megszeressen, főleg így, hogy nem személyes a kapcsolat. Butaság hinni vagy sem...? (Lehet, hogy kihagytam valami szükséges információt....kérdezzetek nyugodtan).
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook