Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire lehet felkészülni az anyaságra? Vagy jön ösztönböl is? fórum

Mennyire lehet felkészülni az anyaságra? Vagy jön ösztönböl is? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - Ezsuzsoka)
2006. okt. 4. 00:38
Szuper jó leszel. Ha meg igényleg, mi majd innen osztjuk az észt! Ezzel még mindig jobban jársz, mintha a nyakadon lennénk élőben:)))
2006. okt. 3. 19:35

Gratulálok én is a babákhoz!

Én is vártam ikreket, de én sajnos a nehézségeit nem tapasztalhattam meg.De mivel már van 2 másik gyermekem állítom neked, hogy ha nem az ösztön, akkor a muszáj úgyis megoldja a kezdeti nehézségeket.

Hidd el mikor karodban tartod majd gyermekeidet, akkor és ott tudni fogod mit kell tenned!

Sok sikert, boldogságot és erőt kívánok neked mindehhez!

4. ezsuzsoka (válaszként erre: 3. - Monee1)
2006. okt. 3. 18:56
Köszönöm szépen a biztató szavakat!Azt érzem és tudom hogy nagyon szeretem a babaimat!!!!
2006. okt. 3. 11:35

Szia!


Először is gratula az ikrekhez:))!!!


Sztem minden ösztönösen fog működni,bár 2 babával biztos kicsit nehezebb lesz.

A lényeg, h ne gőrcsölj, mert akkor tényleg nem fogsz tudni szoptatni, ha állandóan aggódni fogsz.

Hidd el menni fog minden mint a karikacsapás:)

Nem kell ahoz sok idő, h a sírásából is érteni fogod mire van szüksége a babának...

Azt h felkészült vagy-e az anyaságra,neked kell érezned, de ezek az aggodalmak teljesen természetesek, ne ijedj meg:)

Kívánok neked(nektek) jó egészséget, és szép életet!

2006. okt. 3. 11:16
Sziasztok!Tudjátok tele vagyok félelmekkel,milyen lesz a karomban tartani majd a kisbabamat,föleg,hogy kettö lesz?Tudom e majd szoptatni,pelenkázni?Felkészültem e az anyaságra?
2006. okt. 3. 11:14
Mennyire lehet felkészülni az anyaságra?Vagy jön ösztönböl is?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook