Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha holnap reggel arra ébrednél, hogy egyedül te maradtál életben ezen a világon, az összes többi ember eltűnt? fórum

Mit tennél, ha holnap reggel arra ébrednél, hogy egyedül te maradtál életben ezen a világon, az összes többi ember eltűnt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
márc. 20. 20:51
Most konkrétan a Legenda vagyok c filmet írtad le abban van ez Will Smith főszerepben
205. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2022. márc. 8. 23:40
Azért kár, hogy elmentél. Bár voltak vitáink, de megvallom hiányzanak a kérdéseid :D
204. mallow (válaszként erre: 11. - A4e7cf9021)
2022. márc. 8. 22:03

... meztelenül... :D)))

És ki vetítené a filmet? Egy idő után ezek kicsit uncsivá válnának.


Most tényleg, erre vágysz? Itt vagy még egyáltalán?

Na mindegy, legalább egy jót röhögtem, eddig, most olvasom tovább, mert úgyis nehéz, hosszú napom volt, jól esik a nevetés.

203. mallow (válaszként erre: 183. - VendrinerPiroska)
2022. márc. 8. 21:30

Erről eszembe jut a Legyek ura, ahol éppen ennek ellenkezője valósul meg, teljesen más szabályok alakulnak ki és érvényesülnek.


Valaha voltak ilyen vágyaim, hogy milyen jó lenne egy lakatlan szigeten élni, nyilván valami irreális, idealista elképzelésem volt erről.

Azért ha megtudnám, hogy én maradnék egyedül a világon, hát az szörnyű lenne. Volt egy könyv, amit nagyon szerettem, ilyesmi témát boncolgat, Isteni kegyelem Malamudtól.

202. mallow (válaszként erre: 179. - PöttyösPanka)
2022. márc. 8. 21:19

Ez valami jó magyar/fórumos szokás. Az a baj ebben, hogy ahelyett, hogy érdekes építő hozzászólásokból esetleg még valami hasznos és jó beszélgetés kerekedne, teljesen elviszik, leépítik, érdektelenné teszik a témát. Ezért aztán mindenki nyit 1 új topikot, új címmel, és azoknak sorra ez lesz a sorsa. Valahogy a "való világban" is hasonló a helyzet.

Az is vicc, hogy nem mernek saját nick névvel témát indítani sokan, pont ezen okok miatt. És tényleg, ha valakit nem érdekel, lépjen tovább, nem kötelező hozzászólni.

2022. márc. 8. 19:06
Utoljára jóóóóól lebarnulnék/elköszönnék a mi csodálatos Nap/hold/csillagok-tól.
200. dafke
2022. márc. 8. 19:00
Főznék egy kávét.
2022. márc. 8. 18:44
Nem is tudom. Körbenéznék a többi házba, lakásba valaki még csak előkerülne:) És megenném a maradék csokit, fagyit, gumicukrot.
2022. márc. 8. 18:39
Bömböltetném a zenét, énekelnék, táncikálnék, míg van áram és net. :)
2021. dec. 28. 17:02
Az ilyen helyen en mar nem huznam sokaig.
196. BorosTyánka (válaszként erre: 195. - Bogyoka89)
2021. nov. 11. 20:35
Teher alatt nő a pálma.
195. bogyoka89 (válaszként erre: 194. - Birebora)
2021. nov. 10. 13:22
Nem kimondottan magamról beszéltem, inkább általánosságban, hogy szerintem miért kap a srác annyi bántást.
194. birebora (válaszként erre: 187. - Bogyoka89)
2021. nov. 10. 13:12
Ennyire nem kell véresen komolyan venni. Engem ha valami irritál megirom a véleményem és ignorálom. Nem ér annyit, hogy "szakadjon a cérna".
193. PöttyösPanka (válaszként erre: 187. - Bogyoka89)
2021. nov. 10. 12:59
Igen, ezt én is tapasztaltam egy másik topikjában. Hiába adtam érdemi válaszokat a kérdéseire, leperegtek róla. De erre nem az a megoldás, hogy elkezdem szidni, és a többi kiírt témájába is belemászok, és ott is leírom, hogy milyen ember ő szerintem. Egyszerűen megírtam neki, hogy én így nem látom értelmét beszélgetni, és otthagytam. Ha egy arctalan nicknév mögé bújt vadidegen el tudná szakítani nálam a cérnát, komolyan elgondolkoznék rajta, hogy mitől ilyen gyengék az idegeim, és miért érint ilyen mélyen engem az, hogy ő ilyen.
192. 2f9443a416 (válaszként erre: 190. - 2f9443a416)
2021. nov. 10. 12:21

Mármint akit iritál, jól írja!


Trollt ne etessünk, az neki a Kín,, majd megúnnya,


Ha meg nem,ignor vagy nevessük ki!!


Jól mondom?

191. Bichi (válaszként erre: 173. - A4e7cf9021)
2021. nov. 10. 12:17
A "munka hőse" kifejezést nagyon nem az alkalmazottakat csicskáztató főnökökre használjuk...
190. 2f9443a416 (válaszként erre: 187. - Bogyoka89)
2021. nov. 10. 12:16

Én már gondolom kire gondol!


Jól írja!👍

189. Hoxa (válaszként erre: 187. - Bogyoka89)
2021. nov. 10. 12:11

Rendben, írd meg neki privátban az észrevételeidet, de a fórum maradjon a felvetett témánál, ami nem a fórumindító személye.

Köszönöm szépen.

2021. nov. 10. 11:25
Betöltenék egy 7×64 et!
2021. nov. 10. 11:24
Szerintem tett érte a FI bőven, hogy a többség így álljon hozzá. Engem pl nem az általa megnyitott fórumok témái zavarnak, és nem is az, hogy "furán" látja a dolgokat. Leginkább az a bosszantó, hogy feltesz millió kérdést, de mikor őt kérdezik valamiről, azt sokszor kb. figyelmen kívül hagyja. Ha visszaolvasod a förumjait, látható, hogy néha van 1-2 ember, aki vevő lenne a témáira, de azokkal kb. nem foglalkozik. Mintha direkt erre várna, hogy feszkót keltsen, és nem is az adott förum kibeszélése érdekelné igazán. Persze ettől még igaz, bántani nincs értelme, attól nem lesz jobb. De azért a válaszolóknál is elszakad a cérna néha, szerintem ez érthető.
186. PöttyösPanka (válaszként erre: 180. - Alessandro)
2021. nov. 10. 08:42
Persze, mindegyik tagnak joga van bármelyik témába bármi nem odaillőt írni. Az meg neveltetés kérdése, hogy ki mennyire tartja be az illendő dolgokat. Ahogy az is, hogy ki mennyire toleráns, elfogadó, kedves, emberséges másokkal. Bárki megteheti, ahogy mostanában túl sokan meg is teszik, hogy offenzíven lép fel bárki ellen, aki egy kicsit eltér az általa optimálisnak tartottól. De ha azt akarom olvasni, hogy hogyan esnek egymásnak rettenetesen kulturálatlan módon az emberek csak mert kicsit eltérően látják világot, akkor Facebookot olvasok. De gondolom az itteni megmondó embereknek az túl nehéz terep, mert ott izomból visszaszólnak a többiek. Ezt a viszonylag nyugodt, barátságos portált tudják csak kihasználni a fölényeskedésre és ítélkezésre. Részemről nem gond, mert tudom ignorálni. Akinek meg magába kellene szállnia, hogy meglássa, mitől ilyen frusztrált, az úgysem fog.
2021. nov. 9. 19:48
Megélünk a jég hátán is.
184. 55Judit
2021. nov. 9. 19:07
Ó, nem félteném magamat. Meglennék.
183. VendrinerPiroska (válaszként erre: 160. - A4e7cf9021)
2021. nov. 9. 17:53

A társadalom egy közösség, amely egy közös cél - a fennmaradás - érdekében jött létre, amelynek az elérésében a csapat minden tagjának oda kell tennie magát a képességei és a csapat által megalkotott szabályok szerint. Aki ezt felrúgja, az érthetően a partvonalra kerül, mert veszélyezteti a csoport sikerét. Már az oviban sem szívesen játszanak olyannal, aki nem tiszteli a játékszabályokat. Ez szerintem teljesen érthető.

Persze lehet kivonulni, ld. Ben Fogle féle vademberek, de teljesen kivonulni csak kevesen képesek és hajlandóak. A többi csak fotelhisztéria.

182. Alessandro (válaszként erre: 181. - Hoxa)
2021. nov. 9. 17:16
Igen olvastam, de ha nem gond, nekem meg az a véleményem amit leírtam.
181. Hoxa (válaszként erre: 180. - Alessandro)
2021. nov. 9. 17:08
Kértem már, hogy akit irritál a kiíró bármely fórumban, nem csak itt, keressen olyat, ami számára kellemes, komfortos fórum. Nem kötelező pont ezt olvasni, van sok más. Az anonim fórumundítók, a kipécézett személyek szisztematikus zrikálását töröljük. Szerintem az értelmes és felnőtt emberek meg tudják oldani, hogy ha zavarja őket egy fórum, akkor ne olvassák napi szinten.
180. Alessandro (válaszként erre: 179. - PöttyösPanka)
2021. nov. 9. 17:00

Már megint ez a terelő szöveg. Minden Hoxa tagnak jogában áll bármelyik fórumot olvasgatni és ha akar, mert éppen teljesen más a véleménye vagy a meglátása, akkor bármelyik fórumhoz, akár a fórum kiírójához is hozzászólni, válaszolni, akár a kiíró személyét illetően is, azzal a megkötéssel, hogy nem lehet sértő az a kiíróra nézve. Az persze más kérdés, hogy ki mit tart egyszerű megállapításnak, vagy éppen sértőnek.

Ezt a fórum kiírójának is tudomásul kell vennie. Ez egy közösségi oldal, ha valakinek ez nem tetszik, akkor olvasgasson inkább újságot vagy keressen magának más elfoglaltságot.

2021. nov. 9. 13:29
Igazából én sem értem, hogy miért kell a kérdező személyét támadni. Persze ordít róla, hogy van bőven problémája, és kapott is rengeteg jó tanácsot, amit úgysem fog megfogadni. De ezen felül fölösleges támadni. Az rajta úgysem segít, ellenben tényleg kezd unalmas lenni. Aki nem kedveli a FI-t, és a kérdésre sem akar válaszolni, görgessen tovább. Nem kell etetni a trollt. Ellenben offolni a topikokat sem igazán illik.
178. unom
2021. nov. 9. 11:26
Fogalmad sincs, az mennyi melóval jár. Egy hétig se bírnád.
2021. nov. 9. 10:45

A hasznosságot nem az én szemszögömből írtam az említett esetnél, de valahogy meg kellett védenem magam, ha állandóan haszontalannak, meg naplopónak bélyegeznek, hadd védhessem meg magam legalább.


A példát nem kellett volna felhoznom lehet. A lényeg, hasznosság és erkölcs nem jár mindig együtt. Sokan sokkal durvábban támadnak engem és nekem óriási a türelmem, de egyszer nálam is elszakad a cérna.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook