Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyi idő alatt tudom leadni az úszógumit, ha eljárok konditerembe? fórum

Mennyi idő alatt tudom leadni az úszógumit, ha eljárok konditerembe? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 4. 15:41
Ja és még vmi a latin tánc/zumba/latin aerobic témához. A hangsúly nem a mennyiségen van, (tehát nem kell heti 6szor 2 órán át "beledögleni") hanem a RENDSZERESSÉGen.
17. Borsóka82 (válaszként erre: 15. - Anikko)
2012. márc. 4. 15:39
Hát, akinek úszógumi baja van, és megteheti (van közelben ilyen lehetőség), annak ezzel a mozgásformával elég hamar lemegy. Ráadásul nem mondom, hogy bármit ehetsz, de rendszeres edzés mellett nyugodtan belefér a süti, és minden más is. Persze nem korlátlanul. :)
16. Jázmin1975 (válaszként erre: 12. - Borsóka82)
2012. márc. 4. 11:40
Köszönőm széppen de én most kerekegyházán lakom és itt nincsen csak konditerem lehetőség.Kecskemétre meg be járni elég húzos lenne munka mellett,meg kész vagyon is lenne a bejárást is fízetni meg az órákat.Holnap megyek konditerembe.Veszek bérletet.
15. anikko (válaszként erre: 12. - Borsóka82)
2012. márc. 3. 23:21

Ez jól hagzik!

Szóval latin tánc?

14. anikko (válaszként erre: 10. - Ancsika3.7)
2012. márc. 3. 23:20
pontosan! :(
2012. márc. 3. 23:14
"akarsz leadni" volt az előbb, bocsi, elírtam
12. Borsóka82 (válaszként erre: 1. - Jázmin1975)
2012. márc. 3. 23:12
Fél hivatalos tánctanárként és korábbi versenytáncosként ajánlom, hogy ha csak célzottan deréktájról akasz ladni, tehát az úszógumit eltüntetni, a lehető leggyorsabban, akkor vagy latin táncra menj, vagy zumbára, vagy latin aerobic-ra. Legalább heti 3 edzés, és hetek alatt látni fogod az eredményt. A latin tánc csípőmunkája miatt eszméletlenül formálja a derekat :)) Tapasztalat. Ami még ezzel elkerülhetetlenül jár,hogy a popsit feszesíti, és nem kell kínoznod magad, "csak" baromi jó zenékre szórakoznod ;) Próbáltam, alkalmaztam, másokon is alkalmaztam. Bevált. :) Hajrá!
2012. márc. 3. 21:46

szia.

Van kimondottan úszógumi gyilkos és nekem ment le attól a mozdulattól sok.

caupeirában van nézd meg az 1-es ben van az eleje környékén nagyon hatásos ha csak onnan szeretnél fogyni.

Próbáld ki

10. ancsika3.7 (válaszként erre: 4. - Jázmin1975)
2012. márc. 3. 21:41

Nincs olyan, hogy onnan fogyok ahonnan akarok. Ha az ember fogy, akkor midenhonnan fogy. Sajnos mellből is. A leglazább zsírszövet a mellnél található, ezért is van az, hogy a mellünk az első, amiből fogyunk, pedig ezt a legtöbben nem szeretnék. Az nagy butaság, hogy ha oda erősítesz, akkor majd nem fog lemenni. Nem tudom hol olvastál ilyen badarságot. Ha mellre erősítesz, azzal csak a mellizmokat teszed feszesebbé.

Az meg amúgy szinte mindenkinél igaz, hogy ahova hízik először, onnan megy le legutóbb a felesleg.

9. Jázmin1975 (válaszként erre: 8. - Badonyimariaeva)
2012. márc. 3. 21:06
Szeretnék minnél többször mert bérletet szeretnék venni.
2012. márc. 3. 21:02
Legalább háromszor hetente, de ha többször mennél, még jobb lenne.
7. Skittles (válaszként erre: 5. - Jázmin1975)
2012. márc. 3. 20:59
Mivel most időmből kitelik, heti 5-6szor 2-2,5 órát. persze az elején csak 1 óra volt. bemelegítés után erősítek, megvan, hogy melyik nap melyik izomcsoportra, nekem a kedvencem a taposógép, azon 1 óra, és most újra ismerkedem a futópaddal is, de csak fokozatosan. Ha édekel nézz bele a naplómba, ott vezetem, hogy mikor mit mozogtam.
6. 3f56d0002e (válaszként erre: 4. - Jázmin1975)
2012. márc. 3. 20:55
Sajnos nekem a mellem volt az, ami először eltűnt. :-( Most, hogy elértem az 59 kg-ot (174 cm), már mindenhol ok, de a mellem nagyon megsínylette. Mondjuk én olyat is mozogtam mellé, ami ugrálós. Az én tapasztalatom az, hogy mindig onnan megy le utoljára, ahova először megy. Pl. én amikor hízom, akkor combra és csípőre hízok, viszont amikor fogyok, onnan indul meg utoljára a fogyás! :-( Nem tudom, hogy másnál is így van-e, de nálam igen.
5. Jázmin1975 (válaszként erre: 3. - Skittles)
2012. márc. 3. 20:52
Az nagyon jó,én úgy szeretnék járni,hogy este és utána nem enni már csak inni.És hetente hányszor jársz és mennyí ídőt?
4. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - 3f56d0002e)
2012. márc. 3. 20:50
Köszönőm.165cm magas vagyok és 58-60közt mozgok és csak a derekam van be hízva meg kis hasam van de ez engem nagyon zavar.Az nem baj csak a melleim ne menjenek le de arra külön fogok erősíteni akkor nem fognak le menni.
3. Skittles (válaszként erre: 1. - Jázmin1975)
2012. márc. 3. 20:50
Szia! én 1 hónapja, hogy járok terembe, 5 kiló ment le, és szemmel láthatóan a derekamról és hasamról is, persze étkezésre is figyelek
2012. márc. 3. 20:42

Ezt így szerintem nem lehet megmondani, ez sok mindentől függ! ;-) Pl. olyan, hogy csak az úszógumidat tünteted el, nincs, mert mindenhonnan fogyni fogsz. Nem tudom, hogy az étkezésedre odafigyelsz-e, de ha nem, akkor mozoghatsz bármennyit...

Sok sikert!

2012. márc. 3. 20:35
Mennyí ídő alatt lehet leadni az ússzó gumit ha el járnék konditerembe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook