Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lapos has avagy tüntessük el az úszógumit fórum

Lapos has avagy tüntessük el az úszógumit (beszélgetős fórum)


1 2 3
87. AlBundy (válaszként erre: 86. - Zsuzso100)
2012. ápr. 4. 14:34
Én ezt úgy szoktam, hogy kitűzik egy minimumot. Mondjuk első körben padon 18 v 20 perc egyben. És akkor attó függően, hogy megy próbálok rálicitálni.. Van hogy már az 5. percben úgy érzem ez ma nem fog menni, de akkor is tudom, hogy 18 percnek meg kell lenni. És ha már megvan a 18 miért ne legyen 20, 21....:)
86. zsuzso100 (válaszként erre: 85. - AlBundy)
2012. ápr. 4. 14:29
Persze-persze, mindenkinél más, az sem mindegy, ki honnan indul, én aránylag kezdő futó vagyok, de lassan hozzácsaphatok még egy kört, az már 4,2 km lehet - de most is változó a tűréshatárom, valamikor könnyedén megy, valamikor nehezebben.
2012. ápr. 4. 14:20

Szerintem nincs jelentősége, hogy mennyit futott. Fussatok annyit amitől úgy kell hazamásznotok utána mert nem bírjátok megemelni lábatokat.

Ez az elején lehet, hogy 1,5 vagy 2 km lehet hogy 3, attól függ.

Aki heti 3-4x ráveszi magát a futásra, ott lesz eredmény. A nagyobb hatékonyság érdekében szépen lehet feszegetni a határokat és egyre többet vagy egyre gyorsabban futni.

84. zsuzso100 (válaszként erre: 83. - Csibefalat2008)
2012. ápr. 4. 14:10
Na, erre én is kíváncsi vagyok. Heti 3-4x futok 3,6 km-t.
83. csibefalat2008 (válaszként erre: 80. - Kattint)
2012. ápr. 4. 13:08
Szia, mennyit futottál, milyen rendszeresen? Mennyi kg ment le és kb mennyi idő alatt?Dolgoztál mellette hasra is? Nemrég olvastam hogy Friderikusz is futással fogyott 15kg, na de ő heti 48 km futott. Nekem kb 10 kg kéne lefutnom főleg a hasamon látszik meg a 2 gyerek:-)köszi
82. AlBundy (válaszként erre: 81. - Kattint)
2012. ápr. 3. 11:49
Mindenképpen. Megfelelő mennyiségű fehérjebevitellel és egy olyan mozgásforma választásával ami megdolgozza az izmokat, nemhogy elkerülhető, de elkerülhetetlen, hogy ne legyél gebe mint a ruhamodellek..:)
2012. ápr. 3. 11:35
amúgy sporttal, futással, súlyzózással meg lehet úszni, hogy sovány legyen az ember? mert az lenne a rémálmom:S:S izmokat akarok..
2012. ápr. 3. 11:34
a futás tényleg fogyaszt, nekem szinte egyik napról a másikra tűnik el a hasam...és mellette lehet enni is, úgyis fogysz, mostmár hiszek benne:)
2012. ápr. 3. 08:55
Igen, valószínüleg a futás a legjobb zsírégető. Csak borzasztó nehéz..:)
78. izabell82 (válaszként erre: 76. - AlBundy)
2012. ápr. 3. 08:50
Ami nagyon jó a hasra az a futás, vagy szabadban vagy futó padon . Inkább futó pad, mint a sima beton ha nincs lehetőséged kialakított futó részen futnod.De egyben erősíti a lábat is .
77. izabell82 (válaszként erre: 76. - AlBundy)
2012. ápr. 3. 08:48
egyetértek:)
2012. ápr. 3. 08:43
El kell keserítsek mindenkit, nincs olyan szer, eszköz ami célirányosan fogyaszt egy bizonyos területről. Nincsenek ilyen gyakorlatok sem. A fogyással fokozatosan eltűnik a felesleg mindenhonnan és ha van ami kikockásodjon akkor ki is fog.
75. Crazy Spirit (válaszként erre: 48. - Tulipfairy)
2012. ápr. 2. 23:55
az nem semmi! grítulálok! :) én is hasizmozok, mondjuk én nekem csak" 2cm "háj" van, de nem baj, ártani nem fog:) amúgy 53 kb vagyok, és csupa izom:)
2012. ápr. 2. 23:21

[link]


Kedves Mindenki!

Youtube-on , ha beírjátok, hogy has...gyakorlat, bőven válogathattok! :):):):) sok sikert!

2011. márc. 17. 12:06
Az Alexandránál láttam Pilates dvd-ket, csak nem emlékszem, hogy konkrétan Dallos Ágis-ak e. :)
2011. febr. 14. 17:47
A gyerekek születése óta nekem is hagy némi kívánni valót a hasam állapota. Hol lehet beszerezni ezt a Pilates Dallos Ágival c. dvd-t? Nem találtam sehol.
71. Fedo (válaszként erre: 51. - Survivor3)
2010. júl. 12. 22:02
:D
70. Binky (válaszként erre: 69. - Orsiborsi2)
2010. júl. 12. 21:41

Váó akkor jól nyomod:)

Csak ügyesen és így tovább.

69. orsiborsi2 (válaszként erre: 68. - Binky)
2010. júl. 12. 21:37
Koszi! hat nekem az ugralokotel nem megy,de igy is jol kiugralom magam, es amit eszrevettem hogy igy folyamatosan szinten tudom tartani a pulzusom es sokkal tovabb birom. egy orat siman lenyomtam megallas nelkul, futni meg max harminc perc aztan szur az oldalam ... szoval ha ezt napi szinten csinalom azt hiszem meg lesz az eredmenye:-)plusz azt ezt koveto 500haspres remelem ratesz egy lapattal :-))
68. Binky (válaszként erre: 67. - Orsiborsi2)
2010. júl. 12. 21:09

Szerintem igen, én egy időben az ugrókötélért bolondultam és segített is.

Tegyél be valami zenét, aztán hajrá:)

2010. júl. 12. 20:48
Sziasztok !lenne egy kerdesem ami lehet nem pont erre a forumra valo,de en is a hasambol szeretnek fogyni meg.talan viccesen hangzik de szivesen olvasnam a velemenyeteket, arra lennek kivancsi hogy szerintetek a helyben futassal lehet e fogyni. az a helyzet hogy fel evig jartam kondiba ahol kardioztam meg usztam es sikerult megszabadulnom 18kg/tol most viszont anyagi okokbol le kellett mondanom a berletem, es olyan helyen lakom ahol nem tudok kijarni futni a kozelben. viszont ez az egy mozgasforma ami nalam hatasos , es a hasambol szeretnek meg leadni mert az a leggazosabb. rengeteg hasizomgyakorlatot csinalok, de tudom kardio is kell a fogyashoz. es most elkezdtem itthon ugralni amibol vegul otven perces helyben futas lett. jol megizzasztott, de nem tudom vajon ez is olyan hatasos mintha valoban kocog az ember. bocs h ilyen hosszura sikerult, de azert szivesen varom a velemenyeteket es a tanacsokat!sok sikert mindenkinek es elore is koszi ha irtok!!szep estet mindenkinek!
2010. jún. 26. 21:10

A fogyókúrám alatt megszabadultam 15 kilótól, 13 centitől az úszógumimból, 16 centitől a derekamról.

És nem mondhatnám, hogy sok felülést csináltam, inkább sok kardio mozgást és a táplálkozásra figyeltem.

2010. jún. 26. 21:05

a zsírtól az étkezés változtatásával és rendszeres mozgással lehet megszabadulni

és sajnos nincs olyan, hogy a hasamról akarok fogyni, máshonnan nem

Ha fogy a zsírod, akkor az fogy mindenhonnan, csak esetleg más ütemben.


A felüléstől izmosabb lesz a hasad, és nem a hason lévő háj tűnik el.

2010. jún. 25. 16:44
Mármint 58 kg-ról 88 kg-ra hízott.
63. Betsabé (válaszként erre: 61. - Marcibaba)
2010. jún. 25. 16:43

Anyukám hasa is nagy maradt a szülés után (no meg 30 kg).

Nekem 9 kg fogyás után 11 cm-rel lett kisebb a pocim. Állva már nem ciki a haspóló sem, de ülve még úszógumis.

Egy barátnőm esküszik a naponkénti felülésekre. Én nem vagyok ilyen rendszeres.

62. Ildi^^
2010. jún. 25. 14:18

én is kétszer szültem de eddig nem tudtam én sem eltüntetni a felesleget. dvd-re megint elkezdtem nyomni, meg felülést. szerintem hatásos lesz. étkezésben meg elhagyni a kenyeret, fehér lisztet, cukrot, krumplit. bár ezekből csak a krumplit ettem.

talán sikerülni fog ha kitartóak vagyunk.

2010. jún. 25. 14:13
bizony szültem kettőt, de örökletes is anyunak és nagyinak is olyan jó kis hasikájuk volt mindig, legalább 10 cm jó lenne hasról
2010. jún. 25. 14:10
Ha szültél már, akkor mégtöbb idő, míg visszalapul.
2010. jún. 25. 14:09

Pont írtam, amikor összevonták a fórumot.

Szóval kardio edzés (futás, bicaj, aerobik, stb.) és kemény, szigorú életmódváltás a kajában. Száműzni a fehérlisztet, cukrot. És csak kis adagokban enni!

2010. jún. 25. 14:06
a futásról hallottam csodákat, de az hogy megy a hasra, gondolom először a fenékről és a combról megy le
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook