Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik szerintetek a legdögösebb női parfüm, amitől tuti olvadnak a férfiak? Várom a javaslatokat. fórum

Melyik szerintetek a legdögösebb női parfüm, amitől tuti olvadnak a férfiak? Várom a javaslatokat. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
142. df37b7924d (válaszként erre: 140. - 9242a6388c)
2010. febr. 28. 18:00
Biztos mindenki most menstruál,és elsárkányosodási korszak van:-)
141. df37b7924d (válaszként erre: 137. - 8264513f31)
2010. febr. 28. 17:59

Nem akartam vadul förmedni. Én azt írtam le hogy a tóparti topis. De tényleg az,mert az a gatya olyan itt lóg ott lóg. Mind1.


Az egyetemedet sem lenéztem. Azt hiszem a 40 évesek kikezdését is te kezdted. Nekem nincs takargatnivalóm,régóta vagyok itt,azaz voltam más néven,és sok sok fotóval.

Mígnem megtaláltak társkeresés céljából rendre a pasik.

Nekem van családom,férjem,egy fiam,és a családom egyik tagját sem kívánom lecserélni.Ezért nincs fotóm.

De ragaszkodik mindenki a fotókhoz akkor nyitok naplót és teszek fel. Adatlapra nem,mert semmi kedvem a képgalériába pöffeszkedni.


És lehet hogy 40 éves vagyok, de motorozok,sportolok,síelek,és naponta járok spiningre,és nem írtam le magam mint te a 40 éveseket.

Én jól érzem magam a bőrömben,igaz ezért baromi sokat teszek.

2010. febr. 28. 17:38
Na most mindenki jól megmondta egy darab kép alapján, hogy milyen a másik...:)!
2010. febr. 28. 17:29
Kerestem Agis képeket. Én írtam neked priviben, hogy fejezzük be, béke. Azonban őszinte leszek. ha te vagy a szőke lány a képeken, te sem dicsekedhetsz a jó ízléssel. De ez csak én véleményem. Ízlések és pofonok...
2010. febr. 28. 17:09
escada marine groove
2010. febr. 28. 17:05

Azt az egy dolgot nem értem, hogy ezért miért vadul kellett rámförmedni? Én tisztában vagyok azzal, hogy az egyéniségem most kezd véglegesen kialakulni. Eddig a sportos ruhák érdekeltek, most a nőiesebbek. Bevallottam, hiszen le is írtam nektek a másik topicban.


Az én korosztályom lila , piros hajjal, karikákkal az orrába stb., flangál, akiket senki nem szól le.


Az miért baj, ha esetleg egy konzervatívabb lány most talált rá arra a stílusra, ami legközelebb áll hozzá? Ezért változom és megkérdezem, mások mit gondolnak. Van ízlésem, hiszen nem állnak majd mellettem, amikor megveszek egy ruhát, magam döntök. Azt hiszem nem halálos vétek megkérdezni, mi mások véleménye.

2010. febr. 28. 17:00

Még valami:

Az egyetemmel nem villogtam. Azért írtam ki, hogy lássák, milyen helyen járok legtöbbet, milyen ruhákról beszélek, ennyi az egész.

Őszintén megmondom neked, büszke vagyok arra, ahol tartok, mert egy borzasztó gyermekkorból kellett felállnom ismét. Nem kívánom senkinek. Nem csavargó lettem, egyetemista. Mindazt , amit elértem, csak magamnak köszönhetem. Soha senkivel nem voltam, és nem is vagyok nagyképű, feltéve ha kihozzák belőlem.


Kezdjetek ki ezért is, nyugodtan.

2010. febr. 28. 16:57

Mondok én neked egy záró mondatot, és ezzel lezártam E.S

Engem anyukám egyedül nevelt fel. Érettségi után 1 évet güriztem külföldön, hogy ne anyukám tartson el. Aztán mentem egyetemre, nem támaszkodok egy fillérrel sem anyukámra. Most nagyon nagyot tévedtél. 40 évesen pedig ne azért nézz le, mert 21 évesen még nincs meg a diplomám. Én is mondhatnám, hogy másnak már 37 évesen 3 diplomája van. Szóval fejezzük be, azt javaslom.


Szerintem arról pedig senki nem tehet, hogy esetleg nincs vagyona ruhákra, mert másra kell költenie. Sajnálom, ez van. Legyek én szaladt, nem érdekel, akik ismernek így szeretnek, és soha nem volt 1 beszólás sem, még a nagyképűek részéről sem.

Ennyit erről.

Köszönöm, hogy megvédtetek, aranyosak vagytok, de ne kezdjetek ti is vitába velük.

134. 9242a6388c (válaszként erre: 103. - 8264513f31)
2010. febr. 28. 15:18
Semmi bántó dolgot nem mondtam, annyit akartam irni, hogy felesleges vitáznod, és bárkit megbántani. Izlések és pofonok...
133. agis (válaszként erre: 132. - Gordonka)
2010. febr. 28. 11:01
Nem vagy ezzel egydül:)
132. Gordonka (válaszként erre: 131. - Agis)
2010. febr. 28. 11:01
Ugyan nem témába illő, de beleszerettem Carmenbe és Roziba :)
131. agis
2010. febr. 28. 10:50

Én is szőke vagyok, de nem hátrányos helyzetű....


Egyébként mindig azt szoktam mondani, hogy inkább tartsanak butának, így mindig nagy a meglepődés.



Ami a Naomi parfümöt illeti az ára egy oilyan dolog, hogy a magasabb árkategóriájú parfüm kevésbé lesz tömegcikk, mint egy olcsóbb valami, amit minden sarki drogáériában megkapsz.

130. csókica (válaszként erre: 126. - Df37b7924d)
2010. febr. 28. 10:26

Én sem veszem magamra a szőke vicceket:))Előbb kell az illetőnek magába néznie,még mielőtt kiejti a buta szőkét:))

Csak példának írtam,hogy a ruha után ez jön:))

129. df37b7924d (válaszként erre: 127. - A1baa7edcc)
2010. febr. 28. 10:14

Mert neked kezdtem el írni a szőkeségről,aztán jöttek a gondolatok Kriszpyhez.


Mea culpa:-)

2010. febr. 28. 10:14

És ami lemaradt:


Nekem oly mind1 ki hány ezres parfümöt vesz. Sosem érdekelt.

Naomit azért nem ismerem,mert a Naomit sem szeretem,így kizárt,hogy megvegyem bármely neve alatt futó termékét.


Nekem évek óta 2 illatom van. Az egyik friss,és örök szerelem,Elizabeth Arden gren tee,a másik pedig a Chanel mademoiselle,ami édes illat,és az én bőrömön gondolom jó az illata,mert "bukik" rá a "pasi"


Ebbe a fórumba több energiát nem fektetek.

Jó bozótharcot annak aki ezért jár ide.

127. a1baa7edcc (válaszként erre: 126. - Df37b7924d)
2010. febr. 28. 10:09
Ezt miert nekem irtad?
126. df37b7924d (válaszként erre: 125. - A1baa7edcc)
2010. febr. 28. 10:00

Ha már itt tartunk,én is szőke vagyok. De ha valaki szőke,és tudja hogy a "szőkeség" néha élcelődés tárgya,akkor igyekszik a szőkeségét előnyére fordítani,és egy idő után nem lesz benne a "szőke vagyok" skatulyába.


Festett szőke vagyok,de sosem "buta szőkéztek" le.

És hogy válaszoljak Kriszpy élcelődésére,nekem már megvan a diplomám,úgy vagyok negyven.

Tehát elmondhatom,nekem megvan.

De sosem szólom le azt akinek nincs,mert a társadalom úgy épül fel,hogy minden ember munkájára szükség van.

De neked nincs még diplomád.Majd ha lesz akkor elmondhatod hogy diplomás vagy. Odáig el is kell érni.

És sosem hencegtem a azzal hogy egyetemre járok.

Mert tudom a szüleimnek ez mennyi lemondásába került.

Gondolom te sem mosogatsz éjszaka valami kocsmában,és abból jársz egyetemre.

125. a1baa7edcc (válaszként erre: 122. - Csókica)
2010. febr. 28. 09:38
Nem fog, a vitazok nagy resze szoke :))
124. pintyőke72 (válaszként erre: 118. - Levendula6)
2010. febr. 28. 08:46
:))
123. agis (válaszként erre: 105. - 8264513f31)
2010. febr. 28. 07:45

Keresd ki a naplómban...ott van nem is egy kép rólam.....ha már ennyire kiváncsi-fáncsi vagy,

a tóparti képen meg igenis topis vagy. Pont.


Ha magadtól nem jössz rá, hol a hiba, hogyan mondhatod magadat stílusosnak...????

2010. febr. 28. 06:34
Ajaj! Mi megy itt:((Mi lett a parfüm témából,minek egymást kritizálni,mindenki viseljen olyan ruhát amiben jól érzi magát.Na és a ruha után jön a buta "szőkézés":(((
2010. febr. 28. 01:10

Sziasztok! Amint látom ez a "téma" szépen eldurvult! Kerestem képet de én egyik érintettről sem találtam!

Nem értem miért kellett ennyire kikezdeni Kriszpyt?!


Az öltözködéssel kapcsolatban pedig csak annyit hogy mindannyian kornak, divatnak és saját ízlésnek megfelelően öltözünk és formáljuk magunkat!


20-as éveim elején tőlem is gyakran kérdezte anyukám: hogy nézel ki??!!! Aztán mindig bevalotta hogy anno, ő is öltözködött hasonlóan!


40 évesen könnyű blamálni egy fiatalt, mivel már vannak saját tapasztalatok.


Végül: mindenki akkor szép és csinos amikor jól érzi magát, és az olcsó is lehet ízléses!


NAJOMI= nagyon jó, én a pumát szeretem

2010. febr. 28. 00:45

Amit mindenki dicsér, és kérdezik, mi az rajtam: Estée Lauder: Pleasures


Visszafogottan elegáns, de többnyire a férifak kérdezik meg, mi az, nem a nők ;-)


szinte még sose találkoztam vele máson, hála égnek

119. 8264513f31 (válaszként erre: 118. - Levendula6)
2010. febr. 28. 00:26
Ezt ne hangoztasd, mert téged is kigúnyolnak, mint engem a 3000 -res Najomival. :)
118. levendula6 (válaszként erre: 114. - Pintyőke72)
2010. febr. 28. 00:19
Én 2e-ért vettem. :))
2010. febr. 27. 22:02

A közmondás szerint, okos enged, szamár szenved.


Én engedek.... :)

2010. febr. 27. 22:01

Még valami:

Ha okos lennél, de bebizonyítottad, hogy nem így van, látnád mi a topic neve. Nem parfümöt keresek, mert nincs ízlésem, hanem olyat, ami általában teszik az embereknek. Erre voltam kíváncsi. Van saját parfümöm, tudod a "Najomi". =)


A könyvekről meg csak annyit, hogy inkább költök arra, mint parfümre. Legalább, ha elérem a TE 40-es korodat, lesz némi sütnivalóm.


Na szép estét "hölgyeim"!

2010. febr. 27. 21:58

Valakivel beszélgettem itt, arról, hogy néhány agyatlan liba mennyire lenézi a Naomis vagy egyéb , kevésbé drága parfümöt használó nőket.

Íme az élő példa, aki azt hiszi, attól lesz egyéniség, hogy drága ,"egyedi" parfümöt használ.

Kac kac, inkább foglalkozz a kisunokával mama. :)

114. pintyőke72 (válaszként erre: 113. - Levendula6)
2010. febr. 27. 21:54

nagyon jó! nekem is van, a neve simán Mariah Carey.

(Amikor vettem, akciósan 4 ezer volt,most 15 ezer :(().

113. levendula6 (válaszként erre: 4. - 8264513f31)
2010. febr. 27. 21:04

Az Anyósomnak vettünk 2éve karácsonyra egy Mariah Carey parfümöt. A nevét nem tudom, csak azt, hogy lila az üveg, és a kupakja egy pillangó.

Olyan helyen dolgozik, ahol sok férfi van és mindig meséli Anyós, hogy omladoznak az illata után a pasik, és mondogatják is, hogy milyen isteni az illata! Nagyon spórolt vele, most fogyott el.. :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook