Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik italturmixot ajánlanád? fórum

Melyik italturmixot ajánlanád? (beszélgetős fórum)


6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2013. aug. 9. 14:08
Hééé! Ilyet nem akar hallani!:)
2013. aug. 9. 13:18

Én a fehérjeturmixot ajánlom este, vacsora helyett. Szerintem a márka mindegy, a fehérjetartalom a lényeg és az, hogy ne legyen cukros.

Mellé pedig hetente legalább három alkalommal aerob mozgást, amit megtámogathatsz L-carnitinnel.

2013. aug. 9. 11:09

szedtem króm + l karnitint régebben. nem vettem észre változást.

A T. diétát már használtam, jó volt, nem híztam vissza (tudom, nem a reklám helye), csak láttam az A oldalán hogy 1 et fizet 2 -t kap akció van.

2013. aug. 9. 11:03
Pluszt akarsz? L-karnitin. Amit eredetileg írtam kitöröltem, mert látom nem akarod meghallani. :)
2. simple (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2013. aug. 9. 10:48
Az adiról nem tudok nyilatkozni, de ha napi két étkezést helyettesítesz a fehérje turmixal az tuti hogy nagyon hamar fogyni fogsz.
2013. aug. 9. 10:47

próbáltátok, melyik a jobb?

Fogyókúra kiegészítéseként szeretném inni, napi 1-2 szer alkalmazva.


kérem azokat a kedves válaszolókat, akiknek az a véleménye, hogy nem szabad ilyenek inni, mert mozogni kell, és egészségesen étkezni, hogy ne válaszoljanak. Én is tisztában vagyok vele hogy mozogni kell, anélkül nem LEHET fogyni, de szeretnék valami plusszt... Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook