Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik nyaralóhelyet ajánlanád egy 10 hós babával, egy 7 éves vízimádóval és egy szaunamániás férjjel, ahol csend van és nyugi? fórum

Melyik nyaralóhelyet ajánlanád egy 10 hós babával, egy 7 éves vízimádóval és egy szaunamániás férjjel, ahol csend van és nyugi? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 28. 22:47
Hotel Flamingo, Balatonfüred.
2009. márc. 28. 19:25

Szia !


Kislányom most 2.5 éves, nagyfiam 17.5. Kisebbik gyerekem 10 hetes !!!! volt, mikor először mentünk a Grand Hotel Galya Hotel-be. A földi paradicsom.

Uszoda, kültéri-beltéri szauna, gyerek játszóház-felügyelettel, este a birtokon programok, lovaskocsikázás, mazzsázsok, íjászat, billiárd, PC szoba, kiságy, kiskád, vízforraló, állatkert:)Priviben mesélek még, ha igényled. Pünkösdöt is ott töltjük:)

31. annaluca (válaszként erre: 12. - Szanád)
2008. jún. 5. 18:42

Szerintem egy 10 hónapos gyerekkel nyugodtan lehet menni nyaralni. Az én lányom is ennyi idős volt, mikor Abádszalókon táborozni vittünk gyerekeket. Nagyon jól bírta, nem volt semmi gond.

Azóta is minden évben visszük a táborokra. Az egyhelyben maradóst szereti, de a vándortáborokban nem tetszik neki a mindig más-más szállás. Ja, és 2,5 évesen vittük az 1. bicajos többnapos túrára.

2008. máj. 15. 11:36
Szia! Mi múlt évben voltunk Zalaegerszegen éppen akkor volt a lányunk 10 hónapos,fiunk meg 6 éves.Nagyon jól éreztük magunkat.A Gebárdi tónál vannak szuper faházak,ott is el lehet tölteni az időt és onnan gyalogosan is meg lehet közelíteni az élményfürdőt,meg a termálfürdőt is.Idén is ide megyünk,sőt beszerveztük a fél rokonságot is.
29. Kiniand (válaszként erre: 27. - Siccca)
2008. máj. 15. 10:10
köszi, megnézem!
28. Kiniand (válaszként erre: 26. - Apisz)
2008. máj. 15. 10:10
Szia, a Répce Goldban mi is voltunk, de akkor még hárman és isteni volt. Pont a szülinapját ünnepelte a szálloda és egy csomó plusszt adtak! De azóta már külön kell fizetni az élmányfürdőt., úgy meg elég drága és most még messze is van nekünk.
27. siccca
2008. máj. 13. 20:56
Szia. Tudnék neked egy jó helyet ajánlani www.vmwellnesshotel.hu nincs messze budapestől igaz nem tudom merre laksz.Nagyon jó hely mi már sokszor voltunk ott.Bio ételek vannak amit a mellette levő gazdaságban termelnek van mangalica, bio tej,sajt mindenféle finomság.Az áraik türhetőek, van benti medence.....nézd meg a honlapot szerintem tuti hely. Mi most megyünk ötödszörre imádjuk azt a helyet!!
26. apisz
2008. máj. 13. 12:01
Lutzmannsburg soproni sziestás, vagy bükfürdői répce /goldos/ megszállással.
25. ritaanyu (válaszként erre: 7. - Kiniand)
2008. máj. 7. 20:55
szia igen mind a 2 falunak van honlapja és fórunok és tapasztalatok is ahová az élményeket írják egy egy szálláshellyel kapcsolatban vagy az ott töltött időről!
24. Kiniand (válaszként erre: 22. - 7934d1ac97)
2008. máj. 7. 17:24
Az kicsit messze van, még a nagylányom se bír ki az autóban.
2008. máj. 7. 14:54
Kehidakustány nagyon ideális ekkora gyerekekkel. Mi is voltunk, szuper!
2008. máj. 7. 14:49
Luzmanssburg, Ausztria (Kőszegtől 10 percre autóval)
21. gabima
2008. máj. 7. 14:19

Mindegyik házban 4 apartman van, 2 az emeleten, és 2 lenn. Nagyjából hasonló az elrendezésük. Mi mindig földszintit kértünk, mert ott a fiúk a teraszajtón ki tudtak menni játszani, nem kellett lépcsőzni.A házak között füves terület van, ott játszottak a többi gyerekkel. Ezek a házak a Vándorbab étteremhez tartoznak, ott van a svédasztalos reggeli, ami benne van az árban. De lehet ebédre vagy vacsorára menüt is kérni, vagy étlapról enni. Amikor először megérkeztünk, ebédidő volt, és amíg vártunk a kajára, kihoztak az asztalhoz egy doboz színes ceruzát, hogy ne unatkozzanak a gyerekek. A földön volt egy nagy doboz legó, azzal is játszhattak, a pincér meg kerülgette őket, ill. az udvaron van egy kis játszótér is, rá lehet látni az ablakon keresztül.

Az apartmanban van egy nappali-étkező-konyha, elég tágas, benne egy kihúzható ágy, tv, stb. Van egy hálószoba, és kölön a mellékhelyiségek. Ágyneműt adtak, és takarítás is van. A nappaliból egy kis terasz nyílik, ott szoktunk vacsorázni. Ha érdekel még valami, csak kérdezz.

20. Kiniand (válaszként erre: 19. - Gabima)
2008. máj. 7. 14:02
Én is néztem, még délután a férjemnek is megmutatom. Egyébként szerinted melyik apartman a legszuperebb közülük?
19. gabima (válaszként erre: 16. - 725428c678)
2008. máj. 7. 14:00
Kehidán a Vándorbabban még van hely, most néztem meg. A honlapon az apartmanoknál meg lehet nézni, hogy mikorra van még hely, és meg is lehet rendelni. (Lehet, hogy a négycsillagos hotelben valóban nincs már hely).
18. Kiniand (válaszként erre: 12. - Szanád)
2008. máj. 7. 13:32

Ez nekünk is megfordult a fejünkben, hogy idén nem megyünk, de a lányzó már így annyi mindenről lemond a kistesó miatt, reméltü legalább a nyaralással valamennyire tudjuk kárpótolni és azért nekünk is jó lenne kicsit kimozdulni.

Azért gondoltam, hátha tudtok valami tuti helyet, ami ilyen kicsivel is jó lehet.

17. Kiniand (válaszként erre: 13. - Sunbird)
2008. máj. 7. 13:30
Sajna, nem nagyon van most 4*-ra való.
2008. máj. 7. 13:22
Kehidán nincs hely már egész nyárra.
2008. máj. 7. 13:21
vÁRGESZTESI vILLAPARK!!!!
14. Rekus
2008. máj. 7. 13:19

Két hely jutott az eszembe, bár sajnos még egyiken sem jártam, csak interneten nézegettem:

Kolping:

[link]

és a Kristály apartman Parádsasváron:

[link]

2008. máj. 7. 13:15
Ha van pénzetek 4 csillagosra akkor a Kolpingot.
2008. máj. 7. 13:15

Kehidát én is ajánlanám , de nyáron semmiképpen sem mert rengetegen vannak.egyéb időszakban kitűnő, bár újkabban bevezették hogy csak mesztelenül lehet szaunázni, azóta nem járunk oda...

egyébként én 10 hós babával nem biztos hogy mennék nyaralni

11. Kiniand (válaszként erre: 10. - Gabima)
2008. máj. 7. 13:11
köszi, rákeresek.
10. gabima
2008. máj. 7. 13:10
Csatlakozom, Kehidakustány. A stand nagyon jó, élményfürdő kicsiknek is, szauna is van. Nem túl nagy az egész, ezért nem kell a gyereket állandóan árgus szemekkel figyelni. Mi háromszor nyaraltunk ott, amíg a fiaim kisebbek voltak. Szállásunk mindig a Vándorbab apartman volt. Négylakásos tágas házacskák, gyerekágy, szép környezet és nyugalom. Csak a nyaralóházak vannak abban az utcában, ezért nincs forgalom, és csend van. Mi azért mentünk vissza többször is, mert abszolút család-, és gyerekbarát. Nézd meg a honlapjukat, azon mindent megtalálsz. www.vandorbab.hu
9. Kiniand (válaszként erre: 2. - 943ca15687)
2008. máj. 7. 13:08
Ezt is néztem már, szerinted miért jó?
8. Kiniand (válaszként erre: 6. - Andy1988)
2008. máj. 7. 13:08
Konkrét tapasztalat? Mesélj róla kérlek!
7. Kiniand (válaszként erre: 4. - Ritaanyu)
2008. máj. 7. 13:07
Ritanayu van valami honlap, amina konkrét helyet meg lehet nézni? Én már elvesztem az internetben, annyi hely van, de olyan érdekelne, ami tapasztalat alapján más tutira ajánl.
2008. máj. 7. 13:03
Ceglédbercel, nagyon jó hely:)
2008. máj. 7. 13:00
Kehidakustány! Nagyon nagy élmény volt! Igaz, mi januárban voltunk, de érdemes kipróbálni!
2008. máj. 7. 12:53
szállást is tudok olcsón intézni!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook