Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik fogamzásgátlótól tapasztalt valaki súlycsökkenést? fórum

Melyik fogamzásgátlótól tapasztalt valaki súlycsökkenést? (beszélgetős fórum)


12. fksz (válaszként erre: 11. - Huanita80)
2010. nov. 2. 23:15
Hajhullás (kórós) csökkentése, aknés, pattanásos bőr, szőrősödés (férfias jellegű, erős). Ha nincsenek ilyen panaszaid, tüneteid, inkább kisebb hormontartalmú gyógyszert szedjél.
11. huanita80 (válaszként erre: 10. - Fksz)
2010. nov. 2. 21:23
Köszi,pontosan mikre jó?
10. fksz (válaszként erre: 9. - Fksz)
2010. nov. 2. 19:33
azaz nem teljesen bocsi, megnéztem. A cipromix több 'bajra' jó. A másik kis hormontartalmú, igaz nekem nem vált be. De se nem híztam, fogytam egyiktől sem.
9. fksz (válaszként erre: 6. - Camella)
2010. nov. 2. 19:30
cipromix azonos hatású a dianell-el, dianne35-el(ha ez még van, de azt hisz a dianell van helyette (ha jól tudom) , de SOKKAL olcsóbb. Majdnem feleár.
8. huanita80 (válaszként erre: 7. - 0d717b184a)
2010. nov. 2. 18:22

juj te szegény...

Basszus olyan nevűeket írtok,nem is hallottam még sosem.Köszi a tanácsokat.Még azért várok párat és persze megbeszélem a dokimmal.

2010. nov. 2. 11:17

harmonettet szedtem

híztam tőle, candidás lettem, felborította a hormonjaimat azóta sem állt vissza rendesen

szóval nem tudom mit szedj, de ezt ne

ja és a legdúrvább, hogy előtte sosem fájt a fejem, és ahogy elkezdtem szedni, szinte egyből, azóta is fáj, pedig rég abbahagytam

2010. nov. 2. 11:14
Szia! Nálam pl. a Yadine nem vált be. Híztam tőle rendesen:P...Két hónapja a dianelle-ét szedem. És a súlyom csökkent. Nem rég dobták piacra. A nőgyógyászomnak elpanaszoltam a problémáimat, és Ö ezt a fogamzásgátlót tanácsolta, mert a hormon tartalma alacsonyabb..Sok fogamzásgátlónál nem egy nőnek viszeres lesz a lába...De ez a gyógyszer gátolja ezt is:)) Egyetlen dolgot amit nővel azok a mellek, nekem egy hónap alatt egy mérettel nagyobb lett:)) De tanácsolom hogy menj el nőgyógyászhoz és kérd ki a tanácsát.
5. huanita80 (válaszként erre: 3. - Sötét_hercegnő)
2010. nov. 2. 08:57
Ez jóó
4. huanita80 (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2010. nov. 2. 08:56
Persze mindenkire máshogy hat.Csak gondoltam csinálok egy statisztikát melyiket mondják többen.:)
2010. nov. 2. 08:32
Én Yadine-t szedek. Nekem ugyanolyan tőle a libidóm. Nem híztam, de nem is fogytam tőle. Ugyanannyi vagyok, mint mikor elkezdtem szedni.
2010. nov. 2. 08:25

hát szerintem ilyen nincs...

és attól,h valaki nem hízott vagy fogyott tőle,az nem jelenti azt,h nálad is ugyanez lesz...:-/

Én Novynette-val kezdtem,undorodtam a csokitól tőle (szerencsére),de a sósat kívántam.És sajnos a libidót csökkentette.

2010. nov. 2. 08:13
5 éve nem szedtem fog.gátlót.fog.sincs mik vannak most a piacon.Nem arról van szó ettől szeretnék fogyni,de nagyon nem szeretném hogy fogyózok,a szertől meg esetleg híznék!!!Régen előfordult már.Szóval melyek jöhetnének szóba szerintetek?Ja és a libidót se csökkentse,sőt még növelheti is!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook