Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátló. Melyik az? Mik a tapasztalatok? fórum

Legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátló. Melyik az? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


21. sylvia31 (válaszként erre: 20. - Csgybzs)
2011. júl. 12. 14:22
Köszi a tanácsokat figyelni fogok..Bízom a nődokimban tudja hogy elég nehéz eset vagyok tablettát nem bírom(kihánytam)Mirenát le kellett venni(hormonspirál)mert ölött belőlem tőle a vér egy évig így is kínoztam magam vele hátha befogadja a szervezetem de nem Norcolutot is szedtem attól ragyás lettem meg hőhullámaim voltam szóval szép kilátásaim vannak:-))De ezzel mind tisztában van a dokim ő mondta hogy próbáljuk meg a gyűrűt..meglátjuk..
20. csgybzs (válaszként erre: 19. - Sylvia31)
2011. júl. 12. 12:12

Nem megrémíteni akartalak....

Én is nagyon bizakodtam, mert nem akartam tabit szedni, meg ez kényelmes is volt.....nem mozdult el, nem is éreztem... csak a mellékhatásokat. Bizony, én is másodszorra már a három haviból kettőt eladtam, mert nem tudtam tovább használni.

Figyelj majd magadra, ha zsibbad a karod, vagy szapora a pulzusod rögtön menj dokihoz...

2011. júl. 12. 11:57
Bízom benne:-)! Barátnőm pajzsmirigyes semmilyen szájon át szedhető fogamzásgátlót nem szedhet érzékeny szervezetű mint én neki mégis abszolút bevált..Nem vagyunk egyformák bár most kicsit elrémiszettél ráadásul 3darabosban írta fel a doki 10ezer forint volt..mindenesetre hátha jó lesz majd megírom:-)
18. csgybzs (válaszként erre: 16. - Sylvia31)
2011. júl. 12. 09:56
Én nem tudok jót mondani róla, 3 év alatt kétszer próbálkoztam vele 3-4 hónapnál tovább nem bírtam.... becsomósodtak a melleim, a libidóm nulla lett és a nedvesedésem elszállt, még tampont sem tudtam feltenni szinte. Remélem Neked beválik, de sajnos ez sem jó mindenkinek.
2011. júl. 12. 09:56

és ettől kevesebb ideig fog tartani? Kevesebb lesz a vérzés?

Most múlt el és 2 hétig véreztem, úgyhogy a következő ciklusig van időm gondolkozni mit szeretnék és hogyan. Ha van más mód, a gyógyszert kikerülném. De nem állapot a két hetes kínlódás és utána a menstruáció első napjától számolva megint megjön 28-30 napra.

2011. júl. 12. 08:16
Lányok,én eddig Mirenás voltam mert semmilyen hormonális szájon át szedhető fogamzásgátlót nem szedhetek(tele vagyok miómákkal már műtöttek is egyszer)az nekem nem jött be egy évig véreztem tőle aztán le is kellett venni..most helyette a Nuva Ring hüvelygyűrűt írták aszerintem EZ a legalacsonyabb hormontartalmú helyileg hat nem kell naponta bevenni az ára a 3darabos kicsit olcsóbb 9ezer körül van ha egyesével veszed vmivel drágább..mensi első napjától az 5dikig kell feltenni most fogom megpróbálni akik használják csupa jót mondtak róla!
15. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 14. - Szitaszivárvány)
2011. júl. 11. 23:13
nem a váltástól voltak rosszul hanem a jangeetól:D
2011. júl. 11. 22:30
Nálam átváltásról szó sincs. De köszönöm az infókat.
13. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 12. - Ea83fb6a69)
2011. júl. 11. 13:58

ez a yasminelle és a yadine olcsóbb megfelelője, de az összetevők ugyanazok, csak a cég más aki gyártja.. Gyógyszerháború ugye..


Viszont nekem minden ismerősöm aki eddig átváltott erre nagyon rosszul bírta, tök betegek lettek tőle, olyan is volt akit ágynak döntött úgy hogy munkába se tudott menni.. a másiktól meg semmi baja.. hát nem tudom, biztos szervezet függő


Én a yasminellet ismerem, nekem tökéletes volt..

2011. júl. 11. 12:30

szia

én a Jangee-t kaptam. Dokim szerint ez. Sőt ez vízhajtó hatású is vagy mi :) Az előzőektől híztam,ettől nem :)

2011. júl. 11. 12:28
szerintem a Nuvaring, nekem jó. :)
2011. júl. 11. 12:25
pffffff:D:D:D most látom mit írtam, szóval NEM dropamint tartalmaz, hanem drospirenont:D Bocs, nem tudom honnan vettem ezt a dropamint......:D:D:D
9. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 7. - Night Angel)
2011. júl. 11. 12:23

na ez hülyeség, nem ugyanaz a gyógyszer, és ugyanaz a gyártója :) És a Yasminelle-ben van kevesebb hormon, ez tudomásom szerint a legkisebb hormon tartalmú amit ma lehet kapni. Azért a Yadine kistestvére, mert abban az egyik összetevőből minimálissal több van, de még az is alacsony tartalmú. Az áruk nem kevés, viszont dropamin tartalmúak, hízni nem fogsz tőle. Sőt egyesek szerint a fogyást segíti, bár én ezt nem tapasztaltam :D de az bíztos, hogy hízni nem fogsz tőlük és már az is vmi :)


Valóban létezik mindkettőnek egy olcsóbb megfelelője, ugyanazzal az összetétellel, amit más gyártó gyárt, de én eddig akitől hallottam hogy váltott rá, mindenkinek csak negatív tapasztalata volt vele (fejfájás, émelygés, hasgörcsök...). Így szerintem nem érdemes ezen spórolni, akkor inkább vegye meg az ember havonta és úgy kevesebbet kell egyszerre kiadni.


Olyat még nem hallottam aki ezek közül szedné vmelyiket és vmilyen negatív mellékhatása lenne, bár ez biztos egyén függő. Én Yasminelle-t szedtem és csak pozitív tapasztalatom volt vele, barátnőim Yadine-t szednek és ott is ugyanez:)


Bocs, ha sokat írtam, remélem segít :)

2011. júl. 10. 22:30
és mellékhatások vannak?
2011. júl. 10. 19:19
A Yadine és a Yasmille ugyan az a gyógyszer csak árbéli és értelem szerűen gyártó közti különbség van.
2011. júl. 10. 15:30
Én Yadine-t szedek, az a Yasminelle "nővére", de az is elég alacsony hormontartalmú. Az ára is akörül mozog, mint amit előttem leírtak, bár én egyhavit szoktam venni egyszerre :)
2011. júl. 10. 15:24
Jasmynelle a legalacsonyabb!Ár 7800ft körül 3 havi.
2011. júl. 10. 13:34
mert ő csak 2 fajtát szokott felírni és kíváncsi vagyok más véleményre is.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Szitaszivárvány)
2011. júl. 10. 13:23
Miért nem a nőgyógyászod javasol neked tablettát? Inkább tőle kérdeznék, mint itt a fórumon.
2011. júl. 10. 12:52
Lombikbabánk van, tehát a védekezés nálunk nem téma. Csakhogy nem tudom, a lombik alatti hormonkészítményektől vagy miért, de egyre elhúzódóbb menstruációim vannak. Jelenleg 2 hete tart. A nőgyógyászom szerint nincs szervi bajom. A fogamzásgátló beállítaná. Jó. De melyik a legalacsonyabb hormontartalmú, mert bőven kapott már a szervezetem hormonokat.
2011. júl. 10. 12:49
Legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátló. Melyik az? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook