Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik fogamzásgátlótól tapasztaltatok mellnövekedést? fórum

Melyik fogamzásgátlótól tapasztaltatok mellnövekedést? (beszélgetős fórum)


12. 300c83c7b2 (válaszként erre: 4. - Gyongyike38)
2018. máj. 3. 21:57
Mint fogamzásgátló? Igen, bevált.
11. Cippora (válaszként erre: 7. - Gyongyike38)
2018. ápr. 30. 07:14
35 utàn màr nem ajànljàk a fogamzásgàtló szedèsèt.
10. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Gyongyike38)
2018. ápr. 29. 18:50
remélem nem veszed bunkóságnak amit írok,de erre vLÓban egy megoldás van és azt vagy bevállalod vagy nem.
9. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Gyongyike38)
2018. ápr. 29. 14:34
Jajaj!
2018. ápr. 29. 13:01

Nem szoktam fórumozgatni mostanában, de ehhez hozzá kell szólnom.


Én soha nem akartam hormonokat szedni, de egy egészségügyi probléma miatt muszáj volt, hogy ne legyen nagyobb baj.


Mivel nem Magyarországon élek, így a nevük mindegy, mert otthon más nevük van, meg amúgy is a mondandómnak nem ez a lényege.


Az első nem fogamzásgátló, hanem egy hormon, amit amúgy fogamzásgátlókba is használnak. A mellem a duplájára nőtt, viszont lényegében olyan tüneteket produkáltam, mintha terhes lennék. Ezzel együtt hónapokig nem maradt abba a vérzésem.


Lecserélték egy másikra, ami egy normális fogamzásgátló. A mellem mérete megmaradt -azért emelem ki, mert ez érdekel téged-, a vérzésem elmúlt, de az arcom TELE lett pattanásokkal, amik az orvos szerint akár fél évig is ott lehetnek, hiába hagytam már abba a szedését. Olyan csúnya a bőröm, hogy a szemetet sem viszem le alapozó nélkül, mert vállalhatatlan.


Szóval gondold ezt át, hogy milyen rizikót ér meg neked a "nagy mell" (ha csak emiatt szeretnél hormonokat szedni)! Kibillenteni könnyű az ember hormonjait, de ahhoz, hogy visszaálljon, hónapok, évek is kellhetnek.

7. Gyongyike38 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2018. ápr. 29. 11:42
Egyébként ha 38 éves is vagyok nem érzem magam annyinak!20éves kor után csak ugy repültek az évek...sajnos
6. Gyongyike38 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2018. ápr. 29. 11:40
Igen,valahol én is tudom h igy van de a plasztikát még nem engedthetem meg magamnak
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Gyongyike38)
2018. ápr. 29. 09:17
Szerintem 38 évesen már magad is tudod, hogy számottevően egyiktől sem fog nőni, talán egy ici-picit, de kutya nem fogja rajtad kívül észrevenni. Hidd el, azért hormont szedni, hogy a párodnak jobban be fogsz jönni, teljesen felesleges. A megoldás erre valami egész más lesz. Már ha lesz bármi is... A melled meg maximum a plasztikától lesz nagyobb. Igaz sokkal költségesebb, de sajna más megoldás nincs...
4. Gyongyike38 (válaszként erre: 3. - 300c83c7b2)
2018. ápr. 29. 07:31
És az neki bevállt egyébként?
2018. ápr. 29. 07:24
Ja, most jut eszembe, hogy a lányom szedett Velgynt, attól egy picit nőtt. De szerintem ez egyén függő.
2018. ápr. 29. 07:23
Sajnos, egyik sem!
2018. ápr. 29. 07:20
Sziasztok!Nektek melyik f.tabletta vállt be amitöl a mell is növekedett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook