Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik E-book olvasót érdemesebb megvásárolnom? fórum

Melyik E-book olvasót érdemesebb megvásárolnom? (tudásbázis kérdés)


8. f624cfc9cc (válaszként erre: 6. - Keresztesildi)
2012. nov. 11. 11:17
Neked milyen fajtád van pontosan? Kb mennyi a postaköltség?
2012. nov. 11. 11:15

Köszönöm a válaszokat!:)


Várok még véleményeket!

2012. nov. 11. 10:03

Nekem Kindle olvasóm van, imádom. Amerikából lehet rendelni, 3 nap alatt itt van és a postaköltségen kívűl nincs más plusz költség rajta.

az Amazone.com oldalról tudod megrendelni.

2012. nov. 10. 18:31

Ne tft kijezős legyen és jobb lenne ha e book formátumokat tudna olvasni (PCR, EPUB).

Az e bookok meg a legtöbb helyen ingyen letölthetőek. pl scribd.com

4. k_nm
2012. nov. 10. 18:23
En nem tokoltem ebookreaderrel, hanem helybol tabletet vettem, amit ezer mas dologra is rudok hasznalni. Arra ratoltottem az aldiko es a cool reader appokat, es remekul mukodik. Azon kivul nekem ez a computerem is, na persze, ennek az az ara, h meg kell szokni az androitot.
3. SF (válaszként erre: 2. - F624cfc9cc)
2012. nov. 10. 18:18
E-ink rendszerűt vegyél, az nem ad fényt, ezáltal nem terheli a szemet.
2012. nov. 10. 18:01

E-book-ot szeretnék venni.Gimnazista vagyok,így gondoltam sok hasznát venném még a gimi alatt,meg később is.

Ezt a kettőt néztem ki: [link]


[link]



a sony érintőképernyős,viszont csak pdf és txt formátumokat fogad el,a mások nem érintőképernyős de rengeteg fájltípust támogat.

Fontos az,hogy sokat támogasson?


Ti melyiket vennétek meg?


Leírhatjátok azt is,hogy ezeken kívül milyet ajánlanátok,az fontos hogy legyen rajta WiFi.



még egy kérdés,az e-book-ra az összes könyv letöltése pénzbe kerül,vagy lehet valamit ingyen is?

2012. nov. 10. 17:58
E-book vásárlás, aki használ ilyet segítsen légyszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook