Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik csillagjegy milyen a sexben, erzelmes stb?(ferfiak) fórum

Melyik csillagjegy milyen a sexben, erzelmes stb?(ferfiak) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. okt. 29. 06:06
semi koze a csillagjegynek ahhoz,hogy milyen egy pasi az agyban.
2014. aug. 10. 15:14
Nem értem...ha adódik egy jókötésű, kellemes habitusú, egyebekben is megfelelőnek látszó pasi, akkor megkérdezed a csillagjegyét, és ha az nem felel meg, akkor lapát???
2014. aug. 10. 15:11
:D
2014. aug. 10. 15:08

én a Vízöntőkre szavazok!

a legjobb választás, ha arra vágysz, h tönkretegyék az életedet. xD ettől függetlenül vonzóak. xD

2014. aug. 10. 15:05

Nem tudom...ha a partnerem jó szerető, akkor hány azonos csillagjegyű pasit kellene kipróbálnom, hogy a címben feltett kérdést megválaszoljam?


És vajon tényleg végig kellene próbálnom mind a 12 csillagjegyet, hogy hiteles információm legyen?

70. csutkababa (válaszként erre: 29. - Vigyorex6)
2010. aug. 18. 12:04

sok minden ervenyes ezek kozul amit leirtal a nyilasra.

nekem a parom nyilas, en szuz vagyok.

sok helyen olvasta,mi nem illunk ossze.

10 eve megis mukodik, es az o allitas szerint a sex is velem a legjobb, no,ez lehet csak bok is a reszerol,de 10 ev utan is meg mindig sok oromot tudunk szerezni egymasnak,es sok ujitas is van sex teren, amitol egyikunk se zarkozik el.

en is hiszek a horoszkopban, de az is igaz, a szuzet a nyilas mellett ritkan emlitik..


hat nemtudom,de en imadom az en nyilasomat:))

es alig vaarom, hogy haza erjen, mert most eppen uton van hozzam

69. makrai.lilla (válaszként erre: 60. - Vigyorex6)
2010. aug. 6. 10:15
pont h azok ervenyesulnek jobban...felnott korban
2010. aug. 6. 10:14
nah asszem a skorpiokkal be is fedjeztem:) ez gyors volt de nem baj:)))uristen mennyire egy hulyek..
67. Zizisicc (válaszként erre: 60. - Vigyorex6)
2010. aug. 6. 00:38
Ez így nem teljesen igaz ....
66. Zizisicc (válaszként erre: 58. - Mandulacska2)
2010. aug. 6. 00:37

Az ascendens azt mutatja meg, hogy Te hogyan viszonyulsz a külvilághoz, ill. a külvilág milyennek lát téged. Tulajdonképpen az az emberek előtt viselt "álarcunk" ..... személyiségünk .....


Nagyrészt a napjegy, az ascendens és a holdjegy együttesen határozza meg azt, hogy milyenek is vagyunk, hogyan viselkedünk, gondolkodunk, érzünk .....

65. makrai.lilla (válaszként erre: 58. - Mandulacska2)
2010. aug. 6. 00:09
felnlott korban annak a jegynek a tulajdonsagai lesznek sokkal nagyobb elonyben
64. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 63. - Clau26)
2010. aug. 5. 12:39
na ebben egyetértünk:DD
63. Clau26
2010. aug. 5. 12:37
rák:fantáziadús
2010. aug. 5. 12:23
Én mondjuk a túl nagy társaságot nem szeretem. Rokonaim, közeli barátok társasága lehet nagy. Pl. szeretem a Karácsonyt, mert akkor többen összejövünk, és szeretem, ha érdeklődnek rólam. De túlságosan beszélni nem szeretek. A szereplés távol áll tőlem. A nyilas aszcendensből mondjuk talán annyi igaz rám, hogy szeretek utazni. Persze pénzem nem nagyon van rá, de ha megyünk nagyritkán valahova, nagyon élvezem . Szeretem nézni a látnivalókat, tájakat, múzeumokat. Én se szoktam luxusolni, de mindig megnézem, mit veszek fel. Vannak turis ruháim, de szeretek jó minőségűeket is hordani (persze nem horror áron).
61. Vigyorex6 (válaszként erre: 59. - 7a1c4d35f1)
2010. aug. 5. 12:14

Én sem vagyok az a csillogás szerető, de szeretem a klassz dolgokat. Nem megyek át sznobba.

Inkább úgy jellemző rám, hogy szeretem a nagy társaságokat és jól benne lenni a közepébe, kitűnni és stb...

60. Vigyorex6 (válaszként erre: 58. - Mandulacska2)
2010. aug. 5. 12:12
Az aszcendens is Te vagy valamelyest, de annak a jegynek a tulajdonságai kevésbé érvényesülnek, mint a csillagjegyedéi, mégis megtalálhatóak benned.
2010. aug. 5. 12:08
rám egyáltalán nem igaz ez a luxus dolog....én az egyszerű dolgokat szeretem....
2010. aug. 5. 12:07
Az aszcendens mit határoz meg? Miért fontos?
57. mandulacska2 (válaszként erre: 54. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 12:05
Ja, ezt én is tudtam. Tény, hgoy fontos számomra a környezet, de inkább spórolok, csak hogy a legfontosabb (család) rendben legyen. A konfliktuskerülés abszolúte igaz rám. Sokszor kerülöm a helyzeteket, mert félek tőlük.:(
56. Vigyorex6 (válaszként erre: 54. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 12:05
Rám annyira jellemző! kapcsolatban hűséges vagyok, de ha egyedül vagyok, nem vetem meg a kalandokat sem. Egyszer élünk! Folyamatosan megerősítésre vágyom, ha nem kapom meg egy kapcsolatban a kellő odafigyelést, akkor bár nem lépek félre, de szívesen veszem ha flörtölnek velem. Ezzel szerzem vissza az önbizalmam.
55. mandulacska2 (válaszként erre: 52. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 12:03
Mondjuk elég akarnok és az tényleg igaz, hogy folyton "luxus" dolgokra akar költeni.
54. Vigyorex6 (válaszként erre: 53. - Mandulacska2)
2010. aug. 5. 12:02

Ránk mérlegekre ez vonatkozik:


Szereti, ha el akarják csábítani, és ezt sokszor hagyja is. Nagy kanállal falja az élvezeteket, bár a Mérleg mértéktartó és hűvös, előbb a körülményeit szeretné tökéletesíteni. Nem szereti a konfliktusokat, jobban szeret békében élni. Rendkívül kedves és vidám természet, szereti a vicceket, és hasonló társat keres maga mellé. Hűséges tud maradni, de nem veti meg az új kalandokat sem.


Mivel vedd le a lábáról?

A szépség, a jó ízlés nagyon fontos a Mérleg számára. Imádja a luxust, és a csillogást. Partnere legyen gyönyörű, és divatos, forogjon ismert körökben. Ő maga is szeret a középpontban lenni, és nagyon szereti, ha dicsérik.


A Mérleg erogén zónái: A fenék, az arc, a hát, csípő


Mivel kedveskedj a Mérlegnek?

Odavan a luxus ajándékokért és trendi cuccokért. Öltözz modern, szexis fehérneműbe és rendelj sushit. Környezeted legyen divatos.


Legjobb szerelmi partnerei: Vízöntő, Ikrek, Szűz


Kedvenc póza: Mivel nagyon szereti, ha fenekét izgatják, legszívesebben hátulról szeretkezik


A Mérleg afrodiziákuma: Bors

2010. aug. 5. 12:00
Én mérleg vagyok nyilas aszcendenssel. Az aszcendes egyébként miben nyilvánul meg? Nekem amit a mérlegről írnak, az többnyire bejön, viszont egyáltalán nem vagyok hűtlen. Sose csaltam meg senkit. Inkább családcentrikus vagyok, szeretem a biztonságot. A férjem oroszlán bika aszcendenssel.
52. Vigyorex6 (válaszként erre: 47. - Mandulacska2)
2010. aug. 5. 11:56
Hmm...nem is mondd! Nem tudom lesz-e még valakivel olyan bensőséges kapcsolatom, mint vele abban a 7 évben??! :(
51. Vigyorex6 (válaszként erre: 46. - Db78bacc4f)
2010. aug. 5. 11:55
Ez így van! Na de jó témánál vagyok! ez ilyen ínséges időkben önkínzás :S
2010. aug. 5. 11:51
Nekem a lehető legrosszabb tapasztalatom a skorpióval volt. Hihetetlenul önző volt az ágyban, mindig azt akarta ami neki jo, és ha nekem nem tetszett, lekileg zsarolt...pffff soha többet
2010. aug. 5. 11:48
Ja, az aszcendensem rák, az övé bak
2010. aug. 5. 11:47
Rák pasiról tapasztalat? Én mérleg vagyok...Eddig fergeteges, de mi lehet később???
47. mandulacska2 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 11:44
Nekem is jó tapasztalatom van az én oroszlánommal.:))) Én mérleg vagyok. NAgyon figyelmes ilyen szempontból.
2010. aug. 5. 11:35
Igen, nekem sem a gyors, hanem az elhúzott jön be, kiélvezni minden percét. Néha nem is maga az orgazmus a fontos, hanem az egész...az egész egy nagy élvezet legyen. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook