Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik csillagjegy milyen a sexben, erzelmes stb?(ferfiak) fórum

Melyik csillagjegy milyen a sexben, erzelmes stb?(ferfiak) (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. Vigyorex6 (válaszként erre: 44. - Db78bacc4f)
2010. aug. 5. 11:23
Én nem tudok egy-egy alkalmat kiemelni. Általában a gyors szex nem jön be, inkább a húzós-halasztós. Egy alkalom volt ami rövid is volt egy éjszakás is volt, de azt hiszem sosem felejtem el:) nem is akarom.
2010. aug. 5. 11:14
Nektek volt valakivel már olyan élményetek amire azt mondjátok, hogy "Úristen, ezt soha nem felejtem el, akkora gyönyör volt...." és tényleg nem is felejtettétek el és nem is volt azóta sem olyan jó. Mi volt az?
2010. aug. 5. 11:00
Majd meglátjuk mi sül ki belőle. :P
42. Pandora88 (válaszként erre: 40. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:54
Azt tudom mondani, hogy érdemes. :D
41. db78bacc4f (válaszként erre: 40. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:53
Akkor hajrá...:)
40. Vigyorex6 (válaszként erre: 39. - Pandora88)
2010. aug. 5. 10:52
Basszus Pandora én most bonyolódom kalandba egy vízöntővel. Izgalmas! :) Én mérleg vagyok és vonzom a vízöntőt, ő a a mérleget. Hát...mit ne mondjak (?!) szívesen eljutnék testközelségig vele. :)))
39. Pandora88 (válaszként erre: 38. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:49

Gondolom, hogy így van, mert magamról is tudom, hogy nyílt vagyok. Nagyon könnyen szerzek új kapcsolatokat. És nagyon sok jó barátom is van. :)


Különben én is azt mondtam, hogy vízöntővel soha, mert az első barátom is az volt, de ő nagyon tity-muty volt. De a mostani párom, teljesen tökéletes. Igaz nem tudom, hogy mi az aszcendense. A lényeg, hogy nem bántam meg a dolgot.

38. Vigyorex6 (válaszként erre: 33. - Pandora88)
2010. aug. 5. 10:46
Lehet, hogy nem könnyű jegy egyik sem, de megéri kapcsolatot létesíteni (bármilyet, akár barátit pl.) oroszlánnal és bakkal is. Nekem nagyon bejönnek emberileg! :)
37. makrai.lilla (válaszként erre: 36. - Miss Jane)
2010. aug. 5. 10:45
vagyis taliztam eggyel,most is ismerek egyet es valoban jo jegy....
36. Miss Jane (válaszként erre: 32. - Makrai.lilla)
2010. aug. 5. 10:44
Engem sem, sosem, szerintem már nem is fog:)
2010. aug. 5. 10:43
vizonto,bak sose kellne...
2010. aug. 5. 10:43
oroszlanra
2010. aug. 5. 10:43

Nekem a szűz pasi nem jött be. De, ami igazán nagyon jó most az a vízöntő. :)

Én különben oroszlán vagyok és bak aszcendenssel. (nem könnyű velem...)

32. makrai.lilla (válaszként erre: 29. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:43

tudom,..illik ram...

osorzlonra vagyom nagyon regota de nem hozott vele ossze a sors....idaig

31. Miss Jane (válaszként erre: 29. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:36
Kösziii, hááát, nem igazán illik rám, inkább néha csak részben, de a nyilas fiúk, akikkel találkoztam ilyenek voltak!
2010. aug. 5. 10:34
És mit gondoltok egy skorpió férfi és oroszlán nő párosításról? Egyik barátnőm jár most ebben a cipőben és egyelőre jó minden, sex terén meg pláne. 1 éve vannak együtt.
29. Vigyorex6 (válaszként erre: 19. - Makrai.lilla)
2010. aug. 5. 10:33

Itt van, hogy mi illik a nyilashoz:


A nyilas nagyon gyors észjárású, dinamikus jegy. Rendkívül jó humorérzéke van, és sokszor meglepően őszinte. Közvetlenségét könnyű összekeverni a szerelemmel, ezért alaposan ki kell puhatolni szándékait mielőtt azt hinnénk, sínen van a kapcsolat. A Nyilast nehéz megbántani, de ő mély sebet üthet partnerén. Könnyen továbblép egy szerinte nem működő kapcsolaton, és nem kell hozzá túl sok, hogy kiábránduljon. Szereti a kalandokat, és élvezni a szerelmet.


Mivel veheted le a lábáról?

A Nyilas a szerelemben maximalista, csak akkor megy bele egy komoly kapcsolatba, ha partnerét minden szempontból tökéletesnek találta. Hagyd, hogy alaposan megismerjen, ne követelj tőle azonnali elkötelezettséget.


A Nyilas erogén zónái: A combja és csípője környéke, illetve szereti, ha beletúrnak hajába


Mivel kedveskedj a Nyilasnak?

Hagyj neki elég szabadságot, légy vidám és laza, válassz kevésbé komoly programokat A


Legjobb szerelmi partnerei: Kos, Oroszlán, Ikrek


Kedvenc póza: Finom gyönyöröket lágyan, hátulról behatolva élvezi a legjobban


A Nyilas afrodiziákuma: Aromás gyógynövények, pl. a vasfű

2010. aug. 5. 10:32
Rák
27. makrai.lilla (válaszként erre: 22. - Db78bacc4f)
2010. aug. 5. 10:32
jaaaaaaaaaaaaaaa
26. makrai.lilla (válaszként erre: 23. - Miss Jane)
2010. aug. 5. 10:32
ennem mondtam h nem illik ossze,volt olyan aki ez a parositas volt es osszeillettek
25. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - Zizisicc)
2010. aug. 5. 10:31
:)))
24. Miss Jane (válaszként erre: 22. - Db78bacc4f)
2010. aug. 5. 10:31
Te milyen jegyű vagy?
2010. aug. 5. 10:30

Sajnos szerintem sem megy össze nyilas nő a skorpió férfivel! De ne felejtsd ez csak asztrológia, van aszcendens is és mindenki igazi jellem, ami azért elnyomhatja ezeket a központilag meghatározott jellemvonásokat.

Nyilasról pl. sokszor írják, hogy képtelen hűségre, szabadságvágya van... gyakran váltogatja a partnereket. Igen volt ilyen időszakom is, de eddig csak 1x csaltam meg valakit a kapcsolatunk végén, és azt is nagyon megbántam. Ráadásul akkor vagyok boldog, ha tudom, hogy van egy társam, akire mindig számíthatok!

22. db78bacc4f (válaszként erre: 18. - Makrai.lilla)
2010. aug. 5. 10:29
De de, pont azt mondom, hogy az volt a legjobb.
21. Zizisicc (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:29
Ez szerintem nagyon ül .... :o))
2010. aug. 5. 10:27

ea a tobbi???halak stb???



meg az ikrek is ugy tudom jo,de az is szemet jegy,engem idaig atvertek:))) nem egy megbizhato de jo

hasonlo a nyilassal

19. makrai.lilla (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:25
nah akkor en nem vagyok a legjobban hozzaillo partner_)))nyilas vagyok
18. makrai.lilla (válaszként erre: 15. - Db78bacc4f)
2010. aug. 5. 10:25
marmint a skorpio nem jott be sexben??
2010. aug. 5. 10:24

Tessék csajok egy kis skorpió: :)


A Skorpió szenvedélyes, magával ragadó szerető. Rendkívül erős éleslátású, nem lehet neki hazudni, hiszen azonnal rájön, ha valaki át akarja verni. Ráadásul megbocsáthatatlan számára, ha nem veszik komolyan. Nagyon tud szeretni, de ha megbántják képes a bosszúállásra is. A testiség nagyon fontos számára, felejthetetlen szerető és nagy csábító.


Mivel vedd le a lábáról?

Szexis megjelenéssel, finom illattal, dicséretekkel és őszinteséggel. Soha ne játssz az érzéseivel és mindig add önmagad!


A Skorpió erogén zónái: Nemi szerve és környéke a legizgathatóbb pontja, de imádja ha a fenekét, vagy a melleit simogatják


Mivel kedveskedj a Skorpiónak?

Vidd olyan helyekre, ahol megmutathatja magát és veled is elbüszkélkedhet. Ez beindítja, és nagy örömét leli majd benned.


Legjobb szerelmi partnerei: Rák, Bak, Halak


Kedvenc póza: Akár állva is szívesen szeretkezik, ha épp úgy adódik. Legszívesebben bárhol és bármikor fejest ugrana egy gyors menetbe


A Skorpió afrodiziákuma: Rozmaring, aloe vera, bazsalikom

2010. aug. 5. 10:24

Skorpiók és nyilas férfiak szerintem az érzelmek terén nem tudnak annyit nyújtani. Mint pld. a szűz.

Nekem az első komoly kapcsolatom kos volt, és ő sem az ágyban nem volt jó, sem érzelmek terén.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook