Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik csillagjegy milyen a sexben, erzelmes stb?(ferfiak) fórum

Melyik csillagjegy milyen a sexben, erzelmes stb?(ferfiak) (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. db78bacc4f (válaszként erre: 11. - Makrai.lilla)
2010. aug. 5. 10:22
Igen, az volt, de persze ez nem minden egy kapcsolatban. Viszont ha sexről van szó, akkor nekem nyerő. Bár, azt hiszem, hogy általánosságba talán beszélhetünk erről, de inkább személyfüggő lehet.
2010. aug. 5. 10:22

Skorpió öntörvényű, nyilas is, sőőőt. Sexben viszont mindkét jegy tüzes.

Párkapcsolatban, érzelmekben viszont mellém jobban illik egy nyugodt jegy, pld. szűz. 3 komoly kapcsolatom volt, abból kettő szűz jegyű.

Persze szűz is jó az ágyban, de alapból nem olyan heves mint a skorpió meg a nyilas. Nekem ezek saját tapasztalataim. Nem általánosítok, de általában azt vettem észre, hogy van valami ebben a dologban. Persze egyén-jellem függő is.

13. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - Makrai.lilla)
2010. aug. 5. 10:22

ja en nem a sexre ertettem ezt most hanem mint ember,de nagyon aranyos meg minden csak nemvolt sajat velemenye nagyon...



apropo,a rakot sosem akartam mint ember mert az olyan tutyi mutyi de eletem legkedvesebb csalodasa az volt,egy rak pasi,majd 7 honapig voltam vele de csak az miatt

2010. aug. 5. 10:19
Nekem az a normális, ha egy pasi a domináns az ágyban, mert úgy érzem nőnek magam. Persze aktív vagyok :), néha át is engedik a pasik a gyeplőt, hogy megnézzék milyen úgy, de gyorsan vissza is veszik. Számomra így áll össze a jó szex...
11. makrai.lilla (válaszként erre: 7. - Db78bacc4f)
2010. aug. 5. 10:17
idaig amiket elolvastam tenyleg ra irja hogy a legszenvedelyesebbek stb:)))
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - Makrai.lilla)
2010. aug. 5. 10:17
:(((
9. makrai.lilla (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:16
volt kos is,sajna o nem az a fajta volt.nekem kellett iranyitani
2010. aug. 5. 10:14
Nekem a kos is bejön, mint olyan. Bukom az irányító típusú pasikra. Az igazi kos ilyen! Ki nem állhatom mikor nekem kell viselni a nadrágot egy kapcsolatban, mert akkor már nevetségesség válik számomra egy férfi. Bár mérleg vagyok, de rák aszcendenssel és mellém marhára combos pasi kell, hogy ne kerekedjek fölé.
2010. aug. 5. 10:14
Nekem is a skorpióval volt a legjobb, bár nem tudom hogy ez a csillagjegynek, vagy személynek köszönhető, mert csak 1 skorpióval voltam.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Makrai.lilla)
2010. aug. 5. 10:13
Én 7 évig voltam oroszlánnal és szex téren (meg egyébként is) mindent megkaptam tőle. Persze éreztettem vele, hogy ő van nyeregben, mert kell legyezgetni az egójukat.
5. makrai.lilla (válaszként erre: 3. - Miss Jane)
2010. aug. 5. 10:09

mi az h mäsban nem jo a skorpio?

en is nyilas vagyok nyilas aszcendenssel.nyilasal is voltam,en se tudnek vele jarni nagyon hasonloak vagyunk es ez nem jo

4. makrai.lilla (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2010. aug. 5. 10:08
apum oroszlan es nagyon jo termeszete van...hozzam amugy az illik a legjobban ...
2010. aug. 5. 10:07

Skorpió, nyilas férfi a nyerő nálam a szexben. :), de másban nem.

Én egyébként nyilas vagyok vagyok, skorpió aszcendenssel:). A barátaim sem panaszkodtak még:).

2010. aug. 5. 10:06
Az oroszlánra pl. erőteljesen voksolok. Nekem jók a tapasztalataim. Tudni kell őket kezelni. Tudatni kell velük, hogy jók (ami így is van) és cserébe megkapod a csillagokat is az égről. :)
2010. aug. 5. 10:03

volt mär nekem is tobbel tapasztalatom,de ugy tudom a skorpiot nagyon dicserik...kivancsi vagyok,aki hisz a horoszkopban,kinek milyen tapasztalatai vannak voltak,a kulonbozo jegyu ferfiakkal...



bocsi de nemet a laptopom nincs ekezetem

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook