Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a legjobb torna fitness, Rubint Rékán kívül?? fórum

Melyik a legjobb torna fitness, Rubint Rékán kívül?? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 15. 13:24
Rékán kívül még Czanik Balázs: capoeira aerobic 2 és a hardcore aerobic. Az Alexandra DVD-k azért nem annyira dolgoztatnak meg. Mondjuk akik kevésbé vannak hozzászokva az ilyen típusú mozgáshoz, azoknak jó, Czanikhoz kell egy kis edzettség azért.
2011. febr. 15. 07:46
Szia, szerintem a Réka a legtutibb. Főleg az új dvdje. Én inkább popós vok,és ez a mostani nagyon jó és ami a legfontosabb, hogy nem monoton, hanem tök változatos gyakorlatok vannak benn. Úgy csinálom, hogy a rékát a laptopon keresztül nézem minimális hangerővel és közben megy a tévé. (utóbbi időben a dadus alatt és a jóbarik alatt szoktam tornázni) Mivel elég gyakorlott vagyok ezekben a tornákban, nekem annyira nem kidöglesztő, inkább kellemesen fáradok el. A hétvégén a húgom mutatta, hogy vett egy pilates dvd-t. Nagyon lightosnak tűnik, de a húgom azt mondta, hogy el lehet benne fáradni.(pedig ő napi 10-15 km-t fut) Más mint a Réka, de tényleg mindent átmozgat. Megírja nekem is a dvdt, csütörtökön fogom kipróbálni.
6. sune
2011. febr. 15. 07:29
nekem béres alexandra jön be. alig mozgok egy 10 perces hasizomgyakorlata után :D
5. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - 8625c5bd9b)
2011. febr. 11. 12:51
Én az összes Réka Dvd-re tornázok,egyiken sem kiabálja,hogy kicsit-kicsit.Hűházni szokott:-)
2011. febr. 11. 12:50

Czanik Balázs Capoeira II.

Ettől hatáosabb szerintem nincs.Az Insanity is jó,csak az 2 hónapos program,és utána sajnos visszajönnek a leadott kilók.

2011. febr. 10. 16:47

attol fuggetlenul, hogy visitos a hangja es mas hibaja is van, a tornaja szerintem nagyon kemeny, nagyon hatasos.

Ha nem birod a hangjat halkitsd le es tegyel zenet:) Soktol hallottam, hogy igy csinalja. Egy ido utan en is odadobnak valamit a tcv-hez, mikor annyit huhazik:D


En nagyon szeretm meg a Turbo Jam-et is.

2. 8625c5bd9b (válaszként erre: 1. - Reky123)
2011. febr. 10. 16:25
Hát nekem a Rubint Réka nem lenne az élvonalba, ahogy azzal a pösze selypítő szájával kiabálja, "kicsit-kicsit", attól még a hátamon is feláll a a szőr.
2011. febr. 10. 15:38
melyik szerintetek a legjobb torna fitness, Rubint Rékán kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook