Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a leghatásosabb mellfeszesítő torna? fórum

Melyik a leghatásosabb mellfeszesítő torna? (tudásbázis kérdés)


6. Klaudia910402 (válaszként erre: 4. - Tiramisú86)
2013. márc. 11. 19:06
Rég láttam már ilyen pozitív hozzászólást.Jó volt olvasni:)))
2011. ápr. 11. 16:40
Koszi lanyok :)
2011. ápr. 11. 08:22

Rossz hir: a noi mellben nincs izom. A mellizom ott er veget, ahol maga a mirigyallomany kezdodik :-S Ezert az a szomoru helyzet all fenn, hogy a mellizom tornaval csak tonusosabba tudod tenni a melleidet (erre viszont tenyleg jo a fekvotamasz, vmint ha a ket kezedet vizszintesen elore emeled, befeszited a mellizmaidat, majd elernyeszted es megint befeszited..., vagy osszenyomod a ket tenyered a mellkasod elott a melled magassagaban es erot fejtesz ki), de antigravitacios hatast sajnos nem igazan tudsz vele elerni. Ennek ellenere jot tesz a valtozuhanyos furdes (hideg vizzel fejezd be) es a furdes utana olajos masszirozas.

Sok sikert!Ne keseredj el, biztosan nem ereszkedtek meg annyira csak te latod igy. Kerdezd meg a parodat! ;-) ...es gratulalok a fogyashoz!Most ezzel a pozitiv elmennyel probal feltotltodni!Szep napot!

2011. ápr. 11. 07:29

net-en találtam egy oldalt azt hiszem a nővagyok oldalon ahhol 3 gyakorlat van


én most a fekvőtámaszt reggel este 10-10 csinálok

de van más torna is.. keresgélj és megtalálod ami neked jó lesz de kitartásod legyen fél év is kell, de ismét ott fog állni ahhol régen, vagx ahhol akarod...


csak minden nap tornáztasd kitartást kivánok

2011. ápr. 11. 07:27
a fekvő támasz
2011. ápr. 10. 20:35
Melyik a leghatasosabb melfeszesito torna?Lefogytam es meglogtak a melleim es azt szeretnem megkerdezni kinek mi valt be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook