Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek a torna DVD-jét tartjátok a leghatásosabbnak és miért? fórum

Kinek a torna DVD-jét tartjátok a leghatásosabbnak és miért? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. jún. 10. 16:50
Béres Alexandra.
2012. jún. 10. 11:17

Bíró Ica Testszépítés 2, és Bíró Ica intenzív comb, + fenék!


Lenne pár csere fitness dvd-m lányok!

39. MelisUK (válaszként erre: 14. - 5950868aa1)
2012. febr. 24. 11:43
Próbáld ki Bíró Icának a testszépítés 1-et. Én nagyon szeretem, még tini koromban arra tornáztam és most újfent arra kezdtem el. Akkor nagyon hatásos volt, úgyhogy most is biztos az lesz. Szerintem könnyebb, mint a többi torna, jobban lehet követni is. És attól, hogy könnyebb, még nem jelenti azt, hogy kevésbé hatásos, mert az egész testet átmozgatja.
2012. febr. 24. 11:06
Rubint Rékát még nem próbáltam, de annyian írtátok, hogy jó, gondoltam esetleg belevágnék. Melyik DVD-t ajánljátok? Ahogy láttam, van egy halomnyi...
2012. febr. 24. 11:03
Még mindig Tatarek Rezső, és napi tíz perc elég is....
2012. febr. 24. 10:55

Ja, és még egy tök jó: body ball (Cseresnyés Bea)! Youtube-on nézd meg!

Bíró Ica is jó, ami a mozgást illeti, csak magát a nőt nehéz elviselni. :)

2012. febr. 24. 10:51
Cindy Crawford: Új dimenzió. Tök jól átmozgat, van rajta 15, 30 és 45 perces edzés, comb-has-fenék-karizom, némi kardió is. Elsőre végigcsinálható (persze másnap fájni fog), de mindenhol átmozgat.
2012. febr. 24. 08:26
Callanetics - Ditrói Mária
2012. febr. 23. 20:28
Szia én,szülés után ami kb:13-éve volt,még nem volt ilyen bő a választék a tornákból.Kölcsön kaptam egy Bíró Ica vhs-t ,kitartóan csináltam a végeredmény kiváló volt,azóta persze megszereztem dvd-n ,az egész testet átmozgatja .
32. ozike0501 (válaszként erre: 21. - Szöszi71)
2012. jan. 19. 13:21

Szia!

Megkérdezhetem a dvd címét???

2011. szept. 13. 09:03
Norbinak nagyon jó még a Kiképzés c. DVD-je is. Az is átmozgat rendesen, "ég a zsír" :)
2011. szept. 8. 14:26
Én Norbi kickbox fitnesz edzését nyomom itthon, az első kiadást. Szerintem elég hatásos, ma is megcsináltam, a végére mindig patakokban folyik rólam a víz, olyan testrészeimről is, amikről nem is tudtam eddig, hogy tudnak izzadni:D Csak tényleg komolyan kell csinálni, és bele kell adni minden erőd, meg feszíteni kell, akkor égnek a kalóriák:)
2011. szept. 8. 14:20
Hát igen, itthon lehet, hogy előbb mondom, hogy na pá-pá Réka, elég volt belőled ennyi is. Ha elmész vhova, ott végignyomod az egészet. Én úgy szoktam, hogy heti kétszer mentem, heti két-háromszor meg itthon.
28. szöszi71 (válaszként erre: 27. - Emagdi)
2011. szept. 8. 14:12
Igen, olvasta és sztem nagyon jó ötlet, hogy csinálja csapatban:) Nagyon jól tetted, hogy ezt írtad!:) Anno én is jártam tornázni, nagyon jó volt. Ott nem is adod fel, hisz látod más is csinálja akkor szégyelnéd, hogy Te nem:)
27. emagdi (válaszként erre: 26. - Szöszi71)
2011. szept. 8. 13:21
igen, aki végigcsinálja az oké, csak azért írtam, hogy próbálja csapatban, mert az volt a gond, hogy 2 perc után feladja otthon :)
2011. szept. 8. 13:19
Igen, a csapatban végzett torna ösztönzőleg hat, ha nincs elég kitartása valakinek ahhoz, hogy otthon lelkiismeretesen végigtornázza a DVD-t. Szerencsére én mindig lelkiismeretesen végigcsinálom. Izzadok is rendesen mindig:)
25. c3f39fd03b (válaszként erre: 22. - Alidamolnar)
2011. szept. 8. 13:13
Én több,mint egy évig jártam pilatesre,aki nem szereti az ugrabugrát,annak javaslom ezt.Tényleg nagyon jól átmozgat.Nekem a hasamon hozott nagyon látványos változást,meg olyan darázsderekam lett,hogy ihaj.Viszont így magamtól,dvd-re nem biztos,hogy "beleszerettem" volna ebbe a mozgástípusba.Így,hogy eljártam az órákra,tök jó volt,mert "élőben" láthattad magát a mozgást,figyelmeztettek a levegővételre,hasbehúzásra,stb,és tényleg az volt,hogy az x-edik hasizomgyakorlatot itthon már lehet,hogy nem csináltam volna meg,de ott,látva,hogy mindenki más csinálja (még ha lila fejjel is :-D),már csak azért is megcsináltam.
24. emagdi (válaszként erre: 14. - 5950868aa1)
2011. szept. 8. 12:23

lehet, hogy az elején könnyebb lenne, ha nem otthon dvdre tornáznál, hanem elmennél valahova csoportos órára.

társaságban nagyságrendekkel többet fogsz tudni teljesíteni, otthon sokkal könnyebben abbahagyod, kikapcsolod a dvd-t, ott meg ott vagy az órán, és ha csak könnyítve is, de végig mozgod azt az egy órát...

2011. szept. 8. 12:18
Valószínú, hogy tényleng nem kellett volna végigcsinálnod a Rékát, ha még elsőre tornáztál rá. Nagyon erősek a comb gyakorlatok. Én is mindig érzem, pedig már sokszor csináltam:)
2011. szept. 8. 11:59

Én a pilates tornára szavazok, Simonfi Ági DVD-re tornázok.

Rékát is próbáltam, nekem a combjaim majd szétrobbantak, lehet, elsőre nem kellett volna az egészet végigcsinálni:)

2011. szept. 8. 10:18

Szia!


A Zumba is nagyon jó:) Nekem is van egy DVD-m. Igaz még csak kipróbáltam, de nem rendszeresen csinálom.

A Rék az viszont tuti. Igaz, néha idegesítő, de én kiiktatom és nem hallom meg olyankor, csak a gyakorlatokra figyelek:)

2011. szept. 8. 10:08

Szia,


én a terhesség előtt rendszeresen Rékáztam és szülés után is ez a tervem. Nekem nagyon bejön. Kis ostobácska, de hatásos. Találtam itt még egy tornát, ami tetszik, de erre csak pár hónapja - már terhesen- akadtam rá, így nem volt időm kipróbálni. (valamilyen Billy, ha beírod ide a keresőbe, kidobja és aztán a youtube-on bele tudsz nézni) Ja, és kikapcsolódásnak, lazább napokra, amikor nagyon nincs kedvem Rékázni, de mozogni kéne, zumbázok.

19. szöszi71 (válaszként erre: 14. - 5950868aa1)
2011. szept. 8. 08:47

Szia!


10 kg lemehet 2-3 hónap alatt, ha okosan és odafigyelve étkezel + heti 3x tornázol. A Rékával tuti a feszesítés és az alakulás:)

A comb, has, csípő, fenék a nehezen leadható részek közé tartozik, de meglehet csinálni. Nálam fő nehézség a has. Ez a testrészem megy le a legnehezebben. Nekem is rá kell hajtanom a tornára.


Ne keseredj el soha, ha valami egyből nem sikerül. Mindig növeld egy kicsivel az adagot.


Kitartást és sok sikert!:)

18. reky123 (válaszként erre: 16. - 5950868aa1)
2011. szept. 7. 15:26
hát én igy csináltam és láthatóan volt értelme :)
17. Narancsika (válaszként erre: 14. - 5950868aa1)
2011. szept. 7. 15:15
Réka kismama tornája is megdolgoztat,de nem annyira kemény.Viszont abban nincs hasazás,azt utána esetleg magadtol megcsinálnád...
2011. szept. 7. 15:07
De ennek is van értelme?
15. reky123 (válaszként erre: 14. - 5950868aa1)
2011. szept. 7. 14:57
Én is 2 perccel kezdtem a Rékát, de minden nap 1perccel többet csináltam. Nem próbálod meg így te is?:)
2011. szept. 7. 14:46
Jujjj nagyon ügyes itt mindenki:):):) Komolyan, kezdem rosszul érezni magamat. Egy éve próbálom magamat rávenni a fogyókúrára. 10 kilótól kéne megszabadulnom, plusz feszesíteni.... Igen igen, comb, has, csípő fenék.... Réka has gyakorlatainál 2 perc és végem, múltkor próbáltam. Könnyebbet nem tudtok, amivel bele tudnék lendülni, ésnem keserít el, hogy 2 percet nem tudok megcsinálni?
2011. szept. 7. 14:30

Sziasztok!


Nálam Réka és Alexandra tornája jön be. Váltogatni szoktam a kettőt. Bár most egy jó hónapja nem tornáztam, viszont ha ismét belevágok akkor Rékával kezdek, mert nála gyorsabban jön a hatás:)

12. szöszi71 (válaszként erre: 9. - ..Napsugár..)
2011. szept. 7. 14:28

Szia!


Czanik Balázs tornája is nagyon jó, talán még keményebb mint a Réka:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook