Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a jó fülhallgató mp3 lejátszóhoz? fórum

Melyik a jó fülhallgató mp3 lejátszóhoz? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 8. 14:32
míg fül-hallgatóztam, addig a szilikonosat nagyon szerettem..kényelmes, nem fájdult meg utána a fülem...viszont egy bajom volt, hogy havonta kettőt biztosan elhasználtam, mert a sok használattól mindig megtört benne egy szál, s tönkre ment...másfél éve kaptam egy vezeték nélküli fejhallgatót (mp3, rádió van benne, memo kártyáról megy a zene, usb-töltős) és ezután már biztosan nem váltanék vissza a másikra...
12. Inesse (válaszként erre: 10. - Forever Love)
2008. dec. 27. 17:42
Sajnos nem. Az enyém már minimális hangerőnél is zajos.
11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 9. - Inesse)
2008. dec. 27. 15:44
A 4. sz. hozzászólásban tökéletesen leírta neked powerpuffemo a szilikonos fülhallgatót. Kényelmes, tartós és nem hallatszik ki belőle a zene, a külső zajokat is kizárja.
10. Forever Love (válaszként erre: 9. - Inesse)
2008. dec. 27. 15:13
Én azt hittem csak a nagy hangerő miatt hallatszik ki a zene. Én eddig csak 3/4, illetve teljes hangerőnél tapasztaltam ilyet. Szerintem a buszon is igy hallgatja a tinik többsége, mert ott sokszor tényleg elég jól hallani a zenét.
9. Inesse (válaszként erre: 8. - Forever Love)
2008. dec. 27. 14:49

Megnéztem, nem rossz, de ez mennyire csöndes? Engem nagyon tud zavarni, amikor együtt kell hallgatnom valakivel a buszon a zenét, csak mert sz.r a fülhallgatója és kiengedi a zenét.


Az enyém nagyon kis ügyes sony volt, régen (kb 4-5 éve) vettem még discmannel együtt, ahhoz volt tartozák. Amiket mp3 lejátszókhoz adnak mostanában, az katasztrófa. Ez a sony nagyon jól bírta, erős is volt (hangos volt benne a zene és jól szólt), nem volt nagy a bedugókája (befért a kis fülembe) és csak a volume 3/4-énél hallatszott ki valami teljes csöndben. De nem látok ilyet sehol önmagában. :( Sajnos egy hónapja meghalt szegény.

2008. dec. 27. 14:44

Ilyesmire gondolok:


[link]


Mi már csak ilyet használunk mert sokkal gazdaságosabb nem kell hetente/havonta újat venni és sokkal kényelmesebb a használata.

2008. dec. 27. 14:33

Szerintem nem annyira a fülhallgató a fontos. nem lesz igazán tartós ha folyton azon "lóg" a készülék. Ezért én olyan nyakba akasztható fülhallgatós tartót javaslok, amihez csatlakoztatni lehet a készüléket és igy nem a fülhallgató zsinórját koptatja, és nem kell folyton kézben tartani sem.

Tény, hogy ez a legdrágább, de hosszabb távon a leggazdaságosabb is.

2008. dec. 27. 13:32

Ez a szilikono az, ami kicsit hosszúkás és gumi valami van a végén? Az biztos, hogy bemegy a fülbe? Mert a tesóm telefonjához is olyan van, de az az istenért nem marad meg senkiben. :D Bár az valószínűleg gagyi...


A három méretű szilikonfej csábító! :) Majd utánajárok!


Köszi a tippeket! :)

2008. dec. 26. 20:47
Én pleomax fülhallgatót vettem legutoljára. Jogger fülhallgató. Teljesen bele kell dugni a hallójáratodba. Van hozzá három méretű szilikonfej hogy bármekkora fülhöz jó legyen. Nem hallasz semmi külső zajt és nem is hallatszódik ki belől és nagyon jó a hangzása is. A samsung gyártja és 1920 ft volt.
2008. dec. 26. 20:40
Szilikonost vettem, tökéletesen kizárja a külső zajt és semmi nem hallatszik ki belőle. Nem emlékszem, végül melyiket vettem meg, vagy Hama vagy Philips, 2.000 ft-ba került.
2008. dec. 26. 18:15

Ilyet vettem: Sony MDRE-10LPL

De nem jó. :(


[link]

2008. dec. 26. 18:12
Érdekelne, hogy milyen márkák milyen típusú fülhallgatója jó? Most vettem egy Sonyt, elég olcsó volt és olyan is. Halk és kihallatszik belőle a zene. Valami tipp jól bevált fülesekről? :)
2008. dec. 26. 18:11
Melyik a jó fülhallgató mp3 lejátszóhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook