Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti hogyan hordjátok/használjátok a fülhallgatót? fórum

Ti hogyan hordjátok/használjátok a fülhallgatót? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 21. 07:43
pioneer,drága meg olcsó változatban van,gumis,minőségi
2015. márc. 20. 20:05

Én általában olyan fülhallgatót veszek, aminek a vezetéke nem annyira merev ( nem műanyagos), hanem gumisabb és hajlékonyabb. Ezek többet bírnak.


Jó fülhallgató márka szerintem: Sennheiser, AKG, Hama, Sony, Philips

2015. márc. 20. 18:00
Ja, es valaszolva a forumkerdesre, nekem hagyomanyos modellem van, sony, es ez a sony remek mivel a vezeték manualis vezerlesu es egy klassz kis mini tarolo dobozba lehet feltekerni. Sony boltban vettem, mar nem emlekszem az arara, de elerheto volt, es nem torik ezaltal a zsinór...
2015. márc. 20. 17:55

Es pl hagyomanyos v agybadugos fullhallgatokat hasznaltok?

Nemtom miert (gondolom gagyi vok) de az agybadugos fullhallgat vhogy nem kompatibilisek velem, mert mindig kiesik v be se fér, pedig már mindenféle méretet próbáltam :DD

5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Marcipan55)
2015. márc. 20. 14:48

Rendeltetésszerűen :)))))


AKG, bár most vettem egy philipset, az felébe sem került és tökéletesen zajzáró. MP3-hoz használom, telefonhoz nem.

2015. márc. 20. 12:16
Szerintetek melyik jó minőségű fülhallgató?
3. emagdi (válaszként erre: 2. - Agis)
2015. márc. 20. 12:09
hát vagy vegyen olcsót, és azt nem probléma néhány havonta cserélni :)
2. agis
2015. márc. 20. 12:05
Vegyel jo minosegut (nem utangyartottat) es az ket evet kibir. En minden nap hasznalom a fulhallgatot.
2015. márc. 20. 12:02

Sajnos nekem mindig megtörik a kábel, és hamar tönkremennek. Ha megyek valahova, akkor használom, de így is 3-6 hónap alatt tönkre megy.

Mibe tárolhatnám, amikor nem használom, és hogyan kéne használnom? Kabát zsebembe szoktam tenni a telefont.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook